Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel, hogy randira...

Hogy hozzam fel, hogy randira hívott a volt barátja?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal kb egykorúak vagyunk, ő 21, én 23. Mindig jóban voltunk, szinte olyan, mintha testvérek lennénk.

Neki volt egy hosszabb kapcsolata, a fiút nagyon szerette az egész család. Hatalmas volt a szerelem, mindenki azt hitte, hogy pár éven belül összeházasodnak. Viszont nyár elején szakítottak, vagyis a fiú szakított vele... Meglepett a hír még engem is, mert előtte 1 héttel még közösen nyaraltunk, minden jónak tűnt közöttük. Írtam a srácnak, igazából udvariasságból csak, hogy sajnáljuk nagyon, hogy ez történt és hogyha szeretne beszélgetni, vagy szüksége van valamire, szóljon nyugodtan. Válaszolt, hogy egy beszélgetés jót tenne neki, mert a barátaival nem nagyon tud erről beszélni, mert ők örülnek, hogy szakított, de azért csak egy hároméves kapcsolatnak vetett véget úgy, hogy azt hitte, együtt fognak megöregedni.

Ezután elkezdtünk üzenetben beszélgetni, sokáig tényleg csak arról, hogy mennyire nincs jól, hiányzik neki az unokatesóm, sosem lesz megint boldog, de utána valahogy ez átment sima beszélgetésbe, érdeklődésbe.


Lényeg a lényeg, hogy elmondta, szeretne elhívni egy rendes randevúra. Egy részem nagyon szeretne menni, mert eddig is bármi programunk volt, jól éreztem magam vele. Viszont ott van az, hogy valahol azt érzem, ez mennyire nem helyes és nem kéne... Jobb lenne, ha nem kéne titkolózni és tudná az unokatestvérem a dolgot, de ez még tényleg annyira kezdetleges, hogy kb. nincs is mit elmondani. Elkiabálni sem akarom a dolgot, mert lehet két randi után rájövünk, hogy nincs meg a kémia és ennyi.


Mikor lenne érdemes vele erről beszélni szerintetek?



2021. szept. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer egy buli után lefeküdtem a legjobb barátnőm exével. Már vagy 2 éve volt az exe. Nem jelentett semmit jól éreztük magunkat, buliztunk, meg persze ittunk. Másnap éreztem hogy el kell mondanom neki, mert az sokkal gázabb ha kiderül és én nem mondtam. Nagyon ki volt akadva, megjegyzem joggal.

Igazából nekem sem volt fogalmam róla, hogy ez tényleg mekkora sebet képes ejteni. Iszonyatosan szégyeltem magam. Látni az arcán hogy ez tényleg mennyire fájt neki, én meg simán ki is hagyhatták volna mert semmi nem volt. Azóta eszembe se jutna ilyen. Így utólag ritka görény voltam. Mivel engem egy fordított helyzet nem zavart volna, nem is gondoltam volna hogy így történik. Hatalmasat hibáztam.

Te legalább nem vagy részeg. Legyen eszed, ne tedd.

2021. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
87%

Kérlek, kérdező, legalább ne legyél ilyen alja képmutató. :(

Szóval Mr. Maga A Tökéletességre csak udvariasságból írtál rá? Aha.

2021. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
97%

Írtam a srácnak, igazából udvariasságból csak, hogy sajnáljuk nagyon, hogy ez történt és hogyha szeretne beszélgetni, vagy szüksége van valamire, szóljon nyugodtan. - miért is írtál neki bármit is? SEMMI közöd nem volt hozzá.


Persze, így szétteheted neki a lábad, amikor akarod, és "jaj, dehát ő írkált" - kifogás is megvan.

2021. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
84%
Ritka undorító vagy.
2021. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
81%
Unokahugi rajtad keresztül akart közel maradni a fiúhoz, de más irányba sült el a dolog. Igazából neked kéne gerinced legyen és nem-et mondani erre az egészre, mert te is tudod jól, hogy ezzel megbántod az unokatesód, a család meg egy emberként fog megbotránkozni rajta. Egy rokonomat se árulnám el így, de még barátnőmet se.
2021. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
87%
na ennél se tudjuk meg hogy végződik :/
2021. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
81%

De értjük, hogy unokatesód játszmázni akart, hogy ráállított téged, akiben megbízott, vissza akarta kapni.

Tök mindegy, hogy mi volt köztük meg, hogy miért szakítottak. Senkit sem érdekel. A te viselkedéseddel van a baj, mert rettentő gerinctelen, sunyi, önző viselkedés. És nagyon, de nagyon gáz. Hiába dumálsz, hiába magyarázol, ilyet akkor sem csinálunk, mert hátbatámadás. És utálni fog téged az unokatesód, de nagyon. A család sem fogja soha elfogadni, a szüleid meg egyenesen szégyellni fogják magukat. Jól ki lesztek beszélve, az összejövetelekre meg vagy nem is hívnak, vagy minimum ki lesztek nézve. Belegondoltál ebbe? A szüleid meg majd szívnak miattad. Mert ők is tudják, hogy ilyet nem csinálunk. Úristen, te hogy nem érzed ezt, hogy milyen gáz.

2021. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
75%
Ennyit ér egy hirtelen jött "álom pasi"...
2021. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!