Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hagy békén soha,...

Anyám nem hagy békén soha, mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most van 1 konkrét példa:

1 hete megbeszéltem osztálytársaimmal hogy talizunk OSG-n meg még utána következő napon is megyünk, ezt ugye mondtam anyámnak hogy nehogy azlegyen hogy hirtelen nem enged el és apám kitalálta h megyünk horvátországba tengerhez, és megkérdezte jövök-e aszontam nem mert programom van. aztmondta jó, aztán másnap reggel aztmondta nekem h anyám kitalálta hogy jövök énis merthogy nem kivételezhetek. és egy rohadt 2 napra nem maradhatok itt már teljesen szétb*sz az ideg elegem van anyámból sosem enged el sehova persze haverjaim azok sajnálnak mert nekik nem így van.

megkérdeztem miért nem hagy itthon két rohadt napra? többször is kérdeztem és mindig ilyen idióta válaszokat aadott pl "mert nagyonszeretlek és nembírom ki nélküled" és egyszer volt mikor aztmondta hogy "mert még kicsi vagy"


HÁT B*ZDMEG 15 éves vagyoK!! egyik gyereket 2 hétre itthon hagyták 13 évesen két hétre mert elutaztak, nekem persze nemlehet két kik*rt napra annyira elegem van anyámból.


csak akkor mehetek oda ahova akarok ha nincs itthon és akkoris folyamatosan hivogat és én nem hazudhatok neki mert különben kiderül és elveszi a telefonomat meg a laptopomat!! annyira elegem van



MIT CSINÁLJAK?? HOLNAP UTAZUNK ESTE DE ÉN ROHADTUL NEM AKAROK MENNI ARRÓL NEMBESZÉLVE HOGY PROGRAMOM VAN!!



15/F


2010. aug. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
46%

Igaz, hogy már nem aktuális a dolog, de b@sszátok meg, ti normálisak vagytok?

1. Fel kéne fogni, hogy nem mindenki érzi jól magát a szüleivel, mert pl. más programokat szeretnek csinálni, és pont abban a korban van, hogy beszélgetni sem nagyon tud velük. Ráadásul a srác előre bejelentette, hogy szeretne az adott időben a haverjaival lenni, úgyhogy nem értem miért harapjátok le a fejét!

2. Ki nem sz@rja le, hogy ti nem mehettek tengerpartra nyaralni? Nem hiszem, hogy a kérdező tehet róla! Csak azért mert megtehetik, még nem kötelező szeretnie a tengert!

3. Érdekesek vagytok ti. Bezzeg ha az lenne a kérdés, hogy elengedje-e a 15 éves lányát a barátjához aludni, a többség azt mondaná, hogy igeen, mert 15 évesen már elég érett a szexre! Na ha szerintetek egy 15 éves lány elég érett ahhoz, hogy szexeljen, akkor nehogymár ne lehessen otthon hagyni egy 15 éves fiút 2 napra!!!

2010. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

én- és még sokan mások - nem azt mondtam hogy nem lehet 2 napra otthon hagyni egy 15 éves gyereket.

Hanem azt, hogy az a 15 éves gyerek ne legyen mélyégekig felháborodva azon, hogy az édesanyja vele akar menni nyaralni.

azon kívül één már leírtam, hogy szerintem mindenkinek az a baja ahogy kérdezte ezt a kérdező. Mert úgy tette fel a kérdést, és úgy írt magyarázatot, mintha a szülei gonosz vén szatyrok lennének, és egész hétvégén kötögetésre és lekvárbefőzésre köteleznék a gyermekeküket.

2010. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Ritka hisztis tinédzser lahetsz:)Attól hogy középiskolába jársz még nem vagy független:DEngem a szüleim 15 évesen úgy hagytak otthon 2 napra hogyy van 2 bátyám..és nem haltam bele,nem kaptam idegrohamot...eltudom képzelni milyen hisztiket levághatsz ilyenkor még szép hogy azt mondják hogy kicsi vagy:D


17/L

2010. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem semmi baj nincs azzal ahogy feltette a kérdést, egy tipikus tinédzserre vall...A legtöbb 15 éves így beszél és hisztis, nem tudom mit kell ezen megütközni! Ha pedig elolvassátok amit írt, az anyja nem engedi el sehova! Azért nem hiszem hogy az a normális, ha egy anya így csimpaszkodik a 15 éves fiába! Nem olyan kicsi már az a gyerek, ezt kellene elfogadni. Na mind1.
2010. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 29. 12:00
 56/60 A kérdező kommentje:

ma 10:27


te nem lennél felháborodva ha anyád minden lélegzetedet figyelné és ha valamit nem úgy csinálsz ami neki tetszik akkor bünti van? csak úgy kiváncsiságból

2010. aug. 29. 12:02
 57/60 A kérdező kommentje:

ma 10:35

hátte hülye vagy XD

2010. aug. 29. 12:05
 58/60 anonim ***** válasza:
Köszi hogy lehülyéztél bóknak veszem..de nem hiszem hogy hülyébb lennék mint te:D
2010. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
énis bóknak veszem ;D akkor mindketten hülyék vagyunk
2010. aug. 30. 20:45
 60/60 anonim ***** válasza:
Hallod te nagyon el vagy kényeztetve szerintem gondolkozz el azon, hogy a szüleid mennyit dolgoznak azért, hogy te elmehess Horvátországba meg ilyen helyekre és aztán pofázzál így az édesanyádról aki megszült téged ha ő nem lenne te sem lennél a világon hálátlan kis szardarab 15 évesen még saját számítógépem sem volt te paraszt.
2016. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!