Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel, hogy randira...

Hogy hozzam fel, hogy randira hívott a volt barátja?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal kb egykorúak vagyunk, ő 21, én 23. Mindig jóban voltunk, szinte olyan, mintha testvérek lennénk.

Neki volt egy hosszabb kapcsolata, a fiút nagyon szerette az egész család. Hatalmas volt a szerelem, mindenki azt hitte, hogy pár éven belül összeházasodnak. Viszont nyár elején szakítottak, vagyis a fiú szakított vele... Meglepett a hír még engem is, mert előtte 1 héttel még közösen nyaraltunk, minden jónak tűnt közöttük. Írtam a srácnak, igazából udvariasságból csak, hogy sajnáljuk nagyon, hogy ez történt és hogyha szeretne beszélgetni, vagy szüksége van valamire, szóljon nyugodtan. Válaszolt, hogy egy beszélgetés jót tenne neki, mert a barátaival nem nagyon tud erről beszélni, mert ők örülnek, hogy szakított, de azért csak egy hároméves kapcsolatnak vetett véget úgy, hogy azt hitte, együtt fognak megöregedni.

Ezután elkezdtünk üzenetben beszélgetni, sokáig tényleg csak arról, hogy mennyire nincs jól, hiányzik neki az unokatesóm, sosem lesz megint boldog, de utána valahogy ez átment sima beszélgetésbe, érdeklődésbe.


Lényeg a lényeg, hogy elmondta, szeretne elhívni egy rendes randevúra. Egy részem nagyon szeretne menni, mert eddig is bármi programunk volt, jól éreztem magam vele. Viszont ott van az, hogy valahol azt érzem, ez mennyire nem helyes és nem kéne... Jobb lenne, ha nem kéne titkolózni és tudná az unokatestvérem a dolgot, de ez még tényleg annyira kezdetleges, hogy kb. nincs is mit elmondani. Elkiabálni sem akarom a dolgot, mert lehet két randi után rájövünk, hogy nincs meg a kémia és ennyi.


Mikor lenne érdemes vele erről beszélni szerintetek?



2021. szept. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
90%
Nos, soha. Alap, hogy barát, csaladtag exével nem kezdünk.
2021. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
91%
Én eleve rá se írtam volna, hogy sajnáljuk stb., igazából te kezeményeztél. Neked inkább az unokatesód pártján kellett volna állni illendőségből, nem a felszabadult srácra nyomulni. :D Nyilván a kezdeti csalódottság után rájött, hogy Te foglalkozol vele, simán tűnhetett úgy neki, hogy "úgy" közeledsz felé. Lecsaptál rá, ő csak kihasználja ezt, meg ezzel visszaadhatja unokatesódnak, amit kapott, bosszanthatja, meg ha nincs lúd jó a szamár is. Igazából én a saját érdekedben kihátrálnék ebből az egészből. Egy feszültséglevezető leszel, akivel még meg is tudja legalább bántani az exét, brávo. A végén Te fogsz csalódni.
2021. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
25%
Lehet azért szakított unokatesóddal a srác, mert igazából beléd volt szerelmes végig.
2021. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
86%
Házinyúlra nem lövünk, jobban jársz ha mást keresel mert ez csak bonyodalmat szűlne a jövőbe.
2021. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
90%
Semmikor, ezek után nagyon gáz lenne ha összejönnétek. Főleg hogy te is tudod az unokatesod még valószínűleg szereti ha nem ő szakított.
2021. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
77%
3-as, ha így lenne, már nyomult volna a pasi is.
2021. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
89%

A pasi szakított a te unokatesóddal, de te a padit kezdted vigasztalni.


Legalább magadnak valld be, hogy eleve le akartad dobni a csávónak a bugyidat…

2021. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
90%
2.-nál a pont. Te mentél rá.
2021. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ebből nem tudsz jól kijönni.

Ő az egyetlen facér pasi a környezetedben?

2021. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell errol vele beszelni, mert te okosabb vagy ennel es szepen lezarod a fiuval a beszelgetest.

Ebbol nem johetsz ki jol, ezt te is tudod.

2021. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!