Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel, hogy randira...

Hogy hozzam fel, hogy randira hívott a volt barátja?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal kb egykorúak vagyunk, ő 21, én 23. Mindig jóban voltunk, szinte olyan, mintha testvérek lennénk.

Neki volt egy hosszabb kapcsolata, a fiút nagyon szerette az egész család. Hatalmas volt a szerelem, mindenki azt hitte, hogy pár éven belül összeházasodnak. Viszont nyár elején szakítottak, vagyis a fiú szakított vele... Meglepett a hír még engem is, mert előtte 1 héttel még közösen nyaraltunk, minden jónak tűnt közöttük. Írtam a srácnak, igazából udvariasságból csak, hogy sajnáljuk nagyon, hogy ez történt és hogyha szeretne beszélgetni, vagy szüksége van valamire, szóljon nyugodtan. Válaszolt, hogy egy beszélgetés jót tenne neki, mert a barátaival nem nagyon tud erről beszélni, mert ők örülnek, hogy szakított, de azért csak egy hároméves kapcsolatnak vetett véget úgy, hogy azt hitte, együtt fognak megöregedni.

Ezután elkezdtünk üzenetben beszélgetni, sokáig tényleg csak arról, hogy mennyire nincs jól, hiányzik neki az unokatesóm, sosem lesz megint boldog, de utána valahogy ez átment sima beszélgetésbe, érdeklődésbe.


Lényeg a lényeg, hogy elmondta, szeretne elhívni egy rendes randevúra. Egy részem nagyon szeretne menni, mert eddig is bármi programunk volt, jól éreztem magam vele. Viszont ott van az, hogy valahol azt érzem, ez mennyire nem helyes és nem kéne... Jobb lenne, ha nem kéne titkolózni és tudná az unokatestvérem a dolgot, de ez még tényleg annyira kezdetleges, hogy kb. nincs is mit elmondani. Elkiabálni sem akarom a dolgot, mert lehet két randi után rájövünk, hogy nincs meg a kémia és ennyi.


Mikor lenne érdemes vele erről beszélni szerintetek?



2021. szept. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 Laylah ***** válasza:
80%
Van valami neve is a jelenségnek a pszichológiában, azt hiszem. Mikor valaki egy nagy szerelmi bánat vagy egyéb trauma közepette egy ellenkező neműtől kap lelki segítséget, hajlamos vonzalmat érezni iránta (az egyszerűség kedvéért írtam az ellenkező neműt, nyilván mindenki a saját romantikus célcsoportját helyettesítse be). Ugyanezen séma, mikor a páciens beleszeret a pszichológusába.
2021. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
83%

"NEM másztam rá, de őszintén, hogyha maga a tökéletes pasi hívna titeket randizni, nemet mondanátok? Korábban nem így tekintettem rá"


Áá, dehogy zúgtál bele

2021. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
91%

1. Tök fura volt hogy rairtal, normális felnőtt embernek eszébe se jutott volna. Mert nem a te dolgod meg nem a csalade, ő nem a rokonod. Ha ők úgy döntöttek vége akkor vége, kész pont. Teljesen felesleges és furcsa ez a családi sajnalkozas.

2. Nem tudom neked hogy van gusztusod hozzá de én nem jönnék össze vele mert ha belegondolok hogy előttem az unokatesommal szexelt, vele csinálta azt az ágyban mint velem akkor biztos elmenne a kedvem.

3. Mindazok ellenére amiket írunk szerintem te már eldontotted hogy randizol vele. Akkor mit vársz tőlünk. Arra nincs jó időpont hogy ezt kozold. Ebből így is úgy is botrány lesz.

2021. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
82%

Tegyük fel hogy elmész a randira. Tegyük fel, hogy összejöttök és bejelented a családodnak, hogy hétvégére elhozod az új pasid. Azok néznek egy nagyot és kezdődik is a kínos szitu, hogy : heló rég találkoztunk mizu veled azóta?

Nemcsak, hogy szemétség de eléggé ciki. A család se tudna mit kezdeni a csávó és a közted lévő románccal arról nem is beszélve hogy az uncsitesód utálni fog.

Ezzel mindenkit kellemetlen szituba hozol. Akarod te ezt?

2021. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor gondold magad a másik fél helyébe. Lehet, hogy az unokahúgod sáros volt a szakításban, de te hogy éreznél a helyében? A srácban is lehetne annyi, hogy házinyúlra nem lövünk elv mentén nem utazik rád. Még ha titokban is jártok össze egyszer úgyis kiderül, és neked lesz a sokkal cikibb, mert a srác eltűnik a balfenéken, idővel el is felejtitek, de azt, hogy veled vigasztalódott már nem.

Annyira véded magatokat, talán már nem csak beszélgettetek. Inkább engedd el, van még hal a tóban bőven.

2021. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
55%

53# válaszolóval egyet értek. Mindent leírt. Arra nem gondoltál, hogy ez családi botrányhoz is vezethet? Ismerek ilyen családot, Hasonló szituációval. Évek óta nem beszél egymással a két család. Hiányzik ez neked?

Hiába szakítottak, akkor is te leszel az oka mindennek.

2021. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
24%
Totál m1 kinek az exe, ha már ex akkor semmi köze a dologhoz.
2021. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
84%

#57 nem totál mindegy. Lehet hogy nincsenek együtt és így valóban nem szólhat bele, de attól még eshet neki rosszul.

Mert az hogy már nem vagy együtt valakivel nem azt jelenti hogy nem szereted.

A kérdezőnek meg mint rokonnak gondolnia kellene arra hogy ezzel fájdalmat okoz az unokatestvérének.

És itt megint nem releváns hogy ki miatt volt a szakítás.

2021. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
91%

2 történetem van, ami segíthet a döntésben, bár szerintem te már döntöttél.

Egyik nap férjem öccse bejelentette hogy összejött férjem egyik exével. Akkor már vagy 5 éve voltunk házasok. Kérdezte hogy zavar-e ez minket. Mondtuk hogy nem, le se sz... juk kivel jár, és tényleg mindketten ezt éreztük. Erősködött mintha csak várta volna hogy balhézzunk, de tényleg kicsit se hatott meg egyiküket se. Itt érezhetően már csökkent az izgalom.

Ellenben anyósom és apósom teljesen kikelet magából, hogy hogy képzeli ezt. Még mi csitítottuk őket, végül elfogadják, de közölték vele hogy oda be nem teszi a lábát. Így nekem sem volt alkalmam megismerni a hölgyet. Egyébként mint később megtudtam a másik oldalon is ez volt. A kapcsolatnak gyorsan vége lett, de nem emiatt. A tiltott dolgok izgalmasak, de nincs benne több.

Kicsit közönségesen egy d..gásig jó, de utána semmi.

Másik férjem járt még szintén gyermekkorában egy barátnőm barátnőjével. Már együtt jártunk amikor barátnőm lévén beszélgettünk. Tudtam hogy vagy 5 éve 3 hónapig jártak együtt, de hát őszintén kit érdekel? Vmi pikánsabb témáról dumáltunk, mire egyszercsak (storyba illően ugyan), de megemlíti hogy milyen nagy a pasimnak. Nem szóltam ugyan egy szót se, de az nagyon kínos volt. Nem akarok tudni róla hogy kik tudják hogy mekkora a pasimnak. Szóval azóta elkerülöm azt lányt, nem tett semmi rosszat, de kínosan érzem magam vele.

Szerintem vmi ilyesmit érezhetnek a pasik is, és azért nem szeretik az exeket a közelben. Nem féltékenység ez, inkább olyan mintha tudnák a titkaid.

2021. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
86%
De gáz vagy 😂🤦‍♀️
2021. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!