Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi édességet eszik egy...

Mennyi édességet eszik egy nap a gyermeketek?

Figyelt kérdés

És Mekis és hasonló kajákat?

Ez nem felmérés, a kérdésemet az ihlette, hogy ma voltunk a párommal a Mekiben. Mellettünk ült egy család, köztük egy pontosan nem tudom mennyi idős kisgyerek, de ilyen totyogó baba volt.

Ott falatozták neki a Big Mac-et, hát én nem tudom, de meghűlt bennem a vér.


Nem vagyok én sem egy nagy egészségmániás, eszem én is édességet, öcsém is eszik, néha Mekiben, jól tudom, hogy nem egészséges, nekem sem kellene ennem, de egy olyan picurka gyereket ezzel a kajával tömni??:S


Még nincs gyerekem, de ha lesz a közelébe sem fogom ilyen gyorséttermeknek vinni, legalább is, ameddig ilyen picurka.

Minden esetre, csak lestünk a párommal!


Aztán lehet csak túlreagáljuk.


23N


2011. aug. 21. 15:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Miert hult meg benned a ver? Lehet hogy csak havonta egyszer eszikk, vagy mert eppen unnepnap volt. Tul szabadon gyorsan itelkezel. Te is a mekkiben voltal nem? En gyerekem se most, se kiskoraban meg nem ette volna a gyorskajakat, meg a mekit sem.. Mar majdnem szegyen volt, mikor meghivtak egy szulinapra a mekibe, es O nem evett semmit. Semmilyen edesseget sem volt hajlando enni, ha adtak neki, eldobta, vagy nagyon forgatta, mondta, hogy o ezt nem szereti. Most felnotten sem eszik edesseget, en annnal tobbet.
2011. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

igen ettem a mekiben, de írtam is, hogy tudom nekem sem kellene, de én azért már nem totyogó baba vagyok...

hát nem tudom, hogy milyen időközönként járnak, bár mellettünk lévő kasszánál kérték a kaját, oda adták a kupont, és mondta neki a srác, hogy ezt már nem fogadhatja el.

A nő azt mondta, hogy de múltkor elfogadták.

Mondta a pénztáros, hogy igen, de ez a kupon 10-ig volt érvényes.

2011. aug. 21. 16:16
 13/23 anonim ***** válasza:
47%

Ha nincs gyereked ne ítélkezz olyanon akinek van...


amúgy meg nem tudom miért fáj az neked vagy bárki másnak ha más ott zabáltatja a gyerekét...

2011. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
tanuljunk amerikából
2011. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én naponta csak egyszer kaphattam, egyet. Pl csokiból. Sütiből kicsit többet.

Mekiben 16 éves koromban voltam először. Bár mondjuk ez a másik véglet, sokat nem értek el vele, hogy tiltottak.

Amúgy én is láttam már ott kisbabát, ülni sem! tudott de már etették a Mekis kajával.

2011. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Nincs gyerekem, de míg mi kicsik voltunk az volt az édesség, h naponta 1 db rudi és kész! Ja meg akkor ettünk édességet mikor az osztálytársunk szülinapját ünnepeltük! Egyébként meg van azokról a véleményem, akik szegény gyermeküknek még egy db csokit se adnának nekem ha lenne én adnék, de csak módjával h tudja ez jutalom édesség míg a kaja az kaja, de nem akarom, h mikor már nem a felügyeletem alatt van akkor felzabáljon minden édességet mondván édesanyám nem engedte, h gyerekként egy db-ot is megegyek! A határozott tiltásnak főleg a gyerekek körében mindig megvan a maga hátulütője!
2011. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

19:50 így van, én is így gondolom.

Adni fogok a gyermekemnek édességet, ugyan mértékkel, de az nem is igazi gyerek, aki egy kis édesség nélkül nő fel.

És igen, ahogy írod... ideig-óráig működik a dolog, hogy nem adunk nekik egy darabot sem.

Aztán eljön az az idő, mikor úgyis megveszi magának, úgyis hozzájut, esz dögivel, a suli büfében itt-ott... na akkor aztán tényleg jön az elhízás..

2011. aug. 21. 20:03
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 éves a kislányom, eddig 2x voltunk mekiben, egyszer 3 szem sült krumplit evett, egyszer pedig ott ebédeltünk, mert sátrazni mentünk Debrecenből Balatonboglárra, 30 fokban. És már elegünk volt, mindenki nyűgös volt mert éhesek voltunk (ez 3 hete volt). Akkor is csibefalatokat vettem neki, nem pedig valamilyen hambi félét. Biztos ott is meghűlt az emberekben a vér...

Ezen kívül napi egy rudi, vagy tejszelet a csokiadagja, néha 1-2 kocka milka (havonta egyszer). Ezen kívűl is igyekszem minőségi kaját adni neki, sok gyümi, joghurt. És nem hiszem, hogy ezzel megfertőztem volna a gyermekem, és örökre elrontottam volna. Szóval nem kéne ítélkezni.

2011. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

utolsó: olvasd el a feletted lévő kommentemet. Én sem azt vallom, hogy soha semmi édesség, mint láthatod.

De az alg járni tudó gyermekemet akkor sem etetem Big Mac-el..

És te, te legalább a sok rossz közül is a lightosabbat vetted neki, nem azt amelyikben szinte a legtöbb a kalória.:S

2011. aug. 21. 21:09
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem, 16 éves vagyok, de emlékszem, hogy kiskoromban voltam Mekiben is, és mostanában anyukám megmagyarázta, hogy miért vitt anno: ha járkálunk a városban, és éppen éhes az ember, akkor a az legalább tiszta, van wc, le lehet ülni, nem dohányoznak (ami egy kisgyereknél elég fontos). Mondjuk mindig csirkefalatokat kaptam, iskolás voltam, mikor először hamburgert ettem.
2011. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!