Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám teljesen kikészít....

Az anyám teljesen kikészít. Mit tehetnék? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Már most kijelentette, hogy én bizony nyáron nem fogok sehova menni, még egy fagyira se, mert megtiltja. És ez mind azért, mert pótvizsgáznom kell a suliban, mert sokat voltam beteg. 17 éves vagyok, most szeretnék szórakozni igazán. Mit tegyek?
2009. jún. 16. 15:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szia! Énis egy 17 éves lány vagyok, énis tavaly pótvizsgáztam és mikor bejelentettem hogy pótvizsgáznom kell, az volt a kijelentés: " egész nyáron nem mehetsz sehova" ! De aztán már következő hétvégén elengedtek, persze csak ugy ha néha felmondtam egy leckét igy egész nyáron tanultam de viszont a szórakozás is megvolt, és persze sikerült a pótvizsga is.. Szerintem anyukád is igy gondolta mint az én szüleim...:)
2009. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Édesanyád beláthatná, hogy a pótvizsga amúgy is tönkre tette félig-meddig a nyaradat! Miért akarja ő most mindenféle tiltással ezt tetézni? Mi fog ettől változni?!Próbáld meggyőzni, hogy rendesen felkészülsz a pótvizsgára /ezt akár ellenőrizheti is/, de az egész nyaradat ne vegye el tőled, mert ostobaságot csinál.
2009. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pedig ez a célja, és a legjobb, hogy hiába mondok neki bármit, hajthatatlan. Már a nyári utamat is lefújta, sőt még pénzt sem ad és azt mondta megvonja a támogatást, ruhákat se fogok kapni. Nem túlzás kicsit?
2009. jún. 16. 16:08
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd be neki hogy letudsz vizsgázni és akkor biztosan megenyhül.Pl.lássa azt hogy tanulsz és akarod azt hogy sikerüljön a pótvizsga esetleg kérd meg hogy segítsen abban amit nem értesz meg.Biztos vagyok abban hogy nem rossz szándékkal akarja hogy tanulj és elvégezd a sulit.sok sikert!
2009. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy úgyis megcsinálom, sőt ő is tudja, de mintha kapóra jött volna neki, hogy most már eltilthat mindentől. Még fürödni se mehetek a barátokkal :(. Ismerem anyám, amit ő megmond, az a szent.
2009. jún. 16. 16:10
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyíts neki, kezdj el tanulni, és mikor 1-1 anyagrész jól megy, akkor menj oda hozzá, és mondd fel, és csináld ezt mindegyiknél, 2 eset lehet, vagy megunja, vagy annyira örülni fog, hogy komolyan veszed, hogy el fog engedni lazítani. Sikerülni fog a pótvizsga, amiatt meg ne aggódj, de ne kuncsorogj, a tanulással hajkurászd, hogy lássa, tényleg csinálod, és tényleg csak a betegség miatt pótvizsgázol, nem azért, mert hanyag voltál.
2009. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Megérdemled. Mért nem tanultál? Az nem kifogás, hogy beteg voltál. Mert ha beteg vagy és otthon pihensz, van időd tanulni.
2009. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is megérdemled.

Ha valóban a betegséged miatt lenne, szerintem anyukád nem szidna/büntetne.

Nagyon az az érzésem, hogy ferdítesz és csak te fogod a betegségedre.

2009. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
jajj ez a beteg vagy akkor van időd tanulni ez kikészít. ha beteg vagy 39fokkal fájó fejjel hányingerrel akkor is lehet szted tanulni. a válasz NEM. wááá
2009. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
77%
Tanulj inkább, ha azt látja, hogy hajtasz ezerrel,akkor ő is engedékenyebb lesz. Ne vitatkozz vele, mert valóban igaza van.
2009. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!