Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal egy...

Szakítanál a pároddal egy iwiwes "ismerős" miatt?

Figyelt kérdés

Új ismerősre bukkantam párom ismerősei közt az iwiwen. Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik. A csaj viszont valószínűleg nem létezik. Szóval a név és a hozzá tartozó személyiség kitaláltnak tűnik, független az egyetlen fent lévő fotótól. Azért gondolom ezt, mert egyrészt ha valaki ilyen csodaszép, miért csak 1 kép van róla fent? Másrészt semmi igazán személyeset nem ad meg magáról. Bejelölt valami középiskolát, meg annyit írt, hogy imád barátkozni, ismerkedni és 5 évig élt külföldön, most jöttek haza. Van majdnem 700 ismerőse, ebből van néhány nő is, de a többség pasas. Az egyszem fényképéhez 30 hozzászólás érkezett, mind férfi részről, és természetesen mindnek csorog a nyála és agyba-főbe dícsérik. Több hozzászólásból kiderül, hogy nem ismerik a lányt, és találgatnak, hogy létezik vagy a fotó nem ő?

És mégis ott vannak a csaj ismerősei között, pedig azt se tudják, létezik-e.

Akárcsak a párom. Ő nem írt hozzászólást, és biztos is vagyok benne, hogy valójában ő sem ismeri. (Csak szeretné.)


Én azt gondolom, szánalmas férfi az olyan, aki ilyen nyíltan beáll egy nő, pontosabban egy fotó háremébe, miközben barátnője van. Még ha ismerné...de tutira nem ismeri. Nem ez az első eset, hogy megaláz mások előtt.


Én azt hiszem, mindenképp szakítani fogok. Csak nem akarok első haragból. Amúgyis régóta fontolgatom már, annyira tönkretette az önbizalmamat a viselkedésével. Bár megcsalni olyan értelemben nem csalt meg, mert ahhoz nincs vér a pucájában. Csak álmodozgat.


Létrehoztam a csaj nevével egy mail címet és írtam a páromnak. Már legalább 3 órája olvasta, láttam fent páromat iwiwen. De nem mer válaszolni a mailre. Szerintem gyanakszik. Sajnos nem könnyű tőrbe csalni, nagyon intelligens.


Amúgy tök mindegy, belemegy-e a bájcsevejbe az álomnővel, meg elmegy-e randira, most már nekem tök mindegy.


Ti mit tennétek?


2010. aug. 24. 17:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
én küldtem a tineyesos linket, de az nem tud belátni olyan oldalakra ahol regisztrálni kell, azaz ami jelszavas, pl iwiwre sem lát be, se társkeresőkre.
2010. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
aha volt egy sejtésem...
2010. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
na még mindig semmi?
2010. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 A kérdező kommentje:

Semmi. Pedig gép előtt ül a munkája miatt és 30 másodpercen belül válaszolni szokott a leveleimre. Most is gép előtt van. Ez tuti. Nem mer válaszolni. Á, profi számítástechnikus, biztos hogy ő is megtalálta már a csaj képét.

Átnéztem 2 társkereső oldalon vagy 500 férfit, egyelőre nem találtam meg.

Na, mindegy:(

Igazából mit keresek én? Csak valami jó nagy oldalbarúgást, hogy végre ki merjem mondani, hogy vége van már réges régen.

2010. aug. 24. 19:55
 95/102 anonim ***** válasza:

Na, mi van?

Ha mégis meggondolod magad, egy ismerősömnek van iwiw meghívója. Csinálj egy új adatlapot a kamucsaj adatlapjával. A magamról infóhoz írd oda, hogy az eredeti adatlapját valaki feltörte, és ez új.

Amúgy valaki bejölte a pasidat iwiwen innen?

2010. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
*bejelölte
2010. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
Igen, ennek így tényleg semmi értelme, hiszen ez kapcsolat? Ne vesztegesd az idődet tovább, mássz ki ebből a langyos szarból a saját érdekedben.
2010. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 A kérdező kommentje:

Nem jelölte be, de lehet hogy be fogja.

Nem túl bombanő kéne, csak egy átlagos.


Minden férfivel így járnék.


Aki imádott, az vert. Igaz, őt meg én nem imádtam. Abból se volt egyszerű kimászni. Őt meg még szeretem is. Azt hiszem megyek kutyázni. Ennek nincs semmi értelme.

Megmondta, hogy már nem szeret úgy, mint az elején. Azt is megmondta, hogy azért, mert sokszor nem álltam vele napokig szóba, mikor elengedte a kezem mások előtt és hasonló dolgokat csinált...Ezért nem szeret már igazán.


Én azt gondolom, retteg a lakás miatt. Ha szétmegyünk, mehet vissza albérletbe. És azt én se akarom.

Lehet, hogy nyelek egyet.


Meg lehet nézni, ki mindenkit találhatok helyette: ott csorgatja a nyálát mind a 600 között.


Lehet megkövezni, lehet elítélni, de amíg konkrétan nem csal meg, képtelen vagyok a szakításra. És igen, megfagyni sem akarok a télen. Ahogy ő sem akar albérletben élni egész életében.


Azt hiszem, nagyjából ennyi az élet.

2010. aug. 24. 20:08
 99/102 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy idáig fajult :(
2010. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem néhány palit, hogyan "ismerkedtek" meg a csajjal. Egy válaszolt eddig, őt nem a csaj jelölte be, hanem ismerős oldalán meglátta és megtetszett neki. Ezután rákerestem olyan emberekre, akiket párom ismer és "ismerik" Kamillát. 2-t is találtam. Tehát neki is simán megtetszhetett, és nem biztos hogy a csaj jelölte be.

Rákérdeztem, azonnal bevallotta, hogy nem ismeri őt. Azt állítja, a csaj jelölte be és ő vissza. Égen földön kereste, hogy be tudja bizonyítani, hogy őt jelölte be és nem ő a csajt, de az iwiwen nem tudjuk, hogy lehet ezt megnézni. Kiderült, hogy már vagy 1,5 éve az ismerősök közt van, nem tudom hogy nem vettem észre eddig. Mondjuk ezt se tudja bizonyítani, nem találta meg, hol van ez fent az iwiwen, kit mióta ismerünk. A gmailjébe belépett és ott valóban talált 3 üzenetet Kamillától 2009. áprilisából, de hiába kerestük az ő iwiwjében, már nem voltak sehol. Nem tüntethette el, mert váratlanul támadtam le. Azt állítja, telefont reklámozott üzenetekkel, hogy vedd meg, regisztrálj...

Tippelek egy klubra, aminek tagja volt annakidején a párom, talán azon keresztül keresett meg embereket azonos lakóhelyről.


Még egy kérdés:


akárki kaphat üzenetet a Csajok és Pasiktól és a Lovehuntertől? Mert volt neki néhány, de 1-2-be belenézve csak annyit láttam, hogy nézz be a Csajok és Pasik oldara, meg ilyen dumák voltak. Vagy csak az kap, aki beregisztrál?

2010. aug. 25. 13:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!