Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/418 anonim ***** válasza:
76%

Szociális alapon menne otthonba. Ha a férj nem tudja feladni a munkát az anyja miatt, akkor ne várja el a feleségtől.

Egyébiránt, ha nem élnétek akkora hatalmas lábon akkor maradna pénz mindenre.

2021. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/418 A kérdező kommentje:

10 Nem,nem én vagyok.


Én értem ezt a logikát is, mert a saját fia gondozza. De aki ezzel vagdalkozik nem gondol bele miből élne ? Hogy a saját gyereke rovására menne pl... vagy eladósodnak stb.

2021. júl. 28. 08:23
 13/418 anonim ***** válasza:
97%
Fel kell kérni egy szocális ápolót
2021. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/418 A kérdező kommentje:
11. A szociális alapon levő otthonba hatalmas a várólista , 3 év kb. Addig is gondozás szükséges.
2021. júl. 28. 08:24
 15/418 A kérdező kommentje:

A vagy B verzió? És ha az A akkor utána az anyagiakkal mi lenne ?

És ha a B akkor miért az?

2021. júl. 28. 08:25
 16/418 anonim ***** válasza:
92%

"és akkor inkább a nyomor a feleség minimalberebol meg az eladósodás? Hiszen van gyerek is..."


Ha így állna hozza a férjem, már meg is lenne oldva a probléma, mert azonnal beadnám a valopert. Az o anyja, oldja meg ő, engem ne zsarolgasson.

2021. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/418 anonim ***** válasza:
26%
Mikor lesz végre olyan világ hogy a nők a minimál Béres gurizés helyett megküzd azért hogy annyit keressen mint a párja vagy kozeleítse meg és akkor nem kell hallgatni az anyagi zsarolást..
2021. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/418 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy tipikus. A saját anyjukat is átpasszolnák másnak ezek a férfiak, amikor már nem veszik hasznát.
2021. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/418 anonim ***** válasza:
92%
Egyébiránt mi ezt megbeszéltük a kezdetek kezdeten a férjemmel. Az anyja velünk el. Ha teszem azt lebetegszik, ellátom, ahigy eddig is, ha rövid távú dolog. Műtét után elláttam. De ha folyamatos ápolásra szorul, akkor megy otthonba, mert én nem ápolom. A férjem szintén nem.
2021. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/418 A kérdező kommentje:

17 Nem zsarolás szimplán tény, hogy kevesebbet keres.Biztos van olyan pár is, ahol a nő keres többet.

Itt senkit nem érdekel a pénz olyan álszent más kérdéseknél valahogy nem így merül fel.


18 Bizonyos szakmák esetén ez lehetetlen .... de a jelen helyzet most ez.

2021. júl. 28. 08:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!