Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki a párját választotta /...

Aki a párját választotta / otthagyta a párját hosszú idő után, az miért döntött így és megbánta-e? 31F,6 éves kapcs.

Figyelt kérdés

Van valaki más is a láthatáron. De túl sok közös élmény fűz össze. Nem vagyok szerelmes, de jó a kapcsolat. A másikba mondhatni az vagyok/lennék, de nem ismerem annyira.

Egyik oldalon közös élmények, a valóság, mindennapok - másikon kérdőjelek és érzések, amelyek nagyon hiányoztak.


De nem tudnám elképzelni, hogy holnap felkelek és a barátnőm már nincs ott és nem is lesz.


2010. aug. 30. 10:46
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
75%
Én maradnék a jelenlegi mellett. A szerelem idővel elmúlik minden kapcsolatban és átalakul szeretetté. A másik lehet hogy csak egy kaland lenne és hiányozna a jelenelgi akkor pedig már késő bánat.. Szerintem ha jol megvagytok maradj.
2010. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Akkor is, ha a másik is lassan egy éve érdekel és őt is szeretném, ha benne lenne a jövőmben ? Valahogy ha most megkérdezné valaki, hogy mit akarok, azt mondanám, hogy mondjuk egy év múlva a másikkal elkezdeni.

Ti hogy élitek meg az ilyet, ha volt már ?

2010. aug. 30. 10:51
 3/50 anonim ***** válasza:
77%
Maradnék a jelenlegi mellett,mert hidd el,azt a nőt is megunod,meg ő is téged,és csak a szeretet marad meg,persze a megszokással együtt.Vagy pedig megcsal.
2010. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
83%
A másik csak azért vonz,mert újdonság:)Tulajdonképp rizikó az egész:ha elhagyod a mostanit,vagy jobb lesz az új,vagy rosszabb.És már nem biztos hogy lesz visszaút.Ha nagyon rossz lenne a mostani kapcsolatod azt tanácsolnám,lépj,de így szerintem maradj:)Minden kapcsolatban elmúlik valamilyen szinten a kezdeti fellángolás.
2010. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%

ugyan fiatalabb vagyok, de átéltem ezt (bár csak 4 év után)

de elmondom én miért döntöttem így.

HA ilyen hosszú időt eltöltessz valakivel, és jó a kapcsolatotok, az többet jelent egy fellángolásnál. A másik fél iránt valószínű ennyit érzel, és gondolom ez hiányzik is neked amostani életedből. De igen, ahogy az első válaszoló is írta, ez nem tart sokáig. Itt most az a kérdés hogy mi vezet a te boldogságodhoz. Rövidtávon a másik, de hosszútávon a barátnőd. Én a párom mellett maradtam, és bár nem úgy sült e ahogy godnoltam, de nem bántam meg. Ne add fel a szeretett nőt, a szeretett életeddel egy pár hónap szerelemért.

2010. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%

A szíved megcsalhat, rossz útra visz, ezért van az akaratod, hogy vezesse a szíved -ezt egy nagyon jó könyvben olvastam és teljesen igaz. Szerintem érdemes megmenteni a házasságod, de ehhez akarat és kitartás is szükséges. A másik mindig csak egy elképzelt valami, neki is van rengeteg hibája. Nem az a kunszt, hogy ha megunod a másikat továbblépsz egy új kapcsolatba, hanem az, hogy ilyenkor a pároddal együtt vészelitek el az adódó nehézségeket.

Van egy film, ami szerintem sok dologra rá fog döbbenteni, szerintem nézd meg a youtube-on is fenn van. A címe Fireproof (magyar fordításban Tűzálló és Szerelempróba néven is ismert).

Én drukkolok, hogy ne válaszd a könnyebb utat.

2010. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Egyébként ez miért érv mindig, hogy az újjal is ilyen lesz egyszer ?

ÉS közben a jleenlegivel nem lehet, hogy rosszabb lesz ?


Mondjuk hogy az újjal 5-6 év múlva jutok el erre a pontra és addig olyan lesz mint ezzel az elején; a régivel meg 6 év múlva lehet már sokkal rosszabb lesz, mint most.

Ha ebbőli ndulunk ki, hogy egyre kevésbé jó valami, akkor az mindkettőre igaz, nem ?


Nem tudom. Mit gondoltok ?

2010. aug. 30. 10:54
 8/50 A kérdező kommentje:

Nem vagyukn házasok és azt hiszem, nem szeretném elvenni.

De most jó.

És szeretem a másikat. Azt hiszem.

2010. aug. 30. 10:56
 9/50 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lehetsz szerelmes valakibe, akit nem ismersz "annyira"? Ha nem tudod, milyen kívül-belül, kibe vagy szerelmes, egy fantomba, akit elképzeltél? És ha az illető nem is olyan?

Maradjunk annyiban, hogy amit most érzel, az pillanatnyilag csak vágy.


Amúgy... ennyi idősen nem jó olyan kapcsolat mellett dönteni, ahol már most sincs szerelem. A párod is megérdemel egy esélyt, hogy olyan férfi legyen mellette, aki imádja és szerelmes belé. Én legalábbis nem szeretném, ha a párom csak nosztalgiából lenne velem. Ha nem szerelmes belém, akkor bármikor lehet... másba. Én nem tudnék úgy élni, hogy folyton attól rettegjek, mikor szeret bele másba és lép le. Inkább menjen azonnal.

2010. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Le tudnád élni az életed a barátnőd nélkül?

Ha nem, akkor teljesen egyértelmű.

2010. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!