Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel, hogy randira...

Hogy hozzam fel, hogy randira hívott a volt barátja?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal kb egykorúak vagyunk, ő 21, én 23. Mindig jóban voltunk, szinte olyan, mintha testvérek lennénk.

Neki volt egy hosszabb kapcsolata, a fiút nagyon szerette az egész család. Hatalmas volt a szerelem, mindenki azt hitte, hogy pár éven belül összeházasodnak. Viszont nyár elején szakítottak, vagyis a fiú szakított vele... Meglepett a hír még engem is, mert előtte 1 héttel még közösen nyaraltunk, minden jónak tűnt közöttük. Írtam a srácnak, igazából udvariasságból csak, hogy sajnáljuk nagyon, hogy ez történt és hogyha szeretne beszélgetni, vagy szüksége van valamire, szóljon nyugodtan. Válaszolt, hogy egy beszélgetés jót tenne neki, mert a barátaival nem nagyon tud erről beszélni, mert ők örülnek, hogy szakított, de azért csak egy hároméves kapcsolatnak vetett véget úgy, hogy azt hitte, együtt fognak megöregedni.

Ezután elkezdtünk üzenetben beszélgetni, sokáig tényleg csak arról, hogy mennyire nincs jól, hiányzik neki az unokatesóm, sosem lesz megint boldog, de utána valahogy ez átment sima beszélgetésbe, érdeklődésbe.


Lényeg a lényeg, hogy elmondta, szeretne elhívni egy rendes randevúra. Egy részem nagyon szeretne menni, mert eddig is bármi programunk volt, jól éreztem magam vele. Viszont ott van az, hogy valahol azt érzem, ez mennyire nem helyes és nem kéne... Jobb lenne, ha nem kéne titkolózni és tudná az unokatestvérem a dolgot, de ez még tényleg annyira kezdetleges, hogy kb. nincs is mit elmondani. Elkiabálni sem akarom a dolgot, mert lehet két randi után rájövünk, hogy nincs meg a kémia és ennyi.


Mikor lenne érdemes vele erről beszélni szerintetek?



2021. szept. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
Mert kinek a hibája lett volna? Ő maga mondta, hogy ez az egész csak miatta siklott félre. Őszintén nem tudom, hogy itt milyen nők lehetnek, ha képtelenek elképzelni, hogy nem minden esetben a pasi a rossz, hazug szemétláda.
2021. szept. 20. 10:38
 32/68 A kérdező kommentje:
Mind a kettőjüket sajnálta az egész család. De mivel az unokatesóm nálunk volt a szakítás után nonstop, ezért nem volt okom arra, hogy neki bármit is írjak.
2021. szept. 20. 10:39
 33/68 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, azt írtad, hogy az uncsid békülésben reménykedett még a nyár elején. ("szakítás másnapján írtam neki... Úgy, hogy ott volt az unokatestvérem is, és tudott róla, ahogyan arról is, hogy találkozunk. Azért, mert akkor még reménykedett abban, hogy kibékülnek és mondta, hogy érdeklődjek, amennyire tudok.")


Szerinted mennyire fog ujjongani, ha közlöd vele, hogy ÉPP EZZEL a pasival fogsz randizni?

Nyilván ha nem te, akkor randizik vele más - evidens, hogy nem marad parlagon örökké - , de igen naiv dolog és alacsony empátiára vall, ha azt gondolod, hogy a közlésed modján múlik az, hogy jó kapcsolatban maradsz-e ebben az esetben a rokonoddal (aki akár a komplett rokonságot ellened hergelheti, aki szivtelen módon lecsap az "alig használt" exre, akiért ő még mindig pityereg).

2021. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%

32. Kérdező, itt nem erről van szó!

Fiú vagyok, az unokatestvérem is fiú. Most elképzelem, ahogy van egy csaja, aki szakít vele.

Elképzelem, ahogy az unoktesóm mondja, hogy írjak rá valamilyen ürüggyel, kérdezzem meg hogy van, mert vissza akarja szerezni.

Eddig hihető, és esetleg írok is neki!

De fiúként sosem kezdenék el azzal a csajjal bájcsevegni, aki az unokatesóm barátnője volt! Itt ez a probléma! Főleg nem találkoznék vele ezek után.

És megsúgom neked, ezzel az emberek 95%-a így van. Hogy te miért nem? Azért mert bejön a srác... és akarsz tőle vmit...

2021. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
92%

itt milyen nők lehetnek, ha képtelenek elképzelni, hogy nem minden esetben a pasi a rossz, hazug szemétláda.


Ilyent senki nem állított. De nem normális, hogy miután semmit nem tudsz a kapcsolatukról, nem azt vigasztalod, aki közel áll hozzád, és őt donták ki, hanem a másik felet.

2021. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ha lenne egy csepp empátiád, eszedbe sem jutna ilyenbe belemenni. Te mit szólnál, ha a pasid, akivel három év után közös jövőben gondolkodtok, szakítana veled, majd pár hónap múlva már az unokatesód jönne össze vele?

Ha tényleg olyan fontos neked az unokatesód, ahogy írod, akkor ő élvezzen prioritást, ne az exe, aki a szakításuk után hirtelen tökéletes pasivá vált.

De ha mégis összejössz vele, ne lepődj meg, ha az unokatesód ezután a felszínes rövid beszélgetéseken és műmosolyon kívül nem fog másra méltatni.

2021. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
91%

Azt mar ugy is eldontotted, h elmesz a randira.

Akkor viszont allj oda gerincesen, es mondd ezt igy el unokatesodnak, ahogy nekunk. Majd elvalik mit szol, de tudatosan cselekszel, szoval vallalnod kell majd a kovetkezmenyeket, ha esetleg a csalad (egy resze) esetleg elhatarolodna majd toled.

Szerintem sanszos, h mar erzeseid is vannak, szinte biztos vagyok benne, h kemia mar van, megis belemesz. De ki tudja, lehet h megerti a csalad, h ez szerelem...

Szemely szerint nekem szarul esne, arulaskent elnem meg es teljesen kizarnalak az eletembol. De ez en vagyok, ugye.

2021. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem randizzatok. Lehet ő lesz életed szerelme. Ezt nem lehet tudni.

Az unokatesódnak meg akkor mondd el, ha már együtt leszek.

Most két ember ne legyen együtt, mert mit mond a család? Nem értem az itteni embereket.

2021. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
79%

39!


Majd akkor megérted, amikor a te imádott exed a közeli rokonoddal, vagy a legjobb barátnőddel randizik.

2021. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
81%
39 te is erősen híján vagy az empátiának. Az ilyen emberek miatt mennek tönkre rokoni, baráti kapcsolatok.
2021. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!