Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/418 A kérdező kommentje:

19. Itt a férj egyedüli gyerek, szereti is az anyját de mivel az ő fizetése nélkül kb vegetálnának ezért nem igazán megoldható, hogy ő ápolja.

Az anyukára és a saját gyerekere is gondolnia kell.

2021. júl. 28. 08:29
 22/418 anonim ***** válasza:
88%
Igen, igen, inkább áldozza be a feleségét és takarózzon a gyerekkel. És az ő élete? Nem is az ő anyja.
2021. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/418 A kérdező kommentje:

23 De ha ő marad ápolni azaz a férj, akkor utána kb a számlák után kis kaja és ennyire jutna. Ez jobb ?

Igen két rossz közül kell választani.

2021. júl. 28. 08:31
 24/418 anonim ***** válasza:
90%

De, zsarolás. Nem kell hozzá kimondani, hogy Juli,ha te nem apolod az anyám, akkor nekem kell és éhen halunk. Anélkül is erre mutat az egész hozzáállás.


Nem tudom te ki vagy a történetben, vagy van e egyáltalán fogalmad arról, mit jelent egy idős ember ápolása. A saját anyádat lehet hogy szereted annyira, hogy megfürdeted. Itt legyünk egy kicsit konkrétak, ebben az is benne van, hogy rendesen lemosod a nemiszervet is, és a xaros fenekét is. Már ez is húzós, mert az emberek 99,9%-a ezt is megalázónak érzi magával és az anyjával szemben is, de itt azért van még olyan erős a szeretet, hoyg megteszed. De az anyósod? Hogy képzeled?

2021. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/418 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként ha bele is menne a feleség, jó esetben pár hónap a maximum, amit bírna, utána menne, amerre lát.
2021. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/418 A kérdező kommentje:

25 Nem zsarolás , de közös családi kassza esetén ezt egy nő zsarolás nélkül is tudja milyen anyagi lehetőségeik vannak. És arra is kell gondolnia, hogy a gyereknek mi lenne a jó vagy akar saját magának, hiszen ha nem fog ápolni de akár évekig nélkülözni igen, egy plusz fagyit nem tudna venni.


Igen ápoltam már, és szakmám is megvan, bár jelenleg nem ebben dolgozom. Nem az a lenyeg, hogy én kivagyok benne , irtam elfogadom más véleményét is ,ha vannak érvek.

2021. júl. 28. 08:38
 27/418 anonim ***** válasza:
95%

Te csak bólogatást vársz, hogy ápolja a feleség.

Mi van ha ápolja, de pár hét/hónap után a töke ki lesz vele és ultimátumot ad? Akkor majd ápolhatod anyádat, és fizetheted a gyerektartást is a feleségednek ha elhagy.

Lehet addig ápolja, amíg nem talál magának kiutat (szülőkhöz költözés, albi vagy új pasi) és lelép. Jól is tenné.


Én pl biztos hogy nem adnám fel a munkám (bármennyire keveset is fizet) a párom anyjának ápolásáért. Mit takar a gondozása egyáltalán?

Tisztába is kell tenni, fürdetni? Ha igen, ne reméld hogy ha be is vállalja sokáig tűri.

2021. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/418 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, fiktív a kérdés?
2021. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/418 anonim ***** válasza:
86%

Kamu provokatív kérxés.


Nincs olyan, hogy csak egybites a helyzet.

Ha jól keres az apa, vegyenek fel egy ápolót.


Tudom.... mindjárt jön a másik hasonló kérdes alstti duma, h a mama nem fogad el idegent....


Kérxező, te ki vagy ebbe a történetben?

2021. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/418 A kérdező kommentje:

28 A feleség ha lelép, nem kell ápolnia az igaz. De egy gyerekekkel, albérletben szinten a kis fizuból..... nem jobb. Esetleg ha új partnert talál azonnal.


Nem pelenkás, de segítségre szorul.

2021. júl. 28. 08:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!