Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek hogy...

Volt már olyan veletek hogy vágyakoztatok egy ex vagy egy régi ismerős után? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

8éve élek párkapcsolatban.szeretem a férjem de a szerelem kezd elmúlni.sok a problémánk az is közrejátszik.Egyre többet eszembe jut egy régi fiú akiért mindent megtettem volna aztán mégis másképp alakult és amíg ő kitombolta magát én szerelembe estem,mert tényleg az volt.Elgondolkodok néha milyen lenne az életem a másik mellett.

csak hogy tiszta legyen a kép:A férjem rendes,tisztességes

dolgos,családszerető és jó apa.

a másik vad,nem szeretett volna se családot se gyereket,igazi életművészként él,de annyira vonzó ettől.Ez az örök dilemma.meg olyan izgalmas volt hogy én szelíd egyszerű nőként egy ilyen fiúval.soha nem mondta ki de szerintem elvárta volna hogy várjak rá.


2011. aug. 5. 18:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a cikket elolvastam és valóban elgondolkodtató!
2011. aug. 5. 19:01
 12/19 anonim ***** válasza:
A cikket elolvasva mostmár biztos vagyok benne, hogy jól csináltam az életem, hisz még csak 18 voltam amikor megtettem azt a lépést, hogy a 6 éves kapcsolatomnak véget vetettem, majd 3 év múlva úgymond újraépítettük, ahogy a cikk szólt, de nem sikerült, és a 3 évnyi szünetben előjött lelkiismeret furdalásom egycsapásra elmúlt és felszabadult ember lettem, azáltal, hogy végre lejött a vállamról a teher, és biztos lehettem benne, hogy igen,jól döntöttem. Nehéz az embernek az eszére hallgatni a szíve helyett, de olykor erősnek kell lenni, és meg kell tenni, amit tudod, hogy meg kell... hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy akkor jól cselekszem, olyan fiatal, magányos, tapasztalatlan voltam, mégis mertem cselekedni, és mára már, többet értem el, mint azt valaha reméltem volna.
2011. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem arra a konkrét férfira vágysz hanem arra az életérzésre amit ő kinálna a "szabadságra", felépitetél köré egy álomvilágot ahova az unalmas napokon el lehet menekülni.
2011. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok, igaz nem egy régi, hanem egy új a főszereplő. És mi van, ha nem akarom lebontani és újjáépíteni, mert már nem bírom elviselni sehogysem??? (A cikk alapján kérdezem)
2011. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak néha iylen időszakaim amikor probléma van a jelenlegi kapcsolatomba, h. az exel mennyire szerettük egymást, izgalmas volt és MÁS!

De tudom vele nem lett volna őszinte és hosszútávú kapcsolat.(pedig lehet újra össze tudnék vele jönni,de csak szeretők lehetnénk, én meg nem elékszem meg ennyivel)

2011. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy "Hufnáger Pisti szindróma" :D Sok nő, kiegyensúlyozott házasság mellett az előző pasijáról álmodik, aki kb magasról letojta. De ez semmi, mert sok olyan nő is van, aki válás után visszamegy az exhez, és aztán ledöbben, mert kiderül, hogy a pasi még mindíg ugyanúgy letojja, mint korábban.
2011. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Van ilyen, persze.

De nem hiszem, hogy aki boldog kapcsolatban él, az más után vágyna.

"A férjem rendes,tisztességes

dolgos,családszerető és jó apa. "

Persze, az, értékeled is, de lehet, hogy valami hiányzik belőle.

Ha valakit szeretsz, akkor azt nem tudod, hogy miért szereted, csak szereted. Nem kell magadat rábeszélni azzal, hogy "de olyan jó férj, és olyan rendes."

Hiába jó férj valaki, ez a szerelemhez nem elég.

Szerintem van valami, amit hiányolsz a férjedből, és ezért van más is a fejedben, meg a szívedben.

2011. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

08-05 20:15-el értek egyet.

Szerintem nem erre a régi álomfiúra kéne koncentrálnod, hanem arra, hogy a házasságodat rázd fel egy kicsit. Próbálj meg újra szerelmes lenni a férjedbe...

2011. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet.
2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!