Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval, igaz csak 10 éves, én még csak 19:)

De egyszerűen bosszant. Szinte testvérek vagyunk, egy házban lakunk.

Lényeg, h mindig segítettem neki, ott voltam mellette, ha szarban volt, veszekedés volt, akkor vigasztaltam, tehát tényleg kialltam mellette.

És azt kell látnom, hogy olyan paraszt velem h az valami hihetetlen.

Egyik nap pl ültem a kinti kanapén és szerencsétlenségemre a macska is feljárhat rá, elkezdi, vidd onnan a pcsádat mert nem fér oda a macska.

Ha főzök valamit magamnak, akkor megint mit főzöl, büdös van. Befütök, mivel a mama itthon van és mivel hideg van nem akarom h megfázon, illetve most volt műtéte is)), akkor ki az az idióta aki befűtött. Igen tudja, h én voltam. A legjobb, amikor azt mondja h kva, hülye és társai.

Ma adtam oda a húsvéti ajándékot. Könyvet kért, és erre csak ezt kapom? Mi ez az olcsó szar, ilyen nem kell. Majd leszakadt a képem...

Akkor utána a nagynénénk unszolására (hallottam h mondja neki) oda hány menet közben egy bocs-t. Hát mondom így nem kell. Miután, amikor a barátnőjével összeveszett neki ajándékot vett bocsánat kérés képpen. Tőlem pedig eszébe sem jut, h talán bocsánatot kéne kérni vagy h ez így nem oké.

Amit pedig egyszerűen utálok, h igénytelen... Kimegy kutyázni, a puncijaba turkál, a fenekébe és nem mos kezet... Akkor valamit lever/kiönt, azt ott is hagyja.

Akkor ha bent van a mama szobájába felteszi az asztalra a lábát ezerszer szépen el van neki mondva h vegye le és nem. Ennél jobb amikor a laptopot is lökködi, és akkor mi a válasz ha szólva van neki? Kit érdekel. Nem a tiéd. (Miközben egyébként de csak már a mama használja)


Tudom, h gyerek de én ezt nem bírom... De tényleg nem. Mit csináljak? Hiába nézem levegőnek, ha közben herótom van már tőle.


2021. ápr. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 Savlekotő ***** válasza:
100%
Leírta és mi fog történni kedves kérdező a nagy büdös semmi,mivel itt teszem a nyakam a vas alá hogy egy együttműködő személyt se találna nálatok,te meg széllel szemben pisilsz,és a vége hogy hugyos leszel nyakig.. Te egyedül kevés vagy ha a többieket ez nem érdekli ..
2021. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
100%

Az, amit (többek közt) leírtál vele kapcsolatban:

"... Amit pedig egyszerűen utálok, h igénytelen... Kimegy kutyázni, a puncijaba turkál, a fenekébe és nem mos kezet..."

Mennyire kell szó szerint érteni ezt a tevékenységet, amit csinál (nemi szervében turkál), nyilvánosan teszi ezt és ez sem zavar senkit rajtad kívül?

2021. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 Savlekotő ***** válasza:
100%
Gyanakszom előző hogy totál el van minden tekintetben hanyagolva nincs megtanítva az alapokra sem,normális vécé használat stb,munkám során láttam sok szemkiforgó dolgot olyat is ahol a hasonló korú gyerek pelenkában volt, mert a drága szülei nem tanították szoba tisztaságra mert ahhoz lusták voltak, ki kéne emelni sürge gyorsan ebből a katyvalékból amíg nem késő,bár lehet már az :( .. Normális 10 éves nem ilyen..
2021. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nagyon nagy gondok vannak ezzel a kislánnyal, ezeket te egyedül már nem tudod megoldani. Ha a felnőttek nem tudnák ezeket, akkor ülj le velük és mondd el nekik, javasold, hogy vegyenek igénybe szakemberi segítséget.

2021. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:

Úgy nyilvánosan, h előttünk. Szerintem már ő maga sem veszi figyelembe.

Bár ezt szerintem eltanulta, mert régebben az egyik "lányzó" Erre rá volt szokva. Rá szoktak szólni, de hát már nem használ.

Volt egy időszaka amikor be is pisilt. Most már az van, h nem bepisil hanem nem törli ki.

Tényleg nagyon el van hanyagolva.

Én sajnálom egyébként sok mindenben, de azt nem fogom elviselni, hogy velem így beszéljen. Csak azért bánt, hogy ilyen most. Most irhatják, hogy hisztizek, becsicskít, stb, mert ezek egyrészt nem így vannak, másrészt pedig megnêzném hány gyerekkel volt nekik dolguk, vagy legalábbis ilyen stílusuval esetleg egy családban.

2021. ápr. 4. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!