Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hagy békén soha,...

Anyám nem hagy békén soha, mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most van 1 konkrét példa:

1 hete megbeszéltem osztálytársaimmal hogy talizunk OSG-n meg még utána következő napon is megyünk, ezt ugye mondtam anyámnak hogy nehogy azlegyen hogy hirtelen nem enged el és apám kitalálta h megyünk horvátországba tengerhez, és megkérdezte jövök-e aszontam nem mert programom van. aztmondta jó, aztán másnap reggel aztmondta nekem h anyám kitalálta hogy jövök énis merthogy nem kivételezhetek. és egy rohadt 2 napra nem maradhatok itt már teljesen szétb*sz az ideg elegem van anyámból sosem enged el sehova persze haverjaim azok sajnálnak mert nekik nem így van.

megkérdeztem miért nem hagy itthon két rohadt napra? többször is kérdeztem és mindig ilyen idióta válaszokat aadott pl "mert nagyonszeretlek és nembírom ki nélküled" és egyszer volt mikor aztmondta hogy "mert még kicsi vagy"


HÁT B*ZDMEG 15 éves vagyoK!! egyik gyereket 2 hétre itthon hagyták 13 évesen két hétre mert elutaztak, nekem persze nemlehet két kik*rt napra annyira elegem van anyámból.


csak akkor mehetek oda ahova akarok ha nincs itthon és akkoris folyamatosan hivogat és én nem hazudhatok neki mert különben kiderül és elveszi a telefonomat meg a laptopomat!! annyira elegem van



MIT CSINÁLJAK?? HOLNAP UTAZUNK ESTE DE ÉN ROHADTUL NEM AKAROK MENNI ARRÓL NEMBESZÉLVE HOGY PROGRAMOM VAN!!



15/F


2010. aug. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
88%

De sajnállak, hogy ahelyett, hogy otthon lógnál, tengerpartra kell menned, te szegény...

Amúgy anyád elég keményen fog, ezért tényleg nem irigyellek. Ha annyira nem akarsz menni, mondd meg nekik, hogy nem akarsz, és kész, bár 15 éves gyereket én sem hagynék otthon egyedül. Betegség nem jó ürügy, mert akk tényleg 10 percenként hívogatna. Meg kellene értetned velük, hogy te előre szóltál, hogy programod lesz, akkor azt mondták, rendben, magukat csak nem hazudtolhatják meg.

2010. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
69%

Én meg még soha nem voltam a tengerparton.

Cserélünk?

Mész OSG-re és meg megyek a tengerpartra...


Első.

2010. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
65%

Akkor gondold át, hogy ki vette azt a telefont meg laptopot, meg hogy te mennyit tettél érte.

Nem kifejezetten a kínzás egyik fajtája, hogy valakit kirándulni visznek a tengerhez.

Kicsit azért magadba szállhatnál.

Gondolom át lehet azt a nagyon fontos programot tenni más napra is.

2010. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
én letojom hogy mi a jó és mi nem. középiskolás vagyok önálló vagyok kevesebb mint két és fél év sem, míg 18 leszek, a jegyeim jók, jó középiskolába kerültem és nem tud érdekelni hogy most jáj nemjóó hogy itthonmaradok meg stb. előző válaszoló is mint megmondta nem vagyok 8 éves, amikor nincs itthon mert elutazik mondjuk munkaügyből 1 hétre akkor sem volt semmi bajom mert apám az mindent megenged és olyan mintha nem is lenne itthon, mégsem lett semmi bajom, az alatt az idő alatt csak akkor szólt hozzám apám amikor kérdeztem tőle valamit vagy mondtam neki valamit
2010. aug. 26. 17:23
 15/60 anonim ***** válasza:
61%

engem 18 évesen alig akartak itthon hagyni 4 napra (ebből 2-t a barátokkal töltöttem), nemhogy 15 évesen...

sajnálom, de teljesen megértem a szüleidet!

2010. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
69%

Hát ilyen hisztis fiút elhiszem hogy nem akarnak otthon hagyni. Én egész életembe 2X voltam a Balatonnál, külföld pedig annyiból tevődik össze, hogy átmentem Párkányba ("szlovákia").

18L

2010. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

sajnálom, nem szokásom a káromkodás de ez azért tényleg sok, arról nem beszélve hogy azok a válaszok is szaporodnak amelyeken azvan hogy "jaj te szegény tengerhez kell menned" ugyanis mint mondtam voltam már tengernél, nem is egyszer minden nyáron megyünk és engem nemérdekel már annyira semmiv áltozatosság nincs benne, odamegyünk fürdünk visszajövünk ennyi, most miért nyaraljak én a 8 éves öcsémmel aki folyamatosan idegesít ahol csak tud, a bátyámmal aki nem szól semmit hozzám, apámmal aki folyton lefekszik aludni a napra és anyámmal aki semmit nem enged meg --- mikor e-helyett elmehetnék a haverjaimmal osztálytársaimmal egésznap ahova akarunk és mulatozunk szórakozunk stb.



MONDJÁTOK MEG?? MEHETÜNK TŐLEM AKÁRMILYEN TRÓPUSI HELYRE DE AZ AKKOR SEM LESZ JÓ HA A CSALÁDOMMAL MEGYEK.

2010. aug. 26. 17:28
 18/60 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, de 15 évesen még nem vagy önálló. A szüleiddel élsz, ők tartanak el, gondolom még nincs állásod és pénzed, és a laptopot meg a mobilt sem önmagadnak szedted össze, úgyhogy szerintem higgadj le, és örülj, hogy mehetsz a tengerpartra. Jó szórakozást!

Az osztálytársaid meg úgyis ott lesznek minden nap suliban reggel 8-tól délután 2-ig, ellesztek Ti, még sok is lesz. :)

2010. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
52%
17:27 77%-nál a pont.
2010. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
63%

Elkényeztetett szerencsétlen vagy, ennyi. Tengerparton már ovltál? Haverjaiddal is voltál már. Édesanyád szeretné ha vele mennél nyaralni, mert valszínűleg mikor kitalálta ugy gondolta, milyen jo, együtt a család, nyaralunk egy jót. ÉS vlaószínűleg bátnja hogy te nem akarsz velük menni. Nej átszd nekem a hattyú halálát mert nem mehetsz el egy este a haverjaiddal, helyette sajnálatos módon egy tengerparti nyaralást kell válassz. Más gyereket 15 évesen alapjáraton nem engednek el sehova, nem hogy ilyen hisztit csapjon egy olyan dolgon ami az ő javát szolgálná. B*szott nagy pofon kell neekd nem horvátország meg osg. HA önállóan és felnőttesen gondolkodnál akkor rájönnél hogy laptop nélkül szuperjol meg lehet lenni, hogy horvátországba ritkán jut el az ember a haverjaihoz pedig amikor csak akar, és hogy nem túl udvarias közölni az anyáddal hogy tulajdonképpen te sz*rsz rájuk, és nem akarsz velük menni mert az miylen rossz már neked.

Valószínű azért kapsz ilyen válaszokat a kérdéseidre mert valóban egy elkényeztetett hülyegyerek vagy, akinek fingja sincs az értékekről, és két mondatodból kiolvasható hogy neked aztán semmi sem jó. Tudod ha körülötted miondneki hülye csak neked van rózsaszín kockás füled, akkor el kell kezdeni gondolkodni hogy talántalán az sem a legtermészetesebb.

2010. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!