Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal egy...

Szakítanál a pároddal egy iwiwes "ismerős" miatt?

Figyelt kérdés

Új ismerősre bukkantam párom ismerősei közt az iwiwen. Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik. A csaj viszont valószínűleg nem létezik. Szóval a név és a hozzá tartozó személyiség kitaláltnak tűnik, független az egyetlen fent lévő fotótól. Azért gondolom ezt, mert egyrészt ha valaki ilyen csodaszép, miért csak 1 kép van róla fent? Másrészt semmi igazán személyeset nem ad meg magáról. Bejelölt valami középiskolát, meg annyit írt, hogy imád barátkozni, ismerkedni és 5 évig élt külföldön, most jöttek haza. Van majdnem 700 ismerőse, ebből van néhány nő is, de a többség pasas. Az egyszem fényképéhez 30 hozzászólás érkezett, mind férfi részről, és természetesen mindnek csorog a nyála és agyba-főbe dícsérik. Több hozzászólásból kiderül, hogy nem ismerik a lányt, és találgatnak, hogy létezik vagy a fotó nem ő?

És mégis ott vannak a csaj ismerősei között, pedig azt se tudják, létezik-e.

Akárcsak a párom. Ő nem írt hozzászólást, és biztos is vagyok benne, hogy valójában ő sem ismeri. (Csak szeretné.)


Én azt gondolom, szánalmas férfi az olyan, aki ilyen nyíltan beáll egy nő, pontosabban egy fotó háremébe, miközben barátnője van. Még ha ismerné...de tutira nem ismeri. Nem ez az első eset, hogy megaláz mások előtt.


Én azt hiszem, mindenképp szakítani fogok. Csak nem akarok első haragból. Amúgyis régóta fontolgatom már, annyira tönkretette az önbizalmamat a viselkedésével. Bár megcsalni olyan értelemben nem csalt meg, mert ahhoz nincs vér a pucájában. Csak álmodozgat.


Létrehoztam a csaj nevével egy mail címet és írtam a páromnak. Már legalább 3 órája olvasta, láttam fent páromat iwiwen. De nem mer válaszolni a mailre. Szerintem gyanakszik. Sajnos nem könnyű tőrbe csalni, nagyon intelligens.


Amúgy tök mindegy, belemegy-e a bájcsevejbe az álomnővel, meg elmegy-e randira, most már nekem tök mindegy.


Ti mit tennétek?


2010. aug. 24. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 A kérdező kommentje:

Oké, most az egyszer utoljára felmegyek iwiwre.

Amúgy percenként küldhetek privit, nem óránként, most vettem észre.

2010. aug. 24. 18:26
 32/102 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány évesek vagytok ha szabad kérdezni?
2010. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 A kérdező kommentje:

Senkiről se tesz ki képet. Elég zárkózott ilyen tekintetben. Mondjuk 30-as pasik nem az anyukájukat szokták kirakni, meg a tesójukat, neki meg 2,5 évvel ezelőttig sosem volt komoly kapcsolata akit kirakhatott volna.


Nem kérdeztem. De azt kérdeztem, miért nem vállalt fel soha a közös főiskolánkon? Miért engedte el a kezem az osztálytársak közelében. Igen, ezt megkérdeztem. Ez sokkal jobban fájt.

Semmi értelmeset nem mondott. Nem tudja...2,5 év után is csak annyit bírtam kihúzni belőle, hogy ő nem az a fajta, aki közkinccsé teszi, amije van. De ez csak duma. Ha büszke vagyok és szerelmes, nem kerülöm nagy ívben a barátnőmet mások előtt. Szégyellt engem, mindig is tudtam.

2010. aug. 24. 18:30
 34/102 A kérdező kommentje:

[link]



Itt van Ő, a NŐ!:)

2010. aug. 24. 18:33
 35/102 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elég ciki, én szeretem mutogatni amim van. Nem viszem túlzásba, de jó érzés. Barátom is kicsit zárkózottabb, de alap, hogy tesz ki rólam egy pár képet, és megjelenik velem kézenfogva. Az már érthetőbb, hogy nem nagy fal az utcán, mint otthon, de ez is más dolog.

EZeken kívül érezted még, hogy szégyellne? Voltak más jelek?

2010. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
100%
ez kamu!!! a kép bal sarkába lehet(ne) látni honnan van a kép leszedve!!
2010. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
72%
úristen, a sok kiéhezett fószernak annyi esze nincs h észrevegye h kamu az egész :S még írkálnak alá :D mekkora xDDD
2010. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim válasza:
100%
kamukamukamu:D
2010. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
100%

a kép miatt ne aggódj sztem..

dehogy a kezedet nem fogja meg nyilvánosan,az aggasztó:S

2010. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg ezt a linket!


A neten 56 helyen van fenn ez a fotó

Azaz tényleg KAMU az adatlap :)

2010. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!