Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsalt a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a férjem egy fiatal lánnyal és őt választotta, még vissza akar majd jönni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem, hogy mit érzel. Leszel még nagyon boldog, akár így, akár úgy. Most csak próbálj türelmesen várni! Ne követelőzz, ne hisztizz, legyél vele határozott, de kedves és valamilyen formában éreztesd vele, hogy még szereted. Amikor a kistyúk elkezd hisztizni, hogy neki több kell, bulizni, stb akar, akkor majd úgyis hozzád menekül a párod. Legyél a barátja, tudja, hogy számíthat rád! De ne nyomulj! Várd meg, amíg kimutatja a kiscsaj a foga fehérjét! Akkor vesd be magad!
2010. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

Annyira jólesik,hogy írtok!!

Kedves leszek.

Hogy mi történt? Nem tudom mi volt az utolsó csepp a pohárban.. De nem tagadta a megcsalást,hanem őszintén bevallotta. És ez nálam sokat számított.

2010. ápr. 7. 16:15
 33/56 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokat számít, hogy őszinte volt. Azt jelenti, hogy a tisztelet még megvan benne irántad. Állj mellette, legyél megértő és ott leszel, ha szüksége lesz rád! Mert hamarosan eljön az a nap, mikor rádöbben, hogy túl sokat bukott egy fiatal fruska miatt.
2010. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok összezavarodva..mert mindenki azt mondta,hogy biztos visszajön,de én nem látom rajta,hogy mit érezhet..
2010. ápr. 7. 16:20
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
Most még elvakítja a köd, az újdonság varázsa. Valószínűleg van benne harag is irántad. Majd fordul a kocka! Csak türelem! A köd elszáll, meglátja a hibákat, Te végig barátja maradtál, elfelejti azt, hogy valaha picit gonosz voltál vele! És akkor Te leszel a nyerő! Ne aggódj cseppet sem! Tudom, könnyű mondani. Foglald le magad a gyerkőcökkel és várj, a Te időd hamarosan eljön! Az ilyen kapcsolatok nem szoktak sokáig tartani.
2010. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Írod,szereted,van két gyermeketek. Nem tipikusan a megcsalt és hagyd el típus vagyok...anya,feleség vagyok magam is...

Szerintem akár a férfi,akár a nő, nem feltétlen kell,hogy haláláig csak mákos palacsintát egyen,néha jól esik a diós is...

Szabados vagyok sokak szerint, de nem bánom.Tőlem a férjem megkérdezte esküvő előtt Istenem de rég....:)hogy hű leszek-e hozzá halálomig...röhögőgörcs közepette feleltem őszintén neki,hogy eszemben sincs édesem...tied a szívem, a lelkem, de egy életem van nekem is..ha egy nap majd megkívánok valakit,nem azért mert jobb nálad,vagy el akarlak hagyni,csak úgy,mert....akkor megteszem..akár engeded,akár nem,max ha nem engeded,hazudok. Sokat gondolkodott ezen,és belátta,igazam van...Viszont is ezt hiszem...sosem leszek megcsalt feleség..ha megkíván valakit,menjen érezze jól magát,de tudja hol a haza. Nem hagyom,hogy birtokoljanak,és én sem teszem ezt soha..DE!

Ha elköltözik valaki egy fiatal nőhöz,az már más....Ha kapuzárási pánikról van szó egy idősebb Úr esetében,akkor majd szépen hazatalál....ha nem,és épp vársz rá...hát egy dolgot tehetsz ha szereted... adsz neki és magadnak egy határidőt amíg van visszaút..pl.: azt mondod neki,most hülye vagy,én várok még rád,hogy benőjön a fejed lágya,kapsz három hónapot,és magamnak is annyit adok,tovább nem,nincs már lehetőség...Ha letelik az idő,és semmi...akkor hagyd elmenni, még két gyerek sem fogja veled elfeledtetni a sérelmeket, a megaláztatást, fájdalmat...és anyaként mondom ezt, a gyerek nem ok,hogy együtt legyetek..a gyerek nem köszöni meg majd,hogy húúú anya köszi,hogy felneveltél egy boldogtalan házasságban....megy majd élni a saját kis életét,és ez így van rendjén,nem fogj meghatni az áldozatod...EGY ÉLETED VAN, így rajtad múlik mennyire értékeled,vagy mennyire értékelteted másokkal...

Jó példa erre a barátnőm felnőtt 21éves lánya,aki amikor az anyja azt mondta neki,mindent megtettem érted, erőmön,lelkiállapotomon felül igyekeztelek boldoggá tenni...azt a feleletet kapta: "Anya,nem én kértem,hogy megszülessek,saját döntésed volt,ez volt a dolgod" Igaza volt neki is...

Minden férfi és nő eltévedhet olykor..a kérdés az,mennyi időt adunk neki,magunknak,hogy visszaálljon a rend? S ha visszaállt,valóban jó-e úgy? Nem jön-e ki az első komoly veszekedésnél,hogy "mennyit szenvedtem,bezzeg még azt is megbocsátottam,hogy elhagytál..."akkor mégsem bocsátott meg az ember ugye...van így értelme, Sebeket őrizni,kapni...vagy továbblépjünk tiszta lappal és felejtsünk?

Nincs jó válasz...magadban keresd...

2010. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

Ezt fogom tenni. Eddig is a gyerekeket néztem és ez továbbra is így lesz.

Azt nem is írtam,hogy a csajnak élettársa van,aki még semmit nem tud..

2010. ápr. 7. 16:44
 38/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú választ!!

Írtál sok igazságot,de érzem,hogy nekem Ő az igazi.

És remélem,hogy hazatalál.

Ha visszajön,én ezt a dolgot nem fogom felemlegetni neki!

Tényleg nagyon szeretem.

2010. ápr. 7. 16:53
 39/56 A kérdező kommentje:

Meg fogom írni,hogy alakulnak-e dolgok.

Nagyon örülök minden véleménynek!

2010. ápr. 7. 16:56
 40/56 anonim válasza:
28%

Előző hosszú választ adó vagyok...


Csak kitartást szeretnék kívánni,és szívből remélem, sikerül a kapcsolatotok,és visszatalál hozzád a lükéje:)


Puszi!

2010. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!