Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatal lányok! Dolgozik...

Fiatal lányok! Dolgozik valaki közületek kocsmában? Ha igen mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én pár hétig dolgoztam, de rájöttem, hogy nem nekem való. többségében fiatalok jártak oda, de volt pár idős ember is,akik állandóan dícsértek, meg milyen szép vagyok meg lestek, ami nagyon idegesítő volt már. aztán amikor valaki részeg lesz, azt nem szabad kiszolgálni, amiből jönnek a problémák, néha rongálnak a fiatalok, lopnak poharakat, szóval részeg emberrel nem nagyon lehet bánni, úgy hogy ne legyen konfliktus. én nem tudtam kezelni az ilyen helyzeteket.

sőt pár héttel később késelés is történt a kocsmában, úgyhogy hálát adok az égnek, hogy elmentem onnan. Hiába nem egy rossz hangulatú kocsma, mégis ha az ember iszik és túl sokat, akkor kiszámíthatatlan lesz. a kocsma meg ugye az egyik fő helyszíne ennek.

2011. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aham, értem köszi a választ!
2011. júl. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!