Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi édességet eszik egy...

Mennyi édességet eszik egy nap a gyermeketek?

Figyelt kérdés

És Mekis és hasonló kajákat?

Ez nem felmérés, a kérdésemet az ihlette, hogy ma voltunk a párommal a Mekiben. Mellettünk ült egy család, köztük egy pontosan nem tudom mennyi idős kisgyerek, de ilyen totyogó baba volt.

Ott falatozták neki a Big Mac-et, hát én nem tudom, de meghűlt bennem a vér.


Nem vagyok én sem egy nagy egészségmániás, eszem én is édességet, öcsém is eszik, néha Mekiben, jól tudom, hogy nem egészséges, nekem sem kellene ennem, de egy olyan picurka gyereket ezzel a kajával tömni??:S


Még nincs gyerekem, de ha lesz a közelébe sem fogom ilyen gyorséttermeknek vinni, legalább is, ameddig ilyen picurka.

Minden esetre, csak lestünk a párommal!


Aztán lehet csak túlreagáljuk.


23N


2011. aug. 21. 15:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem tudom a mcdonalds miert kozellenseg. ha ugy adodik ott eszunk de persze ez nem tul gyakori. a gyerekek pedig nem kapnak minden nap edesseget soot nalunk altalaban csak gyumolcs van itthon. persze neha csoki es sutemeny de nem mertektelenul es nem minden nap.egyik baratnom nagy mcdonalds ellenes aztan otthon eszik a zsirban tocsogo nehez kajakat meg chipseket edessegeket..
2011. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyébként mi közöd hogy más mit eszik és iszik? Mért nem a saját magad egészségével foglalkozol? Azt hiszem lenne még bőven fejlődnöd, változtatnod az egészségtelen életmódodon, ahelyett hogy másokat kritizálnál!


"Nem vagyok én sem egy nagy egészségmániás, eszem én is édességet, öcsém is eszik, néha Mekiben, jól tudom, hogy nem egészséges, nekem sem kellene ennem"

2011. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
és neked ennyi erővel mi közöd, hogy milyen kérdést írok ki ide?:D Az én egészségemet úgy sz@rom el, ahogy akarom, de majd a gyermekemmel nyilván másként lesz, már csak ez a jelenet után is
2011. aug. 22. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!