Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hagy békén soha,...

Anyám nem hagy békén soha, mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most van 1 konkrét példa:

1 hete megbeszéltem osztálytársaimmal hogy talizunk OSG-n meg még utána következő napon is megyünk, ezt ugye mondtam anyámnak hogy nehogy azlegyen hogy hirtelen nem enged el és apám kitalálta h megyünk horvátországba tengerhez, és megkérdezte jövök-e aszontam nem mert programom van. aztmondta jó, aztán másnap reggel aztmondta nekem h anyám kitalálta hogy jövök énis merthogy nem kivételezhetek. és egy rohadt 2 napra nem maradhatok itt már teljesen szétb*sz az ideg elegem van anyámból sosem enged el sehova persze haverjaim azok sajnálnak mert nekik nem így van.

megkérdeztem miért nem hagy itthon két rohadt napra? többször is kérdeztem és mindig ilyen idióta válaszokat aadott pl "mert nagyonszeretlek és nembírom ki nélküled" és egyszer volt mikor aztmondta hogy "mert még kicsi vagy"


HÁT B*ZDMEG 15 éves vagyoK!! egyik gyereket 2 hétre itthon hagyták 13 évesen két hétre mert elutaztak, nekem persze nemlehet két kik*rt napra annyira elegem van anyámból.


csak akkor mehetek oda ahova akarok ha nincs itthon és akkoris folyamatosan hivogat és én nem hazudhatok neki mert különben kiderül és elveszi a telefonomat meg a laptopomat!! annyira elegem van



MIT CSINÁLJAK?? HOLNAP UTAZUNK ESTE DE ÉN ROHADTUL NEM AKAROK MENNI ARRÓL NEMBESZÉLVE HOGY PROGRAMOM VAN!!



15/F


2010. aug. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülei százszor jobban járnak, ha enélkül a kis genn.yláda nélkül mennek. Legalább lesz életükben két normális napjuk. A kérdező tipikus példája annak, hogy mi lesz az eredménye annak, ha valakinek mindent megadnak, és nem várnak el cserébe semmit. Csak szerencsétlen anyját sajnálom, tuti hogy a legjobbat akarta a h.lyegyerekének. Amúgy nem minden tinédzser ilyen, ne húzd le az egész generációdat légyszíves. Az én unokahugaim majd kiugrottak a bőrükből, amikor mehettek a szüleikkel a tengerhez, 14 és 17 évesek.
2010. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Nah mélylevegő, most kapsz egy normális választ, habár a kérdésedre ez sem felel...

Tudod nem az a legnagyobb baj hogy a haverjaiddal akarsz otthon maradni bulzini. Ezt valóban sok tini így látná. A baj ott van, hogy te hisztisen reagálsz egyo lyan dologra, amely a te javadat szolgálja. Ha akérdés úgy hangzott volna, hogy türelmesen szépen leírod hogyédesanyád el akar vinni nyaralni, de neked igazából nincsk edved menni és szeretnéd meggyőzni hogy megbízhat benned, és elég érett vagy ahoz hogy otthon maradhass, már más válaszokat kaptál volna. A felháborodott, hisztis hangnemed az, ami kiváltotta ezeket a reakciókat.

2010. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Kb. 10-ből 1 család olyan, amely tisztességgel keresi meg a napi kenyerét és a százezreket. A maradék 9 nagyjából abból él, hogy elszedik a szegény emberek pénzét.
2010. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

17:42 es vagyok.

Mégegyszer elnézést kérek!Had legyek Én is ebben a kisebbségben!Könyi!

Pár év és magadra kell majd keresned majd örülni fogsz ha a napi kajádat elő tudod teremteni.Vissazsírod te még a TENGERT! 19/N

2010. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
Miféle marhaság ez, hogy elszedik a szegény emberek pénzét???? A munkával hogy a viharba szedné el? És egyáltalán nem 10-ből 1 a normális, ez nevetséges. Feltételezem a szülei dolgoznak, tehát alapból kilőve, hogy elveszik mástól. Egy ügyvéd és egy orvos is jól keres, vagy egy közgazdász, kamionos is akár. Egyikük sem szedi el a szegény emberek pénzét.
2010. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

nem fogom visszasírni mert nemmegyünk basszus de boldog vagyok :)

arról nem beszélve hogy jó tanuló vagyok 4.5-ös átlaggal erős középiskolába járok és nemhinném, hogy problémáim keletkeznek majd a jövőben ugyanis nem ismertek nem vagyok ilyen, csak már túl sok volt ez nekem

2010. aug. 26. 17:55
 47/60 anonim ***** válasza:

már bocs...én örülnék hogyha a családommal mennék külföldre...Haverokkal bármikor találkozhatsz -.-"

Suli közben is mehettek a haverokkal bárhova...

13 éves csajt meg 2 hétre durva otthonhagyni....

15 évest is...de 2 napra nem...

Máskor mond nekik h. áthívod a barátnődet h. aludjon itt és menjenek kettesben....

2010. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
54%

azért nem a kérdésre válaszolnak mert h*lyeségnek találják...vagyis h. nem kell ez ellen tenned semmit.

És ne csodálkozz ha mindenki ellened van h. vinnének a tengerparthoz és ez a probléma...-.-

Én is örülnék neki.Valaki még az országon belül sem volt szép helyeken téged meg visznek mindenhova..és nincs kedved menni -.-pff...haverokkal bármikor elmehetsz!

tipikus mai tini...vinné a szülő mindenhova...

Hidd el sokan lennének a helyedben...15 évesen laptop...valakinek 20 évesen sem adatik meg.: D

Anyukád pedig csak jó szülő akar lenni.Soha ne mondd h. soha...és mielőtt még oltogatva visszaválaszolnál...gondolkozz el h. vannak olyan gyerekek akiknek még családjuk sincsen! mi az h. soha nem hagy békén...

ez a mai tinik legnagyobb problémája h. a szülő vinné őket mindenhova...

2010. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Most meg fogtok kövezni, de én inkább a kérdező pártját fognám, mint a szüleiét. (Pedig elmúltam 30.)


Szóval az a helyzet, hogy a fiú rosszul érzi magát a családjával Ennek talán oka van, amiről talán nem(csak) ő tehet.


Igazából okos választ magára a kérdésre nem tudok adni. Én otthon hagynák két napra egy 15 évest. (13 évest egy hétre már nem.) Igazából tényleg csak annyit tehetsz, hogy próbálod mutatni a szüleidnek, hogy megbízható vagy és érett. És akkor idővel csak változik a helyzet.

2010. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
nem mentem el a tengerre :) voltam osg-n járkáltunk a west end-ben, vízipipáztunk kétszer is, ittunk sört stb. ezerszer jobb volt mintha tengerre mentem volna =)))
2010. aug. 28. 22:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!