Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hagy békén soha,...

Anyám nem hagy békén soha, mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most van 1 konkrét példa:

1 hete megbeszéltem osztálytársaimmal hogy talizunk OSG-n meg még utána következő napon is megyünk, ezt ugye mondtam anyámnak hogy nehogy azlegyen hogy hirtelen nem enged el és apám kitalálta h megyünk horvátországba tengerhez, és megkérdezte jövök-e aszontam nem mert programom van. aztmondta jó, aztán másnap reggel aztmondta nekem h anyám kitalálta hogy jövök énis merthogy nem kivételezhetek. és egy rohadt 2 napra nem maradhatok itt már teljesen szétb*sz az ideg elegem van anyámból sosem enged el sehova persze haverjaim azok sajnálnak mert nekik nem így van.

megkérdeztem miért nem hagy itthon két rohadt napra? többször is kérdeztem és mindig ilyen idióta válaszokat aadott pl "mert nagyonszeretlek és nembírom ki nélküled" és egyszer volt mikor aztmondta hogy "mert még kicsi vagy"


HÁT B*ZDMEG 15 éves vagyoK!! egyik gyereket 2 hétre itthon hagyták 13 évesen két hétre mert elutaztak, nekem persze nemlehet két kik*rt napra annyira elegem van anyámból.


csak akkor mehetek oda ahova akarok ha nincs itthon és akkoris folyamatosan hivogat és én nem hazudhatok neki mert különben kiderül és elveszi a telefonomat meg a laptopomat!! annyira elegem van



MIT CSINÁLJAK?? HOLNAP UTAZUNK ESTE DE ÉN ROHADTUL NEM AKAROK MENNI ARRÓL NEMBESZÉLVE HOGY PROGRAMOM VAN!!



15/F


2010. aug. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenkitől kaptál választ a kérdésedre. Vagy nem? Akik leszóltak, azok mind azt mondták (ha nem is konkrétan), hogy menj el a szüleiddel nyaralni 2 (!) napra, ne tedd tönkre a kikapcsolódásukat a hisztiddel, és vegyél vissza az arcodból, ami akkora 15 évesen, hogy át kellett állítanom a monitoromat, mert nem fértél el a képernyőn. Ha annyira okos lennél, amennyire hiszed magad, akkor ezt simán levágtad volna a fikázó válaszokból, és nem írnád, hogy senki nem a kérdésre válaszolt.
2010. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
70%

"HÁT B*ZDMEG 15 éves vagyoK!!"


Éretlen és lassú felfogású GYEREK vagy te. És sajnálnunk kéne azért, amiért el akarnak vinni a tengerpartra? Ezt ma már egy másik ilyen kérdésben leírtam: más örül annak, ha életében egyszer eljut a Balatonra vagy az Északi-középhegységbe... Te meg itt sajnáltatod magad, mert külföldre akarnak vinni! Besokallok már ezektől az elkényeztetett, újgazdag kis senkiktől.

2010. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
52%
Azért ezt a gazdagságot ne rójátok fel neki, a pénzt a szülei keresték, azt kezdenek vele, amit akarnak és ő sem hinném, hogy a pénz miatt ilyen, pusztán egy sima lázadó tini, akinek nagy az arca és azt hiszi felnőtt már.
2010. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

gyerekek megtaláltam a kiskaput, szombaton záporos idő lesz zágráb környékén, akkor lehet mégsem megyünk


szóval azért ennyit gyakorikérdésekről, kb az utsó 5 választ el sem olvastam, annyi értelmetlen választ adtok. azt kérdeztem hogy mit csináljak hogy elengedjen, erre mindenki elkezdett más szerencsétlenségekről vakerálni hogy nekem milyen jó dolgom van stb, talán egy két válasz volt hasznos a többit a hajamra kenhetem...

2010. aug. 26. 17:42
 35/60 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem 18 éves korodig fogd be és verd a segged a földhöz aktívan!

Ennyi luxuscikk van a segged alűá nyomva és mégis nyafogsz mint a 3 éves aki nem kapja meg a kiszemelt cukorkát!

Életemben 3 -X voltam Balcsin az is csak annyira hogy lementünk kocsiban aludtunk s jöhettünk is,mert nem telett többre.

Jah meg voltam keményen 8-10 órát Bécsbe,mert nyertem egy tanulmányi utat MERT JÓL TANULTAM. És akkor mivan?

Öcsém nem vagyok öreg de a mostani ,,fiatalok,, Nagya szánalmas utolsó magamutogató banda.

Az eggyik jobban nagynak érzi magát 11-15 évesen mint a másik,egyiknek jobban kint a p*csája mint a másiknak.A jövő ffi-ról nem is beszélve,h az a menő ,h mutogatom mit vettek nekem s full melegen öltöznek.


Ez a JÖVŐ generációja.

GRAT!!!


Egész életemben csak álmodhatok a tengerről te meg itt nyafogsz!


Az ilyenek esnek az életben jól pofára!

2010. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
Rólad ennyit. Egy erkölcsi nulla vagy kisapám, aki minden szarnak elhordja a családját csak azért, mert kockabulit akar csapni. SZÉGYEN!
2010. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

szóval ennyit a gyakoriról :)


többieknek: minden tini ilyen csak úgy felvilágosításként, viszont a többségnek engednek a kisebbségnek meg nem, én szerencsétlen voltam és pont a kisebbségbe születtem, ez van.

2010. aug. 26. 17:44
 38/60 A kérdező kommentje:
előttem: kockabulit? :D jóvicc szerintem azt se tudod mi azaz osg
2010. aug. 26. 17:44
 39/60 anonim ***** válasza:
Nem ilyen minden tini, ne hidd ezt. Te szabályosan lehordtad a szüleidet, mintha egy minimális szeretetet és tiszteletet sem éreznél feléjük. Normális esetben egy ember szereti a szüleit és nem gondolom, hogy egy 2 napos buli miatt ilyen beszédre lenne szükség, akármennyire rosszul esett, hogy most velük mész. Anyukád szeretettel fordul feléd, írtad is és nagyon tiszteletlen modorra és empátiaszegénységre utal, ha képes vagy így beszélni róluk.
2010. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Előttem író, te meg marhaságot beszélsz. Nem csak a tisztességtelen emberek élhetnek átlag feletti életszínvonalon és szerintem semmi alapod nincs feltételezni, hogy a fiú szülei tisztességtelenek lennének.
2010. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!