Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezen tényleg mindenkinek...

Most ezen tényleg mindenkinek meg kell sértődnie?!

Figyelt kérdés

28 vagyok. Van egy 2 évesem és 30 hetes terhes vagyok.

Férjem reggeltől estig dolgozik.


Van két kisebb tesóm, egy 11éves fiú és egy 13éves lány.

Minden évben jönnek hozzánk nyaralni. Anya is dolgozik, így 1 hétre vállalom a felügyeletüket mindig a nyári szünetben.


Ám idén szívem szerint kihagytam volna. Ez a terhességem problémásabb is és a nyar miatt kimerítőbb is. Sokszor a 2 évesemmel nehéz a mindennap.


Férjem mégis bevállalta őket a nevemben, mikor ott voltunk náluk. Majd segítenek nekem alapon.

3 napja jöttek, én eddig bírtam, hazavittem ma őket.


Más sem csináltam, csak pakoltam, kaját adtam, mosogattam, pakoltam, kaját adtam. A 11 éves öcsém többet/többször eszik, még majdnemcsak a duplájánál is többet, mint a 100kg-s férjem, aki fizikai munkát végez. Nekem ez így hó végen anyagilag is sok.

A hugom arra nem képes, a koszos tányért a mosogatóba tegye. 0-24ben szó szerint a telefont nyomja. Semmit nem segített szó szerint.


Én elfáradtam mar az első nap, csodálom eddig bírtam.

Szerdáig aradtak volna elvileg. Nekem nem ment.


Azt most anya őrjöng, mert nem számíthat rám, mit csináljon addig a 2 gyerekkel, míg ő dolgozik.

Férjem kiakadt, mert foggalma sincs mi megy itthon, mert ezek áldott jó gyerekek, milyen vagyok. Persze, mert férjemtől tartanak, mikor itthon van, kisangyalok.

Tényleg en vagyok a szemét, mert megígértem a felügyeletüket, de mégis visszavittem őket?


2021. júl. 23. 14:20
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

49!

Hol írtam, hogy a férjem tojik rám?!

Elvállalta a tesóim, igen, de ott voltam mellette, elmindtam az én felteteleimet is... ezen kívül mibe is tudsz belekötni?!


Ha hiszed ha nem, mint írtam, 1 éve dolgozom. A gyerek azóta bölcsis. Volt beteg is, nem 1x volt vele itthon az apja.


Honnan vegyen ki szabit?! Vállalkozó, ő osztja be az idejét. Most azért maradjunk itthon mind a ketten, hogy tesóim pátyolgassuk... értem.


Engedd el, ez nem fog összejönni ez a kioktatás.

2021. júl. 24. 14:09
 52/55 anonim ***** válasza:
97%
Jajj kérdező, szegény Momzillának még ennyi örömet sem hagysz? :-)
2021. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
0%
Te írtad hogy éjjel-nappal dolgozik kérdező...0-24 munka mellett nem hinném hogy van rád ideje. Vagy akkor túloztál esetleg hogy jobban tetszeleg az áldozat szerepében?
2021. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

Pfuubammeg...

Ha dolgozik, akkor igen, elmegy éjjel nappal kb. 6kor megy, este 7-8 mire hazaér. Hál isten van munkájuk dögivel. Több is mint kellene...


De ha pl beteg volt a gyerek, vagy dokihoz mentem, vagy stb, ha hiszed ha nem, kiadta az embereknek a munkát, ő meg maradt itthon...

És azt miből is gondolod, rám nincs ideje?! 🤣


Áldozat szerep 🤣🤣🤣 egyedül te vagy aki itt tulzasokba esik

2021. júl. 24. 14:21
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad a szabalyokat, nem tartottak be, te tartottad magad a megbeszeltekhez, ok nem. Azert puffognak, mert eddig turted az ilyen dolgaikat, nem? Hatart huzni sosem keso.


OFF: Amugy ez azert kemeny, hogy 11 es 13 evesnek felugyelet kell. Oke, hogy 12 eves kor alatt nem lehet egyedul hagyni oket, de nekik mar onellatonak kellene lenniuk. 5 eves a nagyobbik gyerekem, ellatja magat, kepes enni magatol, besegiteni a tesojaval, mikor nagyon szarul voltam veluk egyedul itthon, kivett a hutobol maganak ennivalot, es megoldotta. A tanyerokat elso keresre a helyukre teszi, ugyanigy a cuccait is rendbe rakja.

2021. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!