Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel, hogy randira...

Hogy hozzam fel, hogy randira hívott a volt barátja?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal kb egykorúak vagyunk, ő 21, én 23. Mindig jóban voltunk, szinte olyan, mintha testvérek lennénk.

Neki volt egy hosszabb kapcsolata, a fiút nagyon szerette az egész család. Hatalmas volt a szerelem, mindenki azt hitte, hogy pár éven belül összeházasodnak. Viszont nyár elején szakítottak, vagyis a fiú szakított vele... Meglepett a hír még engem is, mert előtte 1 héttel még közösen nyaraltunk, minden jónak tűnt közöttük. Írtam a srácnak, igazából udvariasságból csak, hogy sajnáljuk nagyon, hogy ez történt és hogyha szeretne beszélgetni, vagy szüksége van valamire, szóljon nyugodtan. Válaszolt, hogy egy beszélgetés jót tenne neki, mert a barátaival nem nagyon tud erről beszélni, mert ők örülnek, hogy szakított, de azért csak egy hároméves kapcsolatnak vetett véget úgy, hogy azt hitte, együtt fognak megöregedni.

Ezután elkezdtünk üzenetben beszélgetni, sokáig tényleg csak arról, hogy mennyire nincs jól, hiányzik neki az unokatesóm, sosem lesz megint boldog, de utána valahogy ez átment sima beszélgetésbe, érdeklődésbe.


Lényeg a lényeg, hogy elmondta, szeretne elhívni egy rendes randevúra. Egy részem nagyon szeretne menni, mert eddig is bármi programunk volt, jól éreztem magam vele. Viszont ott van az, hogy valahol azt érzem, ez mennyire nem helyes és nem kéne... Jobb lenne, ha nem kéne titkolózni és tudná az unokatestvérem a dolgot, de ez még tényleg annyira kezdetleges, hogy kb. nincs is mit elmondani. Elkiabálni sem akarom a dolgot, mert lehet két randi után rájövünk, hogy nincs meg a kémia és ennyi.


Mikor lenne érdemes vele erről beszélni szerintetek?



2021. szept. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
89%

#39-es sztem csak egy 12 éves kislány, disney-mozikat néz délutánonként, a mindent elsöprő nagy szerelemről. Majd ha megtörténik vele is, másképp fogja gondolni.

Még nagyon gyerek.

2021. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
22%
Én a kérdezővel szemben vagyok empatikus. Ha pedig az exem randizik valakivel, ahhoz semmi közöm, akárki is az illető. Ha ők vonzódnak egymáshoz, mit tehetnék? Erőszakolják meg magukat? Már szakítottak, legalább nem csalta meg a pasija. Legfeljebb a családi ünnepeken nem találkoznék velük.
2021. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
79%
Mucika, ebből olyan balhé és hajtépés lesz hogy öröm lesz nézni. A rokonság ellened fog fordulni ebben biztos lehetsz. Mondjuk én is kikaparnám a szemed az biztos, ha én lennék uncsitesód helyében.
2021. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
95%

Jó, oké, nem kamu a kérdés.


Dehát akkor is, mit vársz? Tök mindegy, hogy hozod fel vagy milyen körítést adsz mellé, ezt nemigen fogja tolerálni a családod.

2021. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy az ilyen kérdések miatt szeretek ide járni. Mindig emlékeztet, h mennyi féle gondolkodásmód létezik.

Hogy ami nekem természetes, az nem biztos, h másnak is az...

Ilyen kérdéseknél nincs is értelme pontozni amúgy, ezek egyéni vélemények, ki mit él meg.

2021. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
86%

46!


De azért érdemes elgondolkodni, ha az egyéni véleményed eltér a többség véleményétől.

2021. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek (most már) #46-os👍
2021. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg már lekúrta a csajt a kiránduláson a gyerek és szeretnék legalizálni, így kitalálták ezt a ,,szétmegy a kapcsolat mert úgy is mindig veszekedtek és utána összejövünk hivatalosan'' témát. Viszket a pecke itt érvelésnek helye nincs. Házasságok mennek erre rá ahol minden adott. Nagy örömrivalgás nem lesz a családban az biztos. EL kell dönteni mi a fontosabb és mi éri meg hosszútávon, de azt sem tartom kizártnak, hogy a gyerek csak duplarevansot akar a csajon ha már az az exeivel beszélgetett, vagy úgy van vele, hogy csak simán megcsinálom ezt is mer amaz már megvolt, a családba meg szarok bele, mert úgy sincs közöm már hozzájuk.
2021. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
14%
Szerelemben nincs olyan, hogy ki az ex. Az ex már a múlt. Ha érdeklődtök egymás iránt, próbáljátok meg.
2021. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
93%
A családi béke érdekében nem kezdenék az unokatesó exével. Tegyük fel én lennék az unokatesó nem igazán állnék veled szóba egy ilyen húzás után.
2021. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!