Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hagy békén soha,...

Anyám nem hagy békén soha, mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most van 1 konkrét példa:

1 hete megbeszéltem osztálytársaimmal hogy talizunk OSG-n meg még utána következő napon is megyünk, ezt ugye mondtam anyámnak hogy nehogy azlegyen hogy hirtelen nem enged el és apám kitalálta h megyünk horvátországba tengerhez, és megkérdezte jövök-e aszontam nem mert programom van. aztmondta jó, aztán másnap reggel aztmondta nekem h anyám kitalálta hogy jövök énis merthogy nem kivételezhetek. és egy rohadt 2 napra nem maradhatok itt már teljesen szétb*sz az ideg elegem van anyámból sosem enged el sehova persze haverjaim azok sajnálnak mert nekik nem így van.

megkérdeztem miért nem hagy itthon két rohadt napra? többször is kérdeztem és mindig ilyen idióta válaszokat aadott pl "mert nagyonszeretlek és nembírom ki nélküled" és egyszer volt mikor aztmondta hogy "mert még kicsi vagy"


HÁT B*ZDMEG 15 éves vagyoK!! egyik gyereket 2 hétre itthon hagyták 13 évesen két hétre mert elutaztak, nekem persze nemlehet két kik*rt napra annyira elegem van anyámból.


csak akkor mehetek oda ahova akarok ha nincs itthon és akkoris folyamatosan hivogat és én nem hazudhatok neki mert különben kiderül és elveszi a telefonomat meg a laptopomat!! annyira elegem van



MIT CSINÁLJAK?? HOLNAP UTAZUNK ESTE DE ÉN ROHADTUL NEM AKAROK MENNI ARRÓL NEMBESZÉLVE HOGY PROGRAMOM VAN!!



15/F


2010. aug. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
bocsi az előforduló értelmetlen vagy hibás mondatokért de már nagyon ideg vagyok
2010. aug. 26. 17:08
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így is úgy is el kell menned. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Szüleid se nagyon fognak változni..
2010. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
de nemtudok én semmit tenni ezellen? :(
2010. aug. 26. 17:14
 4/60 anonim ***** válasza:
86%

"elveszi a telefonomat, meg a laptopomat" :DDD Jééézusom, de szemét :D


És akkor mi van? Kb. 100000000000 évig megvoltak az emberek ezek nélkül a sz.arok nélkül.


Megmondod, hogy beteg vagy, ő otthon hagy, nincs laptop és telefon, de azt csinálsz, amit akarsz otthon. Mi a probléma?

2010. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
35%
Aki otthon hagyott két hére egy 13 éves gyereket,az nagyon felelőtlen szülő. Én sem hagynáám két napra a 15 éves gyerekemet. Még nagyon messze vagy a felnőtt kortól,akkor is ha te már annak hiszed magadat! Amíg ők tartanak el,addig ők a felelősek érted. Azért mert a barátaidat elengedik,nem biztos,hogy az a helyes. Sok szülő nem sokat törődik a gyerekével, a te anyád pedig igen.
2010. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
47%

Akkor most ezt értsük úgy, hogy sajnáljunk téged nagyon, mert kötelező elmenned a TENGERPARTRA???

...te szegény...

2010. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

beszélj velük! de mi az az osg?

nah mindegy. szóval értelmesen beszéld meg velük a problémát mondd hogy már nem vagy egy kis 8 éves aki állandó felügyeletet igényel. ha ez sem válik be egyszer szökj el 2 napra valamelyik haverhoz..

2010. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

osg-re haverok miatt megyek nem a program miatt. és tengernél már voltam inkább megyek haverokhoz


laptop meg telefon kell kommunikációra. ugyanis van 1 pár ismerősöm akivel máshogy nemtudok találkozót megbeszélni.


És elegem van ebből a gyakoriból is már, felteszek egy kérdést és máris jönnek az értelmetlen válaszok hogy "hátte kocka vagy" meg stb.

2010. aug. 26. 17:18
 9/60 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Bocsi, de én sem hagynálak otthon, ilyen beszéddel meg főleg nem. Alapból úgy lázadozol, mint akit nem engednek discoba 13 évesen. Hidd el nekem, hogy nincs szebb a családi nyaralásoknál és a szüleidnek most van ideje menni. Nemhogy örülnél, hogy még ezt is megteszik érted.
2010. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
81%

Te most komolyan azon vagy kiakadva, hogy menned kell nyaralnod a tengerhez? :D


Más gyerek még a Balatonon sem volt életében, sokan már akkor a seggüket vernék a földhöz örömükben, ha a Velencei-tóhoz eljutnának. Arra miért nem gondolsz, hogy lehet, hogy a szüleid azt akarják, hogy együtt legyen pár napra a család? Hogy legyen közös programjuk veled? Figyelj, tudod, hogy ez mennyire szarul esik nekik? Bazi sokat dolgoznak ám azért, hogy neked már 15 évesen laptop, telefon, külföldi nyaralás legyen. És azért akarnak magukkal vinni, mert szeretnek. A legtöbb gyereket - pl. azt a haverodat, akit 13 évesen két hétre otthon hagytak - lesz.rják a szülei. Szerintem nagyon szerencsés vagy, örülnöd kéne neki. És ne magadat sajnáld, hanem azt a szerencsétlent, akit le se sz.rnak, hogy mit csinál vagy mi van vele.

2010. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!