Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal egy...

Szakítanál a pároddal egy iwiwes "ismerős" miatt?

Figyelt kérdés

Új ismerősre bukkantam párom ismerősei közt az iwiwen. Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik. A csaj viszont valószínűleg nem létezik. Szóval a név és a hozzá tartozó személyiség kitaláltnak tűnik, független az egyetlen fent lévő fotótól. Azért gondolom ezt, mert egyrészt ha valaki ilyen csodaszép, miért csak 1 kép van róla fent? Másrészt semmi igazán személyeset nem ad meg magáról. Bejelölt valami középiskolát, meg annyit írt, hogy imád barátkozni, ismerkedni és 5 évig élt külföldön, most jöttek haza. Van majdnem 700 ismerőse, ebből van néhány nő is, de a többség pasas. Az egyszem fényképéhez 30 hozzászólás érkezett, mind férfi részről, és természetesen mindnek csorog a nyála és agyba-főbe dícsérik. Több hozzászólásból kiderül, hogy nem ismerik a lányt, és találgatnak, hogy létezik vagy a fotó nem ő?

És mégis ott vannak a csaj ismerősei között, pedig azt se tudják, létezik-e.

Akárcsak a párom. Ő nem írt hozzászólást, és biztos is vagyok benne, hogy valójában ő sem ismeri. (Csak szeretné.)


Én azt gondolom, szánalmas férfi az olyan, aki ilyen nyíltan beáll egy nő, pontosabban egy fotó háremébe, miközben barátnője van. Még ha ismerné...de tutira nem ismeri. Nem ez az első eset, hogy megaláz mások előtt.


Én azt hiszem, mindenképp szakítani fogok. Csak nem akarok első haragból. Amúgyis régóta fontolgatom már, annyira tönkretette az önbizalmamat a viselkedésével. Bár megcsalni olyan értelemben nem csalt meg, mert ahhoz nincs vér a pucájában. Csak álmodozgat.


Létrehoztam a csaj nevével egy mail címet és írtam a páromnak. Már legalább 3 órája olvasta, láttam fent páromat iwiwen. De nem mer válaszolni a mailre. Szerintem gyanakszik. Sajnos nem könnyű tőrbe csalni, nagyon intelligens.


Amúgy tök mindegy, belemegy-e a bájcsevejbe az álomnővel, meg elmegy-e randira, most már nekem tök mindegy.


Ti mit tennétek?


2010. aug. 24. 17:50
 81/102 anonim ***** válasza:
szedd le iwiwről a kamu csaj képét, majd azt tedd ki msnre!!!
2010. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
és te miért nem vagy ilyen jó csaj, mi a bajod magaddal vagy a pasid azt mondta neked hogy nem vagy álomcsaj, akkor meg miért jár veled...látod ez a gáz egyébként meg van egy üres iwiwem ha kell
2010. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
te mért ne lehetnél szép, csak idő és pénz kérdése, nem siránkozni kell ilyen nőkön.
2010. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
a kamu csaj képe lehet h nem jó ötlet msnre, lehet a barátja már kiszúrta, hogy kamu az egész...
2010. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége:D
2010. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 A kérdező kommentje:

:DDD

Na, hát rám lehetne költeni a világ pénzét, akkor se lennék ilyen szép. Meg előbb költeném kutyamenhelyre. Azért aranyos vagy.

Mondta, hogy ki a jó nő, csak hogy legyen elképzelésem. Merthogy olyanra voltam féltékeny, aki szerinte nem olyan szép.

Nincs önbizalma igazán szép nőkhöz, és ez amiatt van, mert hiába keres jól, sose lesz annyi pénze, hogy házat vagy lakást vegyen.

Minden mondatából vagy hallgatásából az derült ki számomra, hogy én nem vagyok neki jó nő. Ez van.


Régen legalább annyit mondott, hogy de ő engem szeret, és nem érdeklik a szebbek, meg mindenfélével megnyugtatott. De mostanában már nem. Csak hallgat.


Mint most is. Írtam neki újra, hogy már nem társkeresőzik? Persze blöfföltem a csaj nevében, de nem válaszol, néma mint a hal:(

2010. aug. 24. 19:29
 87/102 anonim ***** válasza:
és nem gondolod h esetleg azért nem válaszol, mert nem érdekli más csaj?
2010. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 A kérdező kommentje:

19:08-as

Nem tudom ezt megcsinálni, hogyan kell?

Az álomnő képével esetleg nem tudnád megkeresni, hogy a csaj képe melyik társkereső oldalon lehet fent?

2010. aug. 24. 19:35
 89/102 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló küldte ezt az oldalt még az elején és az a kép 56 olalon van fent. Küldött egy linket, arra menj rá. De nem mind1 ha már ugyis tudjuk h kamu az egész?

Inkább a barátodat kéne megnézni ha van olyan képe(i) amit sűrűn használ (iwiw, vip, facebook...)

2010. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
[link] ez
2010. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!