Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsalt a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a férjem egy fiatal lánnyal és őt választotta, még vissza akar majd jönni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
55%
90%-ban visszaakarnak menni. A legtöbb ilyen esetben ha a nő nem válik, akkor a pasi nyugodtan éli tovább családi életét.
2010. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
77%
Miért engednéd vissza???
2010. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
73%

Lecserélt egy fiatal fruskával és te még visszafogadnád??

ennyire meg akarod alázni magad??

Hál istenek nekem nincs ilyen tapasztalatom,de a barátnőm így járt..Az ő férje is lelépett..A barátnőm semmi pénzért nem fogadná vissza a férjét,de a férj sem szándékozik haza menni..Éppen válnak(de legalább békésen oldják meg a válópert)

2010. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

2 kicsi gyerekünk van és nagyon sok vita volt. Olyan csúnya dolgokat vágtam a fejéhez,amivel a férfiúi büszkeségét is sértettem.

Nagyon szeretem őt.

2010. ápr. 7. 15:47
 5/56 anonim ***** válasza:
74%
Jó esélyed van, hogy visszamegy egy idő után, de arra ne számíts, hogy onnantól hűséges lesz. Ezt eljátszhatjátok 3x-4x, mindig meg fog alázni.
2010. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
75%
50% az esély arra hogy vissza akarjon menni, és akkor se biztos hogy nem fog félre-félre kacsintgatni
2010. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

És ha én is hibás voltam? Mert az voltam.

Azt is mondtam mérgemben,hogy keressen mást.

2010. ápr. 7. 15:49
 8/56 anonim ***** válasza:
68%
Jaaaj egyem a szivét megsértetted? Akkort tényleg rögtön félre kell kefélni egy családdal a háta mögött...miért nem te kérsz még bocsánatot?
2010. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom nem azért jött össze azzal a fiatal csajjal mert Te azt mondtad neki mérgedbe hogy keressen mást
2010. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
79%
Már láttam ilyet. Volt aki visszament, mert a feleség engedte, szerette. A srác tök boldogtalan volt, a csaj csak a gyerekig látott. Egymást állandóan bántották. Fél év szünet, megcsalás, különköltözés után egyszer csak nagy béke. Senki sem értette. Mindketten változtak, engedtek, erősödtek. Ennek már jópár éve, s azóta tök jól elvannak. Nem tudom mi változott, de falják egymást tizenegynéhány éve.
2010. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!