Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez érzéketlenség? Vagy valami...

Ez érzéketlenség? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Mindig érzéketlennek tartanak, amiatt amilyen könnyen veszem az életet. Kétszer szakítottam két hosszabb kapcsolat után, és a barátnőimet jobban megviselte meg a szüleimet az elválás mint engem, egyszerűen úgy voltam vele, hogy ez van nem vált be majd jön a következő pasi miért szomorkodjak. Aztán mikor megbuktam, akkor se voltam elkeseredve mert tudtam hogy kijavítom és félév mulva megcsináltam. Végül amikor meghalt egy közeli ismerősöm csak pár hétig gyászoltam, mert úgy gondoltam hogy az élet biztos így akarta, feltámasztani már nem lehet, a szívembe marad de az élet megy tovább. Amikor pedig elhagytam 100.000 forintot akkor is üvöltöztek velem, pedig azt is elhagytam nem tudtam visszacsinálni. Ki kellett fizetnem a saját pénzemből, de az sem viselt meg nagyon. Egyszer meg megmart egy kígyó akkor sem estem kétségbe, kalandnak fogtam fel.
2010. aug. 24. 14:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
Aha, és mikor érzel valamit? Mert ez így nem túl érdekes élet. bármi történik lesz*rod... Elé visszataszító szerintem is ez ahozzállás. Nem hisztgizni kell de ez már a másik véglet.
2010. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

Ne aggódj, nem vagy egyedül. Én is ilyesmi karakter vagyok, pl mikor egy filmen mindenki zokog, engem az sem hat meg, tudom, hogy csak film. Viszont azon sem akadok ki, ha pl olyanokat olvasok, hogy XY kinyírta a gyerekeit, meg magát... Az egyetlen amit nem bírok, ha állatokat kínoznak, az engem is lecsavar. De más semmi.

Jó ez így, van elég érzelgős ember a világon helyettünk.

2010. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Inkább optimizmus és bölcsesség.
2010. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!