Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal egy...

Szakítanál a pároddal egy iwiwes "ismerős" miatt?

Figyelt kérdés

Új ismerősre bukkantam párom ismerősei közt az iwiwen. Átlagon felül gyönyörű lány, bikiniben. Pont olyan, amilyenről a párom álmodozik. A csaj viszont valószínűleg nem létezik. Szóval a név és a hozzá tartozó személyiség kitaláltnak tűnik, független az egyetlen fent lévő fotótól. Azért gondolom ezt, mert egyrészt ha valaki ilyen csodaszép, miért csak 1 kép van róla fent? Másrészt semmi igazán személyeset nem ad meg magáról. Bejelölt valami középiskolát, meg annyit írt, hogy imád barátkozni, ismerkedni és 5 évig élt külföldön, most jöttek haza. Van majdnem 700 ismerőse, ebből van néhány nő is, de a többség pasas. Az egyszem fényképéhez 30 hozzászólás érkezett, mind férfi részről, és természetesen mindnek csorog a nyála és agyba-főbe dícsérik. Több hozzászólásból kiderül, hogy nem ismerik a lányt, és találgatnak, hogy létezik vagy a fotó nem ő?

És mégis ott vannak a csaj ismerősei között, pedig azt se tudják, létezik-e.

Akárcsak a párom. Ő nem írt hozzászólást, és biztos is vagyok benne, hogy valójában ő sem ismeri. (Csak szeretné.)


Én azt gondolom, szánalmas férfi az olyan, aki ilyen nyíltan beáll egy nő, pontosabban egy fotó háremébe, miközben barátnője van. Még ha ismerné...de tutira nem ismeri. Nem ez az első eset, hogy megaláz mások előtt.


Én azt hiszem, mindenképp szakítani fogok. Csak nem akarok első haragból. Amúgyis régóta fontolgatom már, annyira tönkretette az önbizalmamat a viselkedésével. Bár megcsalni olyan értelemben nem csalt meg, mert ahhoz nincs vér a pucájában. Csak álmodozgat.


Létrehoztam a csaj nevével egy mail címet és írtam a páromnak. Már legalább 3 órája olvasta, láttam fent páromat iwiwen. De nem mer válaszolni a mailre. Szerintem gyanakszik. Sajnos nem könnyű tőrbe csalni, nagyon intelligens.


Amúgy tök mindegy, belemegy-e a bájcsevejbe az álomnővel, meg elmegy-e randira, most már nekem tök mindegy.


Ti mit tennétek?


2010. aug. 24. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
100%
kamu bizony, de már meg is únhatta az illető, vagy nyaral... (aug 3án volt fent utoljára)
2010. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 A kérdező kommentje:

Bejelölné a pasimat valaki közületek ismeretlenül?

Kíváncsi vagyok, visszajelöl-e. Mondta egyszer, hogy sokszor nem agyal azon, honnan ismeri az illetőt, egyszerűen csak rákattint, hogy ismeri és kész.

De légyszi ne kezdjetek el kavarni, így is eléggé kivagyok. Még a téli fűtésemet se tudom nélküle megoldani, és sajnos még mindig szeretem:(

2010. aug. 24. 18:38
 43/102 anonim ***** válasza:
78%

De hiába kamu az adatlap, attól még egy szép lány, és visszajelölte érted?

Nekem kb 50képem van a párommal:D nem lenne hiteles, ha én jelölöm.

2010. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
100%

google-ba írjátok be: IPHONE GIRL

na ki az 1.találat?:)

szóval ez egy (nem magyar)reklámarc....:D

2010. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 A kérdező kommentje:

2008 óta nem bírja megunni:(

Nem egy nap alatt gyűjtött össze ennyi skalpot.


Én tudtam, hogy kamu. Ettől még baromira bánt. A párom nem ismeri, mégis ismerősként elfogadta. Szóval igenis ismerkedni szeretne vele, csak nem mer. Most meg berezelt a mailtől, tudom hogy gyanakszik rám.

2010. aug. 24. 18:41
 46/102 anonim ***** válasza:
100%

Én bejelölném pasidat, de nem vagyok elég szép:D


Amúgy ha vissza is jelölne, semmit se jelentene..

2010. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 A kérdező kommentje:

Az IPHONE-on keresztül keveredhetett bele? Csak mert most meg van őrülve, hogy vesz valami GPS-es telefont.

Mondjuk tök mindegy:(

2010. aug. 24. 18:43
 48/102 anonim ***** válasza:
100%

mi van a fűtéseddel?

ő fizeti?

szép is a szerelem:)

2010. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim válasza:
100%
én bejelölöm szívesen!
2010. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 A kérdező kommentje:
Pont az érdekelne, hogy nem szépeket is elfogad-e lazán ismeretlenül ismerősnek? Mert akkor nem jelent semmit. Vagyis nem annyit:(
2010. aug. 24. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!