Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
 411/418 anonim ***** válasza:
28%

Mert ti ismeritek egy másik falu lakosait hogy ki megbízható. Én még a mi falunkban lakók nagy részét se ismerem. Az meg egy dolog hogy mit mondanak róla. Nem hallottunk még olyanrol hogy megbízhatónak gondolt gondozó lopott, odakoltoztette a családot és haz foglalót játszottak, bántotta a mamát, vagy ki is nyirta, de természetesen előtte magára iratta a házát stb.

Persze magyarok között is kifogjatnanak ilyen apolot, de ha cigányt fogadnak még nagyobb az esély.

Amúgy meg én írtam azt hogy a mama nyugdíjat kiegeszitve telne otthonra de ugye ez már azután volt hogy mindenki elhordta mindennek így nem válaszolt. Én adtam normális ötletet ti meg jöttök itt a cigány asszonyozassal. Annyira megnezem hogy melyikotok bizna rá az anyját. De tényleg annyira..

2021. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/418 anonim ***** válasza:
31%
Hagyjátok már ezt a kérdés meghalni emberek, a kérdező rég nem válaszol, valszeg nem is érdekli már ti meg még mindig és mindjárt egymás torkának estek feleslegesen...
2021. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/418 anonim ***** válasza:
78%
Az anyámat nem. De ha lenne anyósom, nem ápolnám. A fia döntése, hogy kire bízza, én nem vagyok opció.
2021. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/418 anonim ***** válasza:
14%

Gondolom ha a fia meg ott hagyná az állását hogy gondozza, és a te fizetesedbol nem tudtok megelni akkor szakitanal és keresnel gazdagabbat.

Miért tanacsolsz másnak olyat amit te sem tennél meg? Valószínűleg azért nem tennéd meg mert tudod hogy nem jó ötlet.

2021. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/418 anonim ***** válasza:
63%

Nem, akkor keresnék második, harmadik állást.


Kevés dologban vagyok az életben biztos, az egyik az, hogy idegent nem ápolok. Anyum, tesóm, férjem, ennyi.

2021. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/418 anonim ***** válasza:
26%

emberek minek válaszoltok még?

a kérdező rég felszívódott..

2021. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/418 anonim ***** válasza:
90%
És honnan tudjuk hogy ha a kérdező otthon marad akkor a párja vállal másik állást?
2021. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/418 anonim ***** válasza:
0%
így tényleg meg lesz az 1000.válasz ha ez így megy tovább...-_-
2021. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!