Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsalt a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a férjem egy fiatal lánnyal és őt választotta, még vissza akar majd jönni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Nehéz lesz,mert 2-3 hónap hosszú idő.

És ha nem jön vissza,akkor nagyon fog fájni,de meg kell próbálnom. Bebizonyítom Neki,hogy változtam.

2010. ápr. 7. 17:03
 42/56 anonim ***** válasza:
60%
Durva, ha a férfi megcsalja a nőt 2 gyerek mellett, akkor csak egy "lüke", ha a nő csalja meg a férfit 2 gyerek mellett, akkor meg el van hordva minden qrvának :). Amúgy szerintem visszamegy majd hozzád a férjed. A nulla önbecsüléssel rendelkező nők mindig jól jönnek az ilyen férfiaknak lábtörlőnek.
2010. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy azt nem értem, hogy miért neked kell bizonyítani, hogy változtál? Miért nem neki? Azért nehogy már egy-két beszólás fajsúlyosabb legyen, mint egy megcsalás+elhagyás.
2010. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

Itt mindkettőnknek bizonyítani kellene..

Türelmes leszek,várok..

2010. ápr. 7. 17:24
 45/56 anonim ***** válasza:
90%

Én nő vagyok, de ahogy olvasom a kommenteket a kérdező teljesen tisztában van azzal, hogy Ő A HIBÁS ..


Már ne haragudjon senki, ha a másikat porig alázza, gondolom nem egyszer, akkor mit kell csodálkozni, hogy mást keres? Szerintem teljesen érthető és indokolt hogy lelépett a pasas. És lehet hogy nem a 21 éves csajjal fog együtt maradni, hanem talál egy 3. nőt. 40 évesen még nem öreg.


Persze van remény, ha nem talál magának 1-2 hónapon belül egy 3. csajt, aki korban hozzá illő tetszik neki, és nem foglalt. Akkor veszett a buli. De az is lehet, hogy annyira kiábrándítottad magadból, hogy ha a mostani nővel szakít is, akkor se megy vissza hozzád. Ha magamból indulok ki, velem egyszer volt nagyon bunkó valaki, és nem mentem vissza, azonnal kidobtam. Igaz, nem volt gyerek.

2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a választ is és az őszinteséget!

Igen hibáztam,de már sokat változtam. A megcsalásra sem úgy reagáltam,ahogy régen tettem volna. Fejlődőképes vagyok. Szeretném,ha ezt a férjem is észrevenné.

2010. ápr. 7. 17:39
 47/56 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom...28 évesen szerintem Te is kereshetnél magadnak valami jobbat.

A férjed meg örülhetne, hogy 40 évesen ilyen fiatal és hibáit belátó felesége van!

2010. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

Biztos találnék magamnak párt,de nem szeretnék mást.

Szeretném,ha együtt nevelnénk fel a gyerekeinket. Szeretnék vele kirándulni járni,nagyokat beszélgetni,amik sajnos az utóbbi időben elmaradtak.

2010. ápr. 7. 20:37
 49/56 anonim ***** válasza:

Persze, értem én ezt és drukkolok:)

Az a lány csak hobbi, kimaradás, semmi más.

2010. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Nehéz türelmesnek lenni.

És az is benne van a pakliban,hogy hiába reménykedek,de

2-3 hónapot kibírok és ha visszajön,akkor nagyon boldog leszek.

2010. ápr. 8. 12:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!