Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsalt a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a férjem egy fiatal lánnyal és őt választotta, még vissza akar majd jönni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:
Nah,hogy haladtok?
2010. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Nagyon jól!! Válunk. Remélem,hogy hamar megszabadulok tőle! Fény derült még egy-két dologra és rájöttem,hogy én ettől az embertől már nem akarok semmit.
2010. ápr. 26. 10:36
 53/56 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi történt! Nagyon sajnálom, hogy így alakult, pedig én nagyon bizakodtam. :)
2010. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Hazugságok. Anyagi téren is. Hűtlenségek. Szóval örülök,hogy túl vagyok rajta!!
2010. máj. 20. 17:25
 55/56 anonim ***** válasza:

Csinosítsd ki magad, mikor találkoztok beszélgess vele vidáman, stb...

Mutasd meg neki, hogy miről marad le ;)

Utánna már csak a hatást kell várni...

2010. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Engem is megcsalt aférjem .Én is hibás voltam. Válassal fenyegettem ,nagyon fájt,de nem tudnám az életem elképzelni nélküle.Szerettem és útáltam egyszerre,de sikerült megbocsájtanom,és hidd el ,volt mit.Most boldogok vagyunk van egy gyönyörü babánk.Hiszem hogy boldogok is maradunk életünk végéig.
2010. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!