Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek azt ha valaki...

Hogy kezelitek azt ha valaki túlságosan tapad? /ismerős/

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel kb 3x 4x beszéltem eddig. Legutóbb elég sokat, akkor elmondta nekem a fél életét így szinte ismeretlenül és azóta "zaklat". Mindig kérdezi hogy mit csinálok ma, nem-e találkozunk, menjünk ide vagy oda. Én nem igazán szeretem ha valaki ilyen, nagyon tud zavarni ez a fajta ragaszkodás.

Ti hogy bírjátok az ilyen helyzeteket? Miért tapad ennyire? Egyébként mind ketten lányok vagyunk, ő idősebb nálam.


2011. jún. 16. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem,ha "tapadnak" rám az emberek.Tulajdonképpen megmondom nekik,hogy most nincs kedvem menni.Vagy pedig,hogy mással vagyok.Vagy,hogy nem érek rá.Sosem kifogások ezek,mindig igazak.Nem tudom,miért ilyen néhány ember..én már fél éve leszoktam erről..az akkori önmagam ragaszkodóbb volt.
2011. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is leráztam már párszor, de nem igazán veszi a lapot, ami eléggé aggasztó. Engem is nagyon zavar ez a fajta stílus. Viszont megbántani sem szeretném. Lehet nincsenek barátai, még ezt sem tudom, hisz alig ismerem :/
2011. jún. 16. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy csaj, aki ugyanígy tapad rám. Minden adandó alkalommal ír közösségi oldalon és úgy beszél velem, mintha tök jóban lennénk. Ezzel nincs is bajom, barátságos típus vagyok, de néha már nagyon tud zavarni. Van, hogy egyszerűen nem írok neki vissza, máskor a lelkiismeretem győz és beszélgetek vele. A baj csak az, hogy eléggé egyoldalú még a beszélgetés is, hogy úgy mondjam. Ő kérdez, én válaszolok, visszakérdezek. Mintha nem is beszélgetni akarna, csak kérdez-kérdez-kérdez. Persze lehet, hogy így akarja elkerülni a kínos csendet. Nem tudom, hogy miért ragaszkodik ennyire, alig ismerem, és kérdések miatt tökre úgy érzem, mintha csak faggatna és még feloldódni sem tudok. :S HA esetleg megtalálod a megoldást, ami nem bunkó, mégis hatásos légyszi közöld velem is! :D
2011. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos akkor egy cipőben járunk! :D A megoldást én is nagyon szeretném tudni. Nem akarom megbántani, vagy összeveszni vele csak közölni, tudatni hogy ez így nekem nem túl jó. Van benne amúgy is valami fura, nem is nagyon szimpatikus számomra és ezzel a tapadással még rá is tesz egy-két lapáttal. Lehet nem kellett volna kedvesnek lennem vele, és akkor most nem tartanék itt :D

Ha sikerül valami jó megoldást találnom, szólok neked:D

2011. jún. 16. 23:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Addig is várom a válaszokat! :)
2011. jún. 17. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
én is találkoztam olyannal, akit zavart a ragaszkodásom. különfélék az emberek...
2011. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!