Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborult a sógornőm amiért...

Kiborult a sógornőm amiért teherbe estem. Most ezt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött a baj, hogy 10 évvel fiatalabb vagyok nála(én 29, ő 39) és teherbe estem szinte "szemre". Ők meg már évek óta próbálkoznak. Persze ezt én eddig még nem tudtam, ezért nagy örömmel közöltem vele a hírt. Lehurrogást kaptam. Teljesen kiakadt, káromodott. "A k... életbe, hogy ők már mióta készülnek a gyerekre, mindent megadnának neki, én meg csak úgy teherbe esek" (mi is terveztük).

Én elsirtam magam és ez sem volt szerinte rendben. Mármint, hogy én bántódtam meg.

Azóta nem beszél velem. Lassan 4 hete.

Nekem kéne rosszul éreznem magam?

Tudom, ha nem jön a baba az egy érzékeny téma és egyfelől megértem, hogy neki ez rosszul esik, de akkor sem reagálnék így. Főleg ha tudtam volna előre, hogy ők évek óta próbálkoznak nem dicsekszem el azzal, hogy ahogy abbahagytuk a védekezést jött is.


2021. szept. 10. 19:13
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell rosszul érezned magad, a sógornőd egy hisztis pitcha. Az ilyennek nem tudom miért kell gyerek. Mindegy majd megemészti, más választása úgy sincs.
2021. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
76%

Meg o nem beszel veled???? Te ne beszelj vele!!


Felhaborito egy viselkedes es ezzel az emberrel ne foglalkozz, hogy oszinten nem tudo neked orulni csak arrol arulkodik mennyire is erdekled ot! Nagyon meg kene kapni a magaet! Ilyen viselkedessel. Szegyelhe el magat! Mintha te barmirol is tehetnel hogy neki nem sikerul. Es azert mert neki nem, akkor nekedse? Mert akkor nem szok hozzad? Ez komoly? Ebbe bele gondolsz hogy mennyire gaz?

Neked meg gratulalok!

2021. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%
Emeld fel a fejed! Legyen mar tartasod! Nehogy mar mrg te erezd magad rosszul! Tudatni kell vele hogy nincs rendben az ahogy o viselkedik!
2021. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
73%

Meg kell neki mondani hogy nezzen magabe es gondolkodjon el! Ha ezert veled nem beszel, orulj neki! Ilyen ember nem kell az eletbe! Mond meg neki! Aztan ha eszbe kap vocsanatot ker ha nem.. tenyleg nincs szukseged ilyen emberre az eletedben. Erezze mar kicsit a sulyat annak amit muvel.

Parod anyosod mit szolt a viselkedesehez?

2021. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs rendben ahogy viselkedik, de most is ő tart engem pichának. Az anyósom is csak annyit mondott a férjemnek, hogy ezt egymás között intézzük el, ergo védi a lányát.
2021. szept. 10. 19:24
 6/56 anonim ***** válasza:
89%

Neki nem jött össze, az ami neked seccpecc igen.


Ez azért nagyon szívbe markoló tud lenni.


Ettől független túlzás ennyire kiakadni. Ahogy ő nem tehet arról, hogy nem jön össze úgy te sem arról, hogy neked igen.


Szóval itt akinek joga van megsértődni az nem ő.

Főleg, hogy elnondásod szerint nem tudtál arról, hogy neki ez minden vágya, de nem jön össze.

2021. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
84%

Elhiszem, hogy fáj neki, ha ő is szeretne gyereket, de ezért megsértődik, meg nem beszél veled???

Mit gondol, azért estél teherbe, hogy őt bosszantsd???

2021. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit gondol.

De mi amúgy tényleg azt hittük, hogy ők nem is akarnak. Nagyon aktív házaspár, folyton mennek ide-oda. Csupán arra gondoltunk, hogy nem férne be az életmódjukba és ezért nincs.

Ha ezt tudom finomabban tálalom...

2021. szept. 10. 20:00
 9/56 anonim ***** válasza:
18%

Legközelebb kérdezd meg, miért nem 10 évvel ezelött akartak gyereket, akkor neki is könnyebben összejött volna.

Egyébként meg ne foglalkozz vele, majd észrejön idövel.

2021. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
43%
Na most le lehet pontozni de én pont a másik oldalon álltam. Hidjétek el borzasztó tud lenni hogy már körülötted mindenki terhes, már van aki másodjára is és te meg nem tudsz terhes lenni. Évekig kétségek közt élni, hogy egyátalán lehet e. És hidd el magát és a testét jobban utálja mint téged! Hadj neki időt meg fog nyugodni. Anyósodról meg annyit hogy mindenki a gyerekét védi! Örül az unokának de sajnálja a lányát is hogy nem esik teherbe. Te is sajnálnád. Élvezd a terhességet és ne idegeskedj minden megoldódik. Nekem is kellett pár hónap. Most lombikkal vagyok terhes. Kicsit nehezebb volt az út de rám ezt mérte a sors! Ne haragudj rá!
2021. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!