Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel értetek egyet ebben ?...

Kivel értetek egyet ebben ? Ápolás kérdése

Figyelt kérdés

Adott egy beteg mama, egy gyereke van. A férj, akinek van egy felesége és egy közös gyermek.

Az ápolásnál mi lenne a helyes a fia maradjon otthon és ápolja ? De ennek súlyos ára lenne, a saját családja gyereke megélhetése mert a feleségtől jóval jobban keres. De sajnos annyit azért nem, hogy egy jobb otthonra fussa belőle, meg hosszú várólisták vannak. Vagy ápolja a feleség? Igaz nem az anyja és nem is biztosan akarja de az ő épphogy minimálbér keresete ha kiesik az még beleférne jobban.

Várom a pro és kontra nézőpontokat érveket.


2021. júl. 28. 08:06
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
 341/418 anonim ***** válasza:
83%

Azért azt megírhatnád, hogy pontosan mit írtál ki a facebookra.

Feltételezem, nem a teljes tényállást, ami a kérdésben szerepel. Gondolom, nem írtad bele, hogy a férj KÉNYSZERÍTI a nejét erre.

2021. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/418 anonim ***** válasza:
15%
Azért a kényszeríti erős túlzás. Nem tudjuk a feleség álláspontját és érveit. Vagy azt hogy tud e jobb megoldást.
2021. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/418 anonim ***** válasza:
91%
Kitakarhatná a neveket, de nyilván nem tette ki face-re, csak hazudik, mert itt nincs elég támogató.
2021. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 344/418 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, facebookon posztoló, de nehogy már szentté avasd magadat, mert akkor éppen otthon voltál, amikor az ápolásra szükség volt.

Majd ha a munkádat/bevételedet kell otthagynod ahhoz (és ott is hagyod), hogy ápoljál, akkor posztolgassál.

2021. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/418 anonim ***** válasza:
92%

343: én is pont ezt írtam, hogy ha nagyon bizonyítani akarná, simán ki tudja takarni, és idetesz egy screenshot-ot....


De nyilván kamuzott!

2021. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 346/418 anonim ***** válasza:
16%

341, konkrétan linkeltem a kérdést, hogy elkeserítő, micsoda hozzászólások vannak. Ennyi, mindenki elolvashatta, senkit nem fűztem hozzá.

Az én ismerőseim közt, az én családomban ha a házastárs családjának segítünk, az alapvető, nem pedig lepasszolás. A házasságkötéstől egy család vagyunk. Én megdöbbenéssel olvasom, hogy ez ma már mennyire nem mindennapos, pedig csak 44 éves vagyok.

Most halt meg az édesapám, szervezem a temetést. A férjem unokatestvérei télen temették az apukájukat, most azonnal hívtak, hogy hova menjek, hova ne, miben segítsenek. A férjem nagynénje kb 30 km-re lakik, csak fiai vannak, nekem nem is volt kérdés, hogy veszek neki meleg fekete pulóvert, sapkát a temetésre...

Nekem ez nem is kérdés, magunk ez szívből jön. Ahogy az is, hogy ha ápolni kell valakit, megkeressük a legjobb megoldást, és nem azt nézzük, kinek a dolga lenne. Nálunk közös.

2021. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/418 anonim ***** válasza:
84%
Te a sz*r pucolást ugyanoda sorolod mint ezt amit most leírtál? Hátha te ennyire szereted játszani az ápolót meg neked ennyire semmi a fürdetés és a felnőttek pelenkázása meg a munkád/ életed feladása akkor hasznosíthatod magad én önkéntesként kisegítheted pl a kérdező feleségét is 🤪😃
2021. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 348/418 anonim ***** válasza:
84%
346. Irreleváns!
2021. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/418 anonim ***** válasza:
93%
mint mondtuk, ha egy kereső van a családban-ahogy nálatok volt, akkor nem is kérdés hogy az ápol akinek nincs jövedelme. A kérdező feleségének van jövedelme, neki esik ki a szolgálat ideje, ő lesz totálisan kiszolgáltatott a férjnek ha feladja a munkáját. Ne hasonlítsuk már össze a két helyzetet, nem kell a szentet játszani, hogy tebezzeg, meg öszetartócsalád...
2021. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 350/418 anonim ***** válasza:
76%

350 komment elérve 😂😂😂 ez kellett a népnek.


Majd a gyk fb oldala is kiteszi a kérdést mert előszeretettel posztolnak oda is :D

2021. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!