Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborult a sógornőm amiért...

Kiborult a sógornőm amiért teherbe estem. Most ezt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött a baj, hogy 10 évvel fiatalabb vagyok nála(én 29, ő 39) és teherbe estem szinte "szemre". Ők meg már évek óta próbálkoznak. Persze ezt én eddig még nem tudtam, ezért nagy örömmel közöltem vele a hírt. Lehurrogást kaptam. Teljesen kiakadt, káromodott. "A k... életbe, hogy ők már mióta készülnek a gyerekre, mindent megadnának neki, én meg csak úgy teherbe esek" (mi is terveztük).

Én elsirtam magam és ez sem volt szerinte rendben. Mármint, hogy én bántódtam meg.

Azóta nem beszél velem. Lassan 4 hete.

Nekem kéne rosszul éreznem magam?

Tudom, ha nem jön a baba az egy érzékeny téma és egyfelől megértem, hogy neki ez rosszul esik, de akkor sem reagálnék így. Főleg ha tudtam volna előre, hogy ők évek óta próbálkoznak nem dicsekszem el azzal, hogy ahogy abbahagytuk a védekezést jött is.


2021. szept. 10. 19:13
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
83%
Mivel nekik nem jön össze a baba, így semelyik ismerősük ne vállaljon babát, mert az nekik rossz 🤔
2021. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
76%
Tudom mit erzel, en ket lanytol is megkaptam h milyen igazsagtalan az elet h mi kitalaljuk es mar jon is, nekik meg mindenfele vizsgalatok, ferjeknek is, beultetes es semmi. Nagyon rosszul ereztem magam mert nem tudtam segiteni rajtuk, kiveve h biztattam oket h csak ido kerdese es nekik is lesz es igazam lett. Koztes idoben pedig kerultuk egymast, neked is ezt tanacsolom. Nem szukseges h buntudatot keltsen benned es megmergezze a terhesseged, ezt sajnos neki kell leboxolnia magaval, nem pedig neki rajtad. Nagy kulonbseg. Csunyan viselkedett, ne keresd szerintem. Senki sem tudja h egyeseknek miert jon ossze, masoknak miert nem, szemelyes tapasztalatom h a vegen a nok 99%a eljut oda h kisbabaja legyen, es akkor ujra visszatalalnak egymashoz, amennyiben a hamarabb babazo el tudja nezni a masiknak h igy viselkedett vele anno.
2021. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Én nem haragszom rá, de rosszul esett.

Megsértődtem egy kicsit...

Tudom, hogy rossz lehet. Állítólag évek óta várják a babát. (hogy mióta ezt nem tudom).

De én senkivel sem beszélnék így. Gratulálnék. Otthon talán pityeregnék rajta.

2021. szept. 10. 20:12
 14/56 anonim ***** válasza:
55%

Semmi joga nincsen hozzá, hogy így beszéljen veled, de…


“ Főleg ha tudtam volna előre, hogy ők évek óta próbálkoznak nem dicsekszem el azzal, hogy ahogy abbahagytuk a védekezést jött is.”


Sógornőd 39 éves, párkapcsolatban él, nincs gyereke ha jól értem. Tényleg fel sem merült benned soha, hogy esetleg szeretnének gyereket?

2021. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy naív vagyok, de nem.

Nagyon pörgős házaspár. Rengeteget utaznak, buliznak és a sógornőmet sem tudnám elképzelni anyaként. Kicsit amolyan "úriasszony(t játszik).

2021. szept. 10. 20:15
 16/56 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 9es 26 évesen mentem férjhez akkor se sikerült terhes lennem.
2021. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
30%
Ez annyira szánalmas egyébként
2021. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
69%
Én megértem őt, bár én sosem voltam azon az oldalon. Nekem több barátnőm is párkapcsolatban volt de nem volt baba, pont ezért nem dörgöltem az orruk alá, hogy na elsőre összejött. Nem tudhatom, hogy akinek nincs nem akar, vagy nem sikerül. Ettől függetlenül nincs igaza és teljesen elfogadhatatlanul viselkedik. Szerintem ne hagyd, hogy ez megmérgezze a babavárásodat. Ha megbékél ne csinálj belőle további ügyet, ha nem meg az ő baja.
2021. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
27%
11es én nem azt írtam hogy ne legyen gyereke senkinek körülötte de ha rosszul esik neki nem kell egyből nekimenni. Minden babának örülni kell a világ csodája.
2021. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
91%

19-es, ez attól függ, hogy honnan nézzük ezt a csoda kérdést:D

A sajátom valóban egy csoda, de mondjuk a világ csodáit 10x legyártó roma asszony gyerekeit annyira nem tartom csodának.

2021. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!