Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsalt a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a férjem egy fiatal lánnyal és őt választotta, még vissza akar majd jönni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne,ha olyan nő is válaszolna,akinek sikerült. És olyan férfi,aki visszament. Kíváncsi vagyok,hogy milyen viselkedés a célravezető!!
2010. ápr. 7. 15:59
 22/56 A kérdező kommentje:

A férjem 40,én 28 a csaj 21..

A gyerekek kicsik még. Ovis és 4 hónapos baba:(

2010. ápr. 7. 16:01
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

15:53-as vagyok. Ne szánalomból fogadta vissza, hanem mert szerette. Csak éppen ésszel csinálta; meg is lett az eredménye. Boldogok. Mi, gyerekek is. Kinek lett volna jó, ha hagyja teljesen tönkremenni? Nekünk is jobb így, hogy velünk van.

Kedves kérdező! Te már jó úton haladsz, elismerted, hogy Te is hibáztál, most már csak a férjeddel kell ezt elhitetned. Szerintem van még remény! Ha szereted, ne add fel! Mindketten tanultok belőle és lehet, hogy még jobb is lesz, mint volt! Mindenre megvan az esély! Csak vigyázz, hogy ha visszamegy, ne dörgöld az orra alá! Beszéljétek meg és felejtsétek el! És vigyázzatok arra, hogy soha többet ne kövessétek el ezt a hibát!

Sok sikert kívánok! A szerelem mindent legyőz...

2010. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a választ. Remélem te is tudsz pontot rakni a kérdésedre.

Amit én tanácsolok: Légy hozzá kedves. Ne rámászós, de kedves. Mindig nyugodt, kiegyensúlyozott, ééés csodaszép! Ha látja milyen erős vagy akkor érdeklődni fog. Soha ne lásson szétesve!

Sok sikert!

2010. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta senki hogy dobd ki!

28 vagy? Akkor te is fiatal lány vagy :)

Ha szereted és Ő is szeret még minden rendbe jöhet.

2010. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Nem dörgölném az orra alá!! Soha többet! Onnan tudom,hogy nagyon erős lettem. Nem csináltam jelenetet,nem volt üvöltözés. Rosszabb lett volna,ha kényszerből marad.

De nekem Ő a nagy Ő az életben.

2010. ápr. 7. 16:06
 27/56 A kérdező kommentje:

Nem fogok szétesni.

Sírni úgyis csak éjjel szabad,amikor a gyerekek alszanak..

2010. ápr. 7. 16:07
 28/56 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon boldog lennék,ha visszatalálna hozzánk!
2010. ápr. 7. 16:08
 29/56 A kérdező kommentje:

Az ismerősök,rokonok szerint ez csak fellángolás és nem szerelem a részéről.

Azt mondják,hogy 2-3 hónap és biztos visszajön. De én erre nem sok esélyt látok.. De kivárom.

2010. ápr. 7. 16:09
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved írd le mi történt veletek. Mi volt az utolsó hülyeség. Annyira drukkolok neked! Szívesen olvasom amit írsz! Gondolatban veled vagyok!
2010. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!