Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hagy békén soha,...

Anyám nem hagy békén soha, mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most van 1 konkrét példa:

1 hete megbeszéltem osztálytársaimmal hogy talizunk OSG-n meg még utána következő napon is megyünk, ezt ugye mondtam anyámnak hogy nehogy azlegyen hogy hirtelen nem enged el és apám kitalálta h megyünk horvátországba tengerhez, és megkérdezte jövök-e aszontam nem mert programom van. aztmondta jó, aztán másnap reggel aztmondta nekem h anyám kitalálta hogy jövök énis merthogy nem kivételezhetek. és egy rohadt 2 napra nem maradhatok itt már teljesen szétb*sz az ideg elegem van anyámból sosem enged el sehova persze haverjaim azok sajnálnak mert nekik nem így van.

megkérdeztem miért nem hagy itthon két rohadt napra? többször is kérdeztem és mindig ilyen idióta válaszokat aadott pl "mert nagyonszeretlek és nembírom ki nélküled" és egyszer volt mikor aztmondta hogy "mert még kicsi vagy"


HÁT B*ZDMEG 15 éves vagyoK!! egyik gyereket 2 hétre itthon hagyták 13 évesen két hétre mert elutaztak, nekem persze nemlehet két kik*rt napra annyira elegem van anyámból.


csak akkor mehetek oda ahova akarok ha nincs itthon és akkoris folyamatosan hivogat és én nem hazudhatok neki mert különben kiderül és elveszi a telefonomat meg a laptopomat!! annyira elegem van



MIT CSINÁLJAK?? HOLNAP UTAZUNK ESTE DE ÉN ROHADTUL NEM AKAROK MENNI ARRÓL NEMBESZÉLVE HOGY PROGRAMOM VAN!!



15/F


2010. aug. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
77%

Beképzelt kis hisztis kölyök vagy. Nem értem, anyádék miért akarnak ekkora terhet a nyakukra, ahelyett hogy szép kellemesen eltöltenék ezt a két napot... Hagynálak itthon a francba, és még én köszönném meg, hogy nem kell veled lennem...

16/L

2010. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
én már el se olvasom azokat a kommenteket amik hasonlóval kezdődnek hogy "hát énsem engednélek el" vagy hogy "te szegény"
2010. aug. 26. 17:30
 23/60 anonim ***** válasza:
69%
Akkor jó, hogy feltetted ezt a kérdést :D
2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti, hogy nem számíthatok már a gyakorikérdésekre sem, mert (tisztelet a kivételnek) senki nem a kérdésre válaszol
2010. aug. 26. 17:32
 25/60 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem tetszik az, ha valaki nem ért veled egyet? Ne haragudj, de te tettél fel egy kérdést, nem mi, az hogy nem tetszenek a válaszok nem változtat a véleményünkön és mivel elég sokan nem adnak neked igazat ezért gyanús, hogy tényleg nincs igazad. Ha tudnád egyesek mit meg nem adnának hogy így szeresse őket az anyukája, nézd meg van itt pár kérdés, ami arról szól, hogy mindenféle szemétnek elhordja őket és még sorolhatnám. Sajnálom, továbbra sincs igazad.
2010. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
52%
ma 17:29 vagyok. pedig egy kérdésre kaphatsz negatív és pozitiv válaszokat is, attól még hasznosak... Tudod ha megkérdezed hogy : "hülye vagyok?" arra hasznos válasz az is hogy hát jah. mint a s*ggem.
2010. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
52%

Hát igen, az van, hogy sokan nem értenek veled egyet.

Nem sugall ez valamit?

2010. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
52%

Júj én válaszolok, a kérdésed ez volt:

Anyám nem hagy békén soha, mit tegyek?

A válaszom:

Szerintem higgadj le, és legyél tiszteletteljesebb a szüleiddel! Örülj neki, hogy ilyen jó dolgod van!

2010. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
68%

jah tényleg... Mit tegyél?

örülj neki hogy édesanyád veled akarja tölteni azt a pár napot, úgy érzi a család szerves része vagy, és nem esik neki jól amit a fejéhez vágsz.

Mit tegyél?

örülj hogy mehetsz nyaralni a családoddal.

Mit tegyél?

ne hisztizz annyit mert lassan menstruálni is fogsz.

Mit tegyél?

vedd észre hogy mindneki ellened van, ami mutat valamit.


tessék a válaszok. ezek is mind hasznosak, de neked nem fognak tetszeni mert nem azt kaptad amit hallani szeretnél.

2010. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

pfffff...örülnél te még pár év múlva ha az édesanyád a tengerpartra invitálna!!

szánalmas h a mai fiatalság semmit nem képes értékelni

sajnállak téged

2010. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!