Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi édességet eszik egy...

Mennyi édességet eszik egy nap a gyermeketek?

Figyelt kérdés

És Mekis és hasonló kajákat?

Ez nem felmérés, a kérdésemet az ihlette, hogy ma voltunk a párommal a Mekiben. Mellettünk ült egy család, köztük egy pontosan nem tudom mennyi idős kisgyerek, de ilyen totyogó baba volt.

Ott falatozták neki a Big Mac-et, hát én nem tudom, de meghűlt bennem a vér.


Nem vagyok én sem egy nagy egészségmániás, eszem én is édességet, öcsém is eszik, néha Mekiben, jól tudom, hogy nem egészséges, nekem sem kellene ennem, de egy olyan picurka gyereket ezzel a kajával tömni??:S


Még nincs gyerekem, de ha lesz a közelébe sem fogom ilyen gyorséttermeknek vinni, legalább is, ameddig ilyen picurka.

Minden esetre, csak lestünk a párommal!


Aztán lehet csak túlreagáljuk.


23N


2011. aug. 21. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kétszer voltam egész életembe Mekibe...

Édesség se szokott itthon sok lenni, néha egy túrórudi, esetleg keksz. Hárman vagyunk testvérek. 11, 15, 20. Lányok.


15/l

2011. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

a mekis kaja finom, de kib@szott egészségtelen, ami minimum fél évig ott rohad a beleiben. fejlődő szervezetet meg ilyen kajákkal tömni (kivétel fagyi, saláta) főleg állandóan... grr.. szegény gyerek, később jól megjárja majd:|

amúgy én minden nap eszek valami édességet ;$ próbáld majd megtalálni nála az 'arany középutat' tehát ne vond meg tőle az édességet, de szerintem kis korban ne is legyen minden nap neki édesség, aztán akkor talán megszokja:)) meg menjetek ki mindig sétálni, biciklizni majd, stb, és akkor még elhízni sem fog, és egészségesen is él/éltek. 15/L :3

2011. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Semennyit, eleszem előlük mind. Fő a gyermekeim egészsége!
2011. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Te most azt láttad, h ezzel tömik.

Mi is voltunk már Mekiben, a három éves fiam bevágta az egész sajtburgert, ha minket látsz, akkor azt mondod, h úristen, ilyennel etetik.

Pedig most először evett, mostanában nem is fog, ahol mi lakunk, 60 km-es körzetben nincs is Meki.

2011. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
engem egyszer se vittek gyors kajáldába, de naponta ittam cukros tejet, a hugom viszont narancs levet.. most a hugom egy bomba nő én meg küszködöm a fogyóval, és mániákuan imádom az édeset ..ha nincs meg egy napi adagom akkor nagyon ideges vagyok :S:S
2011. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jó én nem azt mondom, hogy semennyi édességet ne egyen a gyerek. Azért az túlzás, hogy soha semennyit, nehogy már úgy nőjön fel a gyerek, hogy soha nem ehet egy kis nyalánkságot... meg látja a suliban, itt-ott, hogy a kis barátai megesznek egy gumicukrot, egy csokit, ő meg szomorú mert sosem ehet, és megkívánja, de ez a mekizés kisbaba korban hát könyörgöm...:S
2011. aug. 21. 15:44
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

Nincs gyerekem, de majd ha lesz, nem adok neki se csokit, se kekszet, se cukorkát, hanem csak gyümölcsöket, joghurtot, salátákat, halat, csirkehúst és kenyeret. Néha egy kis fagyi. Nem hagyom, hogy elhízzon és kiromoljanak a fogacskái. Ezt akkor határoztam el, mikor láttam, hogy nagynéném a 2,5 éves unokatesómat édességekkel tömi, gyümölcsöt és zöldséget meg már nem is hajlandó enni a gyerek.. Na nálunk pont fordítva lesz, azt garantálom.


19/L

2011. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
A konkrét kérdésre válaszolva a 2,5 éves lányom majdnem minden nap kap egy rudit,vagy ha megkívánja tőlem,akkor korpovit kekszet.Mekibe nem szokásunk enni,de volt már rá példa,hogy a férjem megkívánta és akkor kapott a lányunk krumplit.
2011. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát egy BigMac-től még nem lesz semmi baja a gyereknek.

Az én lányom 6 éves volt, amikor először Mekibe vittem. Most 8, összesen max ha 10 alkalommal voltunk. Ő szeretne gyakrabban menni, mert szereti a sajtburgert és a sült krumplit - én nem viszem, mert nagyon drága.

Édességet nem nagyon eszik - némi Kinder tejszelet, időnként Haribo, vagy tejkaramella.

2011. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
napi 1 csokinál nem több ..és az sem oylan mint a sport szelet (az nagyon tömény) hanem könnyebb pltúró rudi
2011. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!