Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
 401/418 anonim ***** válasza:
100%

400: mondtam már, hogy olvass vissza!!!!


A kérdező leírta, hogy sok cigány van a faluban, és valaki más pont hallotta, hogy voltak olyan programok, hogy cigányasszonyok ingyenes OKJ-képzésben vettek részt, gondozói, ápolói munkákra.


Erre javasoltuk többen, hogy egy normálisabb cigányasszony a faluból talán nem sokszázezret kérne a gondozásért....

2021. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/418 anonim ***** válasza:
88%
400#olvass kommenteket és megtudod...igazad van399.
2021. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/418 anonim ***** válasza:
100%
401.most kérdeztem először bocs hogy nem olvastam még vissza, de arra nincs energiám XD..ezért kérdeztem..
2021. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/418 anonim ***** válasza:
92%
399: NEM kell ahhoz hivatásos ápolói / egészségügyi végzettség, hogy valaki egy öregasszony pelenkáját ki tudja cserélni, vagy egy pohár vizet odavigyen neki az ágyához.... Vagy kitakarítson, felügyelje, és szükség esetén telefonon riasztani tudja az orvost/asszisztenst.
2021. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/418 anonim ***** válasza:
100%
403# igazából nem veszítettél semmit:) pofozzák a sz@rt jobbról balról:)
2021. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/418 anonim ***** válasza:
100%
405.egy darabig még követtem de utána folyton jött mág 35 válasz olvastlann na mondom feladom XD a kérdező már ugyse reagál így nem annyira érdekes..
2021. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/418 anonim ***** válasza:
29%
#404 nem valóban nem kell. De te megbiznal egy cigány asszonyban akiről semmit se tudsz? Rabiznad az anyad és a házát?
2021. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/418 anonim ***** válasza:
85%

407: ki mondta, hogy olyat kell választani, akiről semmit se tud a kérdező...?????


Az, hogy "normális" már magában foglalja azt, hogy ajánlják, lekövethető, van referenciája...


Ha nem kifogásgyáros lennél, nem folyton a kákán is csomót keresnél...

2021. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/418 anonim ***** válasza:
86%

Szó sem volt arról, hogy olyanra bízd rá akit nem ismersz, nyilván mindenki azt engedi a házába aki megbízhatónak tűnik.

Gondolom egyik sem antiszoc a családban csak tudják ki a megbízható a faluban. Ha senki, még mindig ott vannak a vallási szervezetek civil szervezetek, alapítványok, önkormányzatok, ahol lehet ilyesfajta segítséget kérni. Én egy fél utcas faluban élek, még itt is van ilyen lehetőség..


Ha ilyen helyről jön ki az ápoló, és bármi lopás stb történne, azt lehet jelezni a szolgálat felé.., de a kérdező írta hogy nagyon nincs mit lopni mert egy lepukkant vityillóban él a mama.

2021. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/418 anonim ***** válasza:
82%

Tízpontos.... #409.


Erről van szó!

De direkt félremagyarázzák - már 400 kommenten keresztül...

2021. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!