Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal egy...

Szakítanál a pároddal egy iwiwes "ismerős" miatt?

Figyelt kérdés

Új ismerősre bukkantam párom ismerősei közt az iwiwen. Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik. A csaj viszont valószínűleg nem létezik. Szóval a név és a hozzá tartozó személyiség kitaláltnak tűnik, független az egyetlen fent lévő fotótól. Azért gondolom ezt, mert egyrészt ha valaki ilyen csodaszép, miért csak 1 kép van róla fent? Másrészt semmi igazán személyeset nem ad meg magáról. Bejelölt valami középiskolát, meg annyit írt, hogy imád barátkozni, ismerkedni és 5 évig élt külföldön, most jöttek haza. Van majdnem 700 ismerőse, ebből van néhány nő is, de a többség pasas. Az egyszem fényképéhez 30 hozzászólás érkezett, mind férfi részről, és természetesen mindnek csorog a nyála és agyba-főbe dícsérik. Több hozzászólásból kiderül, hogy nem ismerik a lányt, és találgatnak, hogy létezik vagy a fotó nem ő?

És mégis ott vannak a csaj ismerősei között, pedig azt se tudják, létezik-e.

Akárcsak a párom. Ő nem írt hozzászólást, és biztos is vagyok benne, hogy valójában ő sem ismeri. (Csak szeretné.)


Én azt gondolom, szánalmas férfi az olyan, aki ilyen nyíltan beáll egy nő, pontosabban egy fotó háremébe, miközben barátnője van. Még ha ismerné...de tutira nem ismeri. Nem ez az első eset, hogy megaláz mások előtt.


Én azt hiszem, mindenképp szakítani fogok. Csak nem akarok első haragból. Amúgyis régóta fontolgatom már, annyira tönkretette az önbizalmamat a viselkedésével. Bár megcsalni olyan értelemben nem csalt meg, mert ahhoz nincs vér a pucájában. Csak álmodozgat.


Létrehoztam a csaj nevével egy mail címet és írtam a páromnak. Már legalább 3 órája olvasta, láttam fent páromat iwiwen. De nem mer válaszolni a mailre. Szerintem gyanakszik. Sajnos nem könnyű tőrbe csalni, nagyon intelligens.


Amúgy tök mindegy, belemegy-e a bájcsevejbe az álomnővel, meg elmegy-e randira, most már nekem tök mindegy.


Ti mit tennétek?


2010. aug. 24. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy a csaj jelölte be, nem is kétlem. Látszik, hogy gyűjti a trófeákat. Vagy ő, vagy valaki poénból.

De ha párom nem ismeri, és visszajelölte, az azt jelenti, hogy szeretné ismerni...

Ez a társkeresős dolog gyanús...De még ezt se hiszem, tényleg gyáva a párom. Előttem sem nagyon csajozott, mégpedig azért, mert szegény családból származik és saját bevallása szerint a mai lányok csak azt nézik, van-e házad, autód.

Én nem azt néztem, így velem jött össze. De ettől függetlenül saját bevallása szerint is van mellettem hiányérzete, de nem a külsőmmel van baj, csak nem mondja el, hogy mivel...De igen, a külsőmmel van baj. Ha olyan lennék, mint az a lány, nem lenne semmiféle hiányérzete, ha nem tudnék főzni, ha kipillognám tőle az összes pénzét, akkor se.

2010. aug. 24. 18:03
 12/102 anonim ***** válasza:
100%

ezt az ügyet nem fújnám fel annyira...max megkérdezném h. ki ez a nő? és ha válaszol rá (mindegy mit) akkor elmondanád h. ha ilyen szép akkor miért nincs több képe...stb.. (amit leírtál)

és észhez kellene téríteni,de ha nem ez az első akkor nagyobb beszélgetés..no meg ha nem érzed magad jól vele (mert az írásodból azt veszem ki) akkor szakíts...és magyarázd is meg neki.

2010. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
100%
áh ez csak szórakozás:d
2010. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol benne, ez már rég veszett ügy.
2010. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon féltékeny típus vagyok, de ennek semmiképp sem tulajdonítanék jelentőséget. Rengeteg a kamu profil iwiwen, a csaj meg csak gyűjtöget... én is visszaigazolok néha idegeneknek, de ez nem azt jelenti h meg is akarom ismerni...

Egyébként a mailra se válaszolt amit küldtél neki, szval sztem absz. nem érdekli őt a dolog.



20/L

2010. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
100%
ki a "lány"?
2010. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
85%

"Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik."


Es te ezek utan meg vele vagy? Es ha te nem vagy egy atlagon feluli szepseg, akkor mi van? Ne azert legyen mar veled a baratod csupan, hogy hogy nezel ki. Ez nem szerelem, de meg szeretet sem. Ilyet tinedezserek csinalnak.


Viszont attol, hogy iwiwen van egy ilyen ismerose, meg nem jelenti, hogy o megcsal vagy barmi. Tulkombinalod ahelyett, hogy rakerdeznel. Nem ilyenert kell szakitani, hanem az elv miatt - hogy csak a kulso erdekli. Mar ha ez tenyleg igy van es nem bekepzeled.

2010. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 A kérdező kommentje:

Most még nem írom ki a nevét, mert párom rákereshet a gyakorikérdéseken vagy Google-ban és az is kidobhatja neki a kérdésem.

Márpedig szerintem rákeres a levelem után, mert tudni akarja ő is, ki ez a lány?

2010. aug. 24. 18:10
 19/102 anonim ***** válasza:
100%
akkor legalább a kort/kersztnevet/várost/sulit add meg h.mi rákereshessünk:D
2010. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
38%
Hisztis p.icsa vagy. Meg a párod is hülye hogy prostikat visszajelöl. Összeilletek.
2010. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!