Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam ezt meg?

Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

Tömören leirom az elosztorit :

régen kerteshazban eltunk, ahol talaltam 2 kiscicat akik kint lettek tartva a kertben, de mamam vilag eleteben utalta az allatokat, neki semmi sem jo sehogy, tipik besavanyodott oregasszony es lelkileg terrorizalt hogy adjam oda valakinek (12 eves voltam) es vegul csak engedtem neki, azutan napokkal tudtam meg, hogy a ferfi akinek odaadtam oket odadobta oket a kutyainak es ez mai napig ugy bennem maradt hogy bogve irom ezt most is (22 vagyok) ezt azota sem bocsajtottam meg.


azota panelban elunk, 4 eve kb anyukam vett nekem egy cicat, aztan en mentettem az utcarol egy masikat... hat szulettek kiscicak (ezutan anya apa es a babak is ivartalanitva lettek) es elojott a gyerekkori traumam nem birtam megvalni toluk, mert rettegtem, hogy bantani fogjak oket, vagy rosszul bannak veluk, vagy megunjak oket es kidobjak, mindenfele remtortenet elevenedett meg elottem


lényeg a lenyeg mar 3 eve hat macskaval elek egyutt, es mamam egyre jobban terrorizal, tegnap konkretan nekem szegezte a kerdest, hogy mikor adom mar fel oket ugyis megdoglenek(?) (es oszinten megmondom, hogy engem csak ezek a macskak tartanak eletben, mert ha nem lennenek csak ram utalva, mert ha en nem lennek mennenek az utcara, mar regen megoltem volna magam)

egyre nehezebb mamammal egyuttelni, allandoan atkozodik, a macskaim zavarja az utbol, bezarja oket a szobamba ha alszom, de ha en mondom, hogy ne jojjon fel az ismerose, aki ha tehetne szetlopna a hazat akkor en vagyok a szar (mikor eszrevettem hogy hianyzik a penzem a tarcabol hat tuti nem az ember volt mer o ottvolt vegig vele, en vagyok a hulye elszamoltam), leszarja, akkoris felhivja, hogy menjen le neki boltba, meg cigiert meg gyogyszerekert


szeretnek kerteshazba koltozni, hogy tudjak a cicaknak kifutot epiteni a kertbe, de akkoris elkezd terrorizalni, hogy ha en nem lennek o mar megdoglott volna(egesz kiskorom ota mondja) , meg hat tobbet ernek nekem a macskak mint o, ot nem szereti senki, meg panel hazba menjunk lakni mert o nem megy mar ki a varosbol mert o oreg stb. stb.


egyreszt nekem elegem van ebbol a lelkiterrorbol es ebbol a mergezo egyszer kedves egyszer passziv agressziv es pofatlan viselkedesebol , en mar nem szeretnek vele elni, nem akarok a kozeleben lenni, ha megszolal mar rosszul leszek, utalom hallani a hangjat is.


a macskakrol nem mondok le, ok mar velem maradnak mig elnek.

viszont ezt mar egyre nehezebb elviselni, de a mamat meg nem kuldhetem el, mert hat hova kuldjem?


bocsi, hogy ilyen hosszu lett, es sok a hiba benne, de ez mar eleg regota ert bennem es senkinek nem tudtam errol beszelni.



2021. nov. 4. 07:08
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Csaladi kapcsolatokba akart kerülni, nemtudom miert nem, bocsi
2021. nov. 4. 07:13
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Nem a mamát kell elküldeni, hanem neked elköltözni kell. Gondolom házra nincs pénzed, keress albérletet, bár nem valószínű, hogy találsz olyat, ahol 6 macskával fogadnak.
2021. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
86%
22 éves vagy. Régen elkoltozhettél volna már. Tanulsz még? Vagy dolgozol? Lehet egyszerre a kettőt is. Költözz külön albérletbe vagy előbb utóbb kinyírja a macskáidat amíg nem vagy otthon.
2021. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
lehet lemaradt, de a mama van eltartva altalam es anyukam altal, nem forditva. egy forintot sem fizet. alberletet is en fizetem anyummal kozosen.
2021. nov. 4. 07:33
 5/49 A kérdező kommentje:
epp ez az, hogy o jonne velem, mert neki nincs mibol megelnie.....
2021. nov. 4. 07:34
 6/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem megy veled. Pont. Ennyi. Független felnőtt vagy. Oldja meg anyad. A nagyanyám gondolom kap nyugdíjat. Oldják meg ketten
2021. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

en azt ertem, hogy kulon kell koltozni :) de igazabol mar anyam is levette rola a kezet, 3 eve kulonkoltozott mert nem birta elviselni, csak "miattam" van meg teto a feje folott, ezmitatt irtam, hogy azt mondja allandoan a mama, hogyha en nem lennek mar megdoglott volna.

de mindegy, ugy latszik at kell majd irnom es attenni a csaladis topicba. amugy 65-ot kap havonta 🤷🏻‍♀️ elmegy neki cigire meg vagy 20 gyogyszerre aztan ennyi

2021. nov. 4. 07:49
 8/49 A kérdező kommentje:
honap feletol meg en penzelem :)
2021. nov. 4. 07:50
 9/49 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom, hogy így alakult nálad a családi helyzet. Pláne, hogy egyszem lány unokaként rád hárulnak ennyi idősen ezek a komoly dolgok. Abszolút együtt érzek veled. És megértem, hogy Neked (is) az ártatlan kis cicáid jelentik az érzelmi bástyát az életedben. Remélem, hogy megoldódik előbb-utóbb a helyzet és sajnálom, hogy addig is tűrnöd kell.
2021. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
84%

Megmondod neki, hogy vagy bekussol vagy mehet az utcára megdögleni!

Ilyen egyszerű...

2021. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!