Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal egy...

Szakítanál a pároddal egy iwiwes "ismerős" miatt?

Figyelt kérdés

Új ismerősre bukkantam párom ismerősei közt az iwiwen. Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik. A csaj viszont valószínűleg nem létezik. Szóval a név és a hozzá tartozó személyiség kitaláltnak tűnik, független az egyetlen fent lévő fotótól. Azért gondolom ezt, mert egyrészt ha valaki ilyen csodaszép, miért csak 1 kép van róla fent? Másrészt semmi igazán személyeset nem ad meg magáról. Bejelölt valami középiskolát, meg annyit írt, hogy imád barátkozni, ismerkedni és 5 évig élt külföldön, most jöttek haza. Van majdnem 700 ismerőse, ebből van néhány nő is, de a többség pasas. Az egyszem fényképéhez 30 hozzászólás érkezett, mind férfi részről, és természetesen mindnek csorog a nyála és agyba-főbe dícsérik. Több hozzászólásból kiderül, hogy nem ismerik a lányt, és találgatnak, hogy létezik vagy a fotó nem ő?

És mégis ott vannak a csaj ismerősei között, pedig azt se tudják, létezik-e.

Akárcsak a párom. Ő nem írt hozzászólást, és biztos is vagyok benne, hogy valójában ő sem ismeri. (Csak szeretné.)


Én azt gondolom, szánalmas férfi az olyan, aki ilyen nyíltan beáll egy nő, pontosabban egy fotó háremébe, miközben barátnője van. Még ha ismerné...de tutira nem ismeri. Nem ez az első eset, hogy megaláz mások előtt.


Én azt hiszem, mindenképp szakítani fogok. Csak nem akarok első haragból. Amúgyis régóta fontolgatom már, annyira tönkretette az önbizalmamat a viselkedésével. Bár megcsalni olyan értelemben nem csalt meg, mert ahhoz nincs vér a pucájában. Csak álmodozgat.


Létrehoztam a csaj nevével egy mail címet és írtam a páromnak. Már legalább 3 órája olvasta, láttam fent páromat iwiwen. De nem mer válaszolni a mailre. Szerintem gyanakszik. Sajnos nem könnyű tőrbe csalni, nagyon intelligens.


Amúgy tök mindegy, belemegy-e a bájcsevejbe az álomnővel, meg elmegy-e randira, most már nekem tök mindegy.


Ti mit tennétek?


2010. aug. 24. 17:50
 51/102 anonim ***** válasza:
100%
csinálj kamuprofilt és jelöld be te
2010. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
100%
én állítólag szép vagyok... :D én is bejelölöm szívesen ha gondolod, küldj egy privit :)
2010. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
100%
keress egy átlagos képet neten csinálj profilt és jelöld be
2010. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
100%
A visszajelölés nem számít..Levelet kell neki írni hogy arra mit reagál..
2010. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
100%

A párod csak otthon tud netezni vagy a munkahelyén is?


Megnézhetnéd az internetes előzményeket a gépen, hogy milyen oldalakat látogat meg, ( persze, ha ki nem törli...)mivel nekem még mindig gyanús, hogy márpedig társkeresős oldalról "ismeri".


Ugyanez volt egy ismerősömmel, gyanús volt egy csaj az ismerősei között, és kérdeztem tőle, hogy találkozott-e már élőben vele, illetve hogy honnan ismeri, és lám az egyik társkeresőn keresztül ismerte, persze ezután egyből törölte is az ismerősei között, hogy ne legyen fantomismerőse.

2010. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
100%
Mai napi regisztrációval kiszúrná a barátja, hogy most csináltad, úgyhogy az nem jó! De írni kéne neki üzit, vagy vmi ismeretlen telszámról smst (már ha fentvan a mobilszáma iwiwen) hogy nagyon tetszel...
2010. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 A kérdező kommentje:

Nem tudok kamuprofilt csinálni meghívó nélkül.

Egyelőre nem is akarok.

Majd egyszer, ha lesz rá lelkierőm (vagy szükségem), akkor megkérem azt a szép hozzászólót, fűzze meg egy kicsit. Tényleg kíváncsi vagyok, elmenne-e randira.


Amúgy a párom elég dörzsölt és már tutira ő is utánanézett a csajnak és rájött, hogy kamu. Lehet, hogy tudta mindig is, csak jó volt úgy tenni, van neki egy ilyen.


Igaz, az én képernyőhátterem is egy baromi helyes ismerősöm, akit bosszúból akkor raktam ki, amikor rájöttem, hogy az excsajok.hu-n bámészkodik titokban.


Lehet, hogy most már iwiwre is ki kéne rakni valami bálványomat:( Hagy alázzam meg ország-világ előtt.

2010. aug. 24. 18:50
 58/102 anonim ***** válasza:
100%
Az előzmények jó ötletlenne, de ha olyan oldalakat látogat, akkor szinte tuti, hogy ügyel arra, hogy kitörölje. De egy két ismert társkeresőn utánakereshetnél, mert nekem gyanús, hogy úgy tesz, mintha nem lenne neki senkije se (lsd nincs képe rólad, nincs kiírva h kapcsolatban) Csak nem tudom, hogy milyen ismérvekkel lehetne keresni rá. Lakhelyet nem biztos, hogy megadja, főleg, ha valami kis helyen éltek.
2010. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
100%
nah az excsajok.hu oldal nézegetése miatt én aggódnék..
2010. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
100%
excsajok.hu...? nem is ismerem, utánalesek már:D
2010. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!