Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lehetne saját gyermeket...

Ha nem lehetne saját gyermeketek, örökbe fogadnátok roma kisbabát? (csecsemőt)

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

Ha álszent akarnék lenni, azért nem mert nem bírnám nézni, hogy az imádott kis porontyom hátrányos helyzetű. Ha őszinte, azért, mert nekem aztán nem kell cigány gyerek, akkor inkább semmilyen.

2010. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
40%

igen, abszolút mértékben örökbe fogadnám.


egy gyerek nem attól lesz hülye, hogy milyen az etnikai származása vagy kultúrája, hanem attól, hogy hülyék a szülei.


ha aggályaid vannak, nézd meg a szülőket / anyát. nem tudom, hogy erre van-e lehetőség egy nyílt örökbefogadás során. ha az a benyomásod, hogy teljesen normális, csak az élete bicsaklott meg, akkor miért ne?


az eddigi hozzászólásokról (nemekről) annyit, hogy ezt a csecsemőt még senki sem látta (talán még meg sem született), de már mindenki utálja pusztán a haj- és bőrszíne miatt, vagy egy olyan társadalmi csoport miatt, ahová nem a maga által választott módon beleszületik.


szerintem ne is hallgass rájuk, ezt neked és a párodnak kell eldönteni.


minden kisgyerek EGYFORMÁN szép, amelyik boldog. egy gyerek meg attól boldog, hogy szeretik. ennyire egyszerű az egész :)

2010. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
67%
Akkor már inkább egy haiti árvát... Talán jobban értékelné, amit az ember érte tesz.
2010. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, de a kommunizmus alatt mindenki cigánynak hívta őket, az EU óta van csak roma, ez a szép elnevezés.


Ismertem 2 roma nőt, takarítónőként dolgoztak, tényleg szorgalmasak voltak, de ők azt sem tudták mi a roma, magukat is cigányozták.


Láttál már cigány szótárt? Önmagáért beszél az a 200 oldalas füzetke.

2010. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség,h roma és a cigány más. Te nem kaptál a szavazáshoz nyomtatványt h tartozol e kissebbséghez és ha igen akk melyikhez ?? Ott nem volt olyan h roma..hanem h CIGÁNY
2010. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
ezt a 66% osnak írtam aki 13:02kor válaszolt
2010. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
59%
Nem! "Fehéret", "sárgát", "feketét" igen, de cigányt semmiképpen. Utálom őket és irtózom tőlük, ez van.
2010. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
53%
És bocsi, de ők se fogadnának szerintem örökbe totál fehér gyereket... Ez van.
2010. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor kellene egy törvény nekik, hogy ha nem tudják bevállalni a gyereket családon belül, akkor inkább vetessék el... Tegnap is találkoztam egy 17 éves buta kis roma lánnyal, aki közölte, hogy terhes, sajnos, most megy orvoshoz, de mire megszületik, legalább ő betölti a 18at.... MINEK SZÜLI MEG? Kevesen fogadnák örökbe, az állam meg azért tartsa el, mikor már az anyaméhben gyűlölik szegényt? :(
2010. aug. 27. 13:11
 50/86 anonim ***** válasza:
44%
nem
2010. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!