Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal egy...

Szakítanál a pároddal egy iwiwes "ismerős" miatt?

Figyelt kérdés

Új ismerősre bukkantam párom ismerősei közt az iwiwen. Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik. A csaj viszont valószínűleg nem létezik. Szóval a név és a hozzá tartozó személyiség kitaláltnak tűnik, független az egyetlen fent lévő fotótól. Azért gondolom ezt, mert egyrészt ha valaki ilyen csodaszép, miért csak 1 kép van róla fent? Másrészt semmi igazán személyeset nem ad meg magáról. Bejelölt valami középiskolát, meg annyit írt, hogy imád barátkozni, ismerkedni és 5 évig élt külföldön, most jöttek haza. Van majdnem 700 ismerőse, ebből van néhány nő is, de a többség pasas. Az egyszem fényképéhez 30 hozzászólás érkezett, mind férfi részről, és természetesen mindnek csorog a nyála és agyba-főbe dícsérik. Több hozzászólásból kiderül, hogy nem ismerik a lányt, és találgatnak, hogy létezik vagy a fotó nem ő?

És mégis ott vannak a csaj ismerősei között, pedig azt se tudják, létezik-e.

Akárcsak a párom. Ő nem írt hozzászólást, és biztos is vagyok benne, hogy valójában ő sem ismeri. (Csak szeretné.)


Én azt gondolom, szánalmas férfi az olyan, aki ilyen nyíltan beáll egy nő, pontosabban egy fotó háremébe, miközben barátnője van. Még ha ismerné...de tutira nem ismeri. Nem ez az első eset, hogy megaláz mások előtt.


Én azt hiszem, mindenképp szakítani fogok. Csak nem akarok első haragból. Amúgyis régóta fontolgatom már, annyira tönkretette az önbizalmamat a viselkedésével. Bár megcsalni olyan értelemben nem csalt meg, mert ahhoz nincs vér a pucájában. Csak álmodozgat.


Létrehoztam a csaj nevével egy mail címet és írtam a páromnak. Már legalább 3 órája olvasta, láttam fent páromat iwiwen. De nem mer válaszolni a mailre. Szerintem gyanakszik. Sajnos nem könnyű tőrbe csalni, nagyon intelligens.


Amúgy tök mindegy, belemegy-e a bájcsevejbe az álomnővel, meg elmegy-e randira, most már nekem tök mindegy.


Ti mit tennétek?


2010. aug. 24. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem a városra és a sulira sem:(

És nem merek felmenni iwiwre, mert a párom tutira gyanakszik, és ma már vagy 5-ödjére mennék fel és ezt kiszúrhatja...2 hétben egyszer szoktam felmenni.


Majd később megadom a prosti nevét, nyugi.

2010. aug. 24. 18:16
 22/102 anonim ***** válasza:
100%
mondd már a csaj nevét, v vmi infót :D nagyon kivi vagyok ki ez
2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
100%

privibe írd meg nekem,ha gondolod..

Amúgy sztem nem kell aggódnod...

2010. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te egy kicsit paranoiás? Jesszusom...
2010. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 A kérdező kommentje:
Már egyikőtöknek megírtam és többször nem enged 1 órán belül privátot küldeni...
2010. aug. 24. 18:19
 26/102 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is megesett már hasonló!De mivel kiderült, hogy a csaj jelölt, és vagy 1000 ismerőse van már, úgy voltam vele, hogy h.lye p.csa, gyűjtögeti a csávókat. Csináltam egy hisztit, hogy ugyanannyi idő/energia rányomni az elutasítra mint az elfogadra..

Egyébként én is kiváncsi vagyok a ribire:D ELküldöd a nevét priviben?:)

2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim válasza:
100%
küld el nekem az iwiwes linkjét és megmondom kamus e.:)
2010. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 A kérdező kommentje:

Paranoia?

Nos, van egy bombanő, 700 ismerőssel, aminek a 80%-a férfi, és a képhez egyetlen olyan hozzászólás sem érkezett, amiből az derült volna ki, hogy bármelyikük is személyesen ismerné a csajt. Tehát valaki szórakozik, egy bombanő képével gyűjtögeti a bamba pofájúak trófeáját...

Az én párom meg nagy ívben tesz rá, hogy mindenki láthatja, hogy ismerőse ez a nem létező bombanő.

Ha más nem is történik, én kur...vára megalázottnak érzem magam.

Beállt a hárembe ország-világ előtt, de rólam nincs fent egyetlen fotó sem a párom oldalán! Még azt se rakta ki soha, hogy kapcsolatban van. Ez utóbbi nem izgat, én se jelöltem be. De én tettem fel fotót. Aztán leszedtem. Minek? Soha életében nem vállalt fel igazán.

Ezt a roha...dék kur.vát meg ország világ előtt felvállalja!

Ennyi a paranoiám!

2010. aug. 24. 18:23
 29/102 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, ha ide beteszed a linket, akkor arra nem jön rá a párod.
2010. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
66%

Engem az jobban zavarna, hogy nem tett rólad képet, mint hogy visszajelölget. De így együtt elég ütős:S

Kérdezted már miért nem tesz rólad ki képet?

2010. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!