Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsalt a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a férjem egy fiatal lánnyal és őt választotta, még vissza akar majd jönni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Biztos nem azért,de az utóbbi időben nekem semmi nem volt jó. Mindenért cse**egettem..
2010. ápr. 7. 15:52
 12/56 anonim ***** válasza:
63%

Szüleimmel is ez történt. Apám hamar rájött, hogy a fiatal csaj más jellegű kapcsolatot akar, mint amit ő: még bulizna, szórakozna, költené a pénzt.

Sokáig könyörgött anyámnak, hogy fogadja vissza. 2 évig semmi nem volt, addig apám teljesen tönkrement, mind anyagilag, mind egészségileg. Anyám ekkor visszafogadta. Apám azóta is hálás ezért, megtanulta, hogy ki, mi fontos a számára és sokkal, de sokkal jobb a kapcsolatuk, mint azelőtt, pedig ennek már 14 éve.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha nem hagyod, hogy kiélje magát, akkor újra meg fogja tenni. Ha megvárod, hogy ő jöjjön rá, hogy elrontotta és akkor sem adod könnyen magad, még elérhetsz valamit.

2010. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Akkor van pozitív példa is.

Én már tudom,hogy min változtatnék.

2010. ápr. 7. 15:53
 14/56 anonim ***** válasza:
53%

Ha ez tényleg így volt akkor miből gondolod hogy vissza fog ,visza akar menni?

Te a helyében mit tennél( próbáld meg kivülről nézni a kapcsolatotokat)

2010. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
71%
akkor valószínű "elüldözted". De van remény. Ha erős a kapcsolatotok, rá fog jönni hogy a fiatal csirkét inkább "ruháztatnia" kell. Nem csak ezért, de nagy az esély, hogy visszatalál. Ha indoka az, hogy szeret és hü.lye volt, akkor fogadd vissza.
2010. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Akkor Apukád tanult a hibájából. Én is várok egy kicsit. Szeretném,ha egy-két hónap alatt rájönne,hogy mit veszített.
2010. ápr. 7. 15:55
 17/56 anonim ***** válasza:
53%

Kevés nő várna addig a visszafogadással amig a férj anyagilag egészségügyileg tönkre nem megy.

Szánalomból fogadta vissza? Annak van értelme?

Nem lehet hogy ilyen állapotban más nőt nem is talált volna és azért mnet vissza meg azért hálás

2010. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök a pozitív válaszoknak!!

Nagyon összetett dolog ez. Főleg azért,mert ha nem lennék benne,akkor valószínű,hogy én is azt válaszolnám erre a kérdésre,hogy ki kell dobni..

De így egészen más a helyzet..

2010. ápr. 7. 15:57
 19/56 A kérdező kommentje:

És ha az a célom,hogy visszajöjjön,akkor hogy viselkedjek?

A gyerekek miatt sűrűn találkozunk.

2010. ápr. 7. 15:58
 20/56 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Kérdezhetek? Hány éves vagy, s a férjed? A fiatal leányzó pedig mennyi! Annyira sajnálom, szerintem helyre jön minden. Tudod, van olyan, hogy az ember tévúton jár, s egyszer csak helyrerázódik. Elfogadás, és tolerancia. Igazából mindezt úgy, hogy közben ne adj fel magadból. Szorítok neked! ;)
2010. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!