Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki a párját választotta /...

Aki a párját választotta / otthagyta a párját hosszú idő után, az miért döntött így és megbánta-e? 31F,6 éves kapcs.

Figyelt kérdés

Van valaki más is a láthatáron. De túl sok közös élmény fűz össze. Nem vagyok szerelmes, de jó a kapcsolat. A másikba mondhatni az vagyok/lennék, de nem ismerem annyira.

Egyik oldalon közös élmények, a valóság, mindennapok - másikon kérdőjelek és érzések, amelyek nagyon hiányoztak.


De nem tudnám elképzelni, hogy holnap felkelek és a barátnőm már nincs ott és nem is lesz.


2010. aug. 30. 10:46
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kivel - mivel mit tudnék leélni, tényleg.

De a másik felé az érzéseim teljesen újak, a bnőmmel iylyen nem volt az eljén sem.

2010. aug. 30. 11:00
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nem a párod kellene, ha valóban a másik kellene, akkor a mostani kapcsolatodat már rég lezártad volna. Te ehelyett inkább kreáltál magadnak egy ideált, akit felruháztál azokkal a dolgokkal, amiket a párodban nem akartál megtalálni. Tulajdonképp most a két nőt és saját magadat is hitegeted. Mit fog tudni a másik amit a mostani nem? Ha a mostani olyan rossz, miért nem szakítottál már?
2010. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad hogy nem bírod elképzelni hogy holnap felkelsz,és nincs ott többé a barátnőd:)Azt kell eldönteni hogy szereted vagy csak megszokásból vagy vele?A céljaitok egyeznek családalapítás és mindenféle téren?A mostani nőt szeretnéd látni magad mellett 60évesen is?Át kell ezeket gondolni,aztán ha még mindig nagy dilemmában van,akkor azért ennek van oka is,lehet nem ártana egy beszélgetés.
2010. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

Miért egy év múlva akarod a másikkal elkezdeni? Ez tisztességtelen a mostanival szemben. Meg az is, hogy ha jól értem, már egy éve epekedsz mellette egy másik után.

Nem érdemes már eröltetni a dolgot, mert ha szeretnéd a mostanit, nem lennél vele ennyire tisztességtelen.

2010. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a hasonló történetemet!

3év 8hónap után ért véget a kapcsolatom.

Én miattam lett vége részben.

A barátom kezdett elhanyagoln, csunyán beszélt velem.

Eltávolodtunk egymástól.

Nekem időközben megtetszett egy fiú.

Épp vele beszélgettem mikor megjelent a párom, kérdezte mi folyik itt mondtam neki hogy nem járunk semmi köze hozzám.1héttel előtte megbeszéltük hogy szünetett tartunk.

Akkor szakítotunk a barátommal, 2hétre rá összejöttem az adott sráccal, de nem volt jó és 1hónapig sem tartott vége lett.Akkor éreztem hogy nagy hülye voltam ott hagyni a biztost a bizonytalanért.

Mára már 4és fél hónapja nem járunk.Mióta vele vége volt még egy srác vele sem volt tök jó, az is repült.

Most viszont 1 hónapja megtaláltam a hozzámillőt akit úgy szeretek mint a régi páromat akivel hosszú ideig voltam, és azt érzem hogy ő is nagyon szeret.


Eddig én is bevoltam depizve hogy jaj én hülye stb.

Most hogy van a barátom, nagyon jól elvagyok, bár nekem mondhatni hogy azt hittem ő a nagy ő és sokat gondolok a múltra/rá.

Szerintem ő már csak az emlékemben fog élni.

Bár bánom is hogy nem tettem sokat hogy jól meglegyünk.

2010. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak az ujdonság varázsa, az uj mindig csábitobb mint a régi és idővel pedig elmúlik.
2010. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen!Mi az,hogy a másikkal meg egy év múlva akarod elkezdeni?Szerintem ez több,mint tisztességtelen.Kissé gerinctelen dolog is,hogy a mostanival csak azért vagy,mert szereted meg sok közös emlék fáz hozzá,de közben másra vágysz,és teszed az agyad,hogy te szegény,neked döntened kell..ó istenem!

Két szék közül a földre fogsz esni,ha még vársz egy évig!Mi van,ha a barátnőd hagy el közben,és a másik meg megcsal később?

Nem kell félni a változástól meg az újtól,ez igaz,de ez csak hirtelen vágy és fellángolás.

És végre valahára meg is kellene állapodnod,nem gondolod?Vagy mikor akarsz házasodni?Hat év múlva?

Minek jöttél össze akkor a mostani barátnőddel,ha már az elején sem volt olyan,mint ezzel a másik nővel?(mármint érzés)

És majd megcsalod a mostani barátnőd egy évig??

2010. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de ez kiakasztott: A barátom kezdett elhanyagoln, csunyán beszélt velem. (...) Akkor éreztem hogy nagy hülye voltam ott hagyni a biztost a bizonytalanért.


Ez valami vicc?!

2010. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

És mi van, ha maradok vele, de 6 év múlva már teljesen rossz lesz vagy ki se tart addig ? Igazából ha azt kérdrznétek, 6 év múlva látom -e magunkat együtt, akkor nem vágnám rá, hogy persze. Inkbb hogy nem tudom vagy hogy nem (egy gyáva kis nem).

El tudom képzelni, hogy mással alapítsak családot.

Mindig jó volt a kapcsolatunk, de sosem volt nagyn nagy szerelem, az fiatalabb koromban volt, de nem jött össze.

2010. aug. 30. 11:09
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a mostani barátnődet.Nagyon gonosz vagy vele..
2010. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!