Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek hogy...

Volt már olyan veletek hogy vágyakoztatok egy ex vagy egy régi ismerős után? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

8éve élek párkapcsolatban.szeretem a férjem de a szerelem kezd elmúlni.sok a problémánk az is közrejátszik.Egyre többet eszembe jut egy régi fiú akiért mindent megtettem volna aztán mégis másképp alakult és amíg ő kitombolta magát én szerelembe estem,mert tényleg az volt.Elgondolkodok néha milyen lenne az életem a másik mellett.

csak hogy tiszta legyen a kép:A férjem rendes,tisztességes

dolgos,családszerető és jó apa.

a másik vad,nem szeretett volna se családot se gyereket,igazi életművészként él,de annyira vonzó ettől.Ez az örök dilemma.meg olyan izgalmas volt hogy én szelíd egyszerű nőként egy ilyen fiúval.soha nem mondta ki de szerintem elvárta volna hogy várjak rá.


2011. aug. 5. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hmm én értem mire gondolsz :):)..halgasd meg ezt a zenét !! csak tegyél rá hangot kicsit halk :S..de jo naon !


http://www.youtube.com/watch?v=HJYNE1R63Ls

2011. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az első barátom akivel 6 évig voltam együtt örökké szeretni fogom. Én hagytam el mert élni akart, majd 3 év múlva megpróbáltuk újra, de továbbra sem működött. Az eszemre hallgattam és újra elhagytam, mert bár a mai napig tudnám szeretni, de tudom hogy mellette sosem kapnám meg a tiszteletet, törődést, szeretetet amire vágyom. Mindig eszembe van így 4 év eltelte után is, hisz majdnem minden nap látom, hogy mennyire hiányzik, de akkor mindig eszembe jut, hogy vele sosem lennék boldog, de mégis örökké szeretni fogom. Nem értem magam, hisz sose volt jó hozzám, mégis úgyérzem örökre itt marad a szívemben, miközben 1 hét múlva költözök össze a párommal akivel 2 éve vagyok együtt. Nagyon szeretem őt, és ő megad nekem mindent amire vágyom, ezért is tudom, hogy jó döntés.
2011. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
aranyos köszi de inkább az edda:gyere őrült jobban illene a lelki világomhoz jelenleg.áááá...kész vagyok
2011. aug. 5. 18:41
 4/19 A kérdező kommentje:
dettó ugyan ez.voltak itt még gáz sztorik,nem csaltam meg vele soha a párom mégis lelkiismeret fuldalásom van.
2011. aug. 5. 18:43
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

"A férjem rendes,tisztességes dolgos,családszerető és jó apa."


De ki nem sz@rja le hiszen ott egy másik aki:


"vad,nem szeretett volna se családot se gyereket,igazi életművészként él,de annyira vonzó ettől.Ez az örök dilemma.meg olyan izgalmas volt hogy én szelíd egyszerű nőként egy ilyen fiúval."


WOW, hát igen az ilyen férfitól bizonyára hasra lehet esni, a férj meg ugye kit érdekel. Kedves vagy és rendes, odafigyelsz a másikra? Tudd meg hogy nem érdekelsz senkit se! Legyél továbbra is rendes, odafigyelő és meglátod hogy soha nem leszel képes megtartani egy nőt se...

2011. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
szerintem félreértettél!eszem ágába se lenne a párom elhagyni nemhogy ő érte de másért se.Van valami negatív abban amit írtál.mi a baj?rossz tapasztalat?
2011. aug. 5. 18:50
 7/19 anonim ***** válasza:
ez a tipikus szomszéd kertje mindig zöldebb, meg mindig az kell, ami nem lehet a miénk - alapelvek adják a gondolataid alapjait
2011. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Én is így vagyok mai napig az első szerelmemmel. Rettentően hiányzik. Sosem fogom elfelejteni, ebben biztos vagyok. Nálunk minden megvolt és igazából azért szakítottunk mert neki el kellett költöznie és 17 évesen nem álltunk készen arra, hogy utazgassunk egymáshoz minden hétvégén. 1 évembe telt mire kivertem a fejemből, bár nem könnyítette meg, mert minden nap hívott, SMS-t írt, emaileztünk.Azóta neki és nekem sem volt kapcsolatom. De most valahogy végleg megszakadt ez az egész és a napokban egyre inkább előjönnek a régi szép emlékek. Talán egyszer majd egy helyre sodor minket az élet és örökre együtt maradunk (:

19/L

2011. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon tüzetesen átolvasnám ezt a cikket.


[link]


Aztán ezt is:


[link]


A lényeg az, hogy először javítunk, visszabontunk, újraépítünk, és csak akkor kukázzuk, ha teljesen rossz.


Tényleg kérlek, hogy szánj időt arra, hogy figyelmesen elolvasod őket.

2011. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"eszem ágába se lenne a párom elhagyni nemhogy ő érte de másért se"


"eszem ágába se lenne" Csak hogy itt nem az eszed hozná meg döntést hanem a szíved (az a szív amelyik vágyakozik az ex után) legalábbis ha újra felvennéd vele a kapcsolatot (vagy ő veled) és bepróbálkozna. Egyre többet jut eszedbe a régi fiú. Vajon miért? Talán mert volt benne valami (vagy a ti közös életetekben) ami a férjedből (vagy a ti közös életetekből) hiányzik.

Aki boldog kapcsolatban él az nem vágyakozik mások után.

2011. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!