Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval, igaz csak 10 éves, én még csak 19:)

De egyszerűen bosszant. Szinte testvérek vagyunk, egy házban lakunk.

Lényeg, h mindig segítettem neki, ott voltam mellette, ha szarban volt, veszekedés volt, akkor vigasztaltam, tehát tényleg kialltam mellette.

És azt kell látnom, hogy olyan paraszt velem h az valami hihetetlen.

Egyik nap pl ültem a kinti kanapén és szerencsétlenségemre a macska is feljárhat rá, elkezdi, vidd onnan a pcsádat mert nem fér oda a macska.

Ha főzök valamit magamnak, akkor megint mit főzöl, büdös van. Befütök, mivel a mama itthon van és mivel hideg van nem akarom h megfázon, illetve most volt műtéte is)), akkor ki az az idióta aki befűtött. Igen tudja, h én voltam. A legjobb, amikor azt mondja h kva, hülye és társai.

Ma adtam oda a húsvéti ajándékot. Könyvet kért, és erre csak ezt kapom? Mi ez az olcsó szar, ilyen nem kell. Majd leszakadt a képem...

Akkor utána a nagynénénk unszolására (hallottam h mondja neki) oda hány menet közben egy bocs-t. Hát mondom így nem kell. Miután, amikor a barátnőjével összeveszett neki ajándékot vett bocsánat kérés képpen. Tőlem pedig eszébe sem jut, h talán bocsánatot kéne kérni vagy h ez így nem oké.

Amit pedig egyszerűen utálok, h igénytelen... Kimegy kutyázni, a puncijaba turkál, a fenekébe és nem mos kezet... Akkor valamit lever/kiönt, azt ott is hagyja.

Akkor ha bent van a mama szobájába felteszi az asztalra a lábát ezerszer szépen el van neki mondva h vegye le és nem. Ennél jobb amikor a laptopot is lökködi, és akkor mi a válasz ha szólva van neki? Kit érdekel. Nem a tiéd. (Miközben egyébként de csak már a mama használja)


Tudom, h gyerek de én ezt nem bírom... De tényleg nem. Mit csináljak? Hiába nézem levegőnek, ha közben herótom van már tőle.


2021. ápr. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
Megneveli*
2021. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 Savlekotő ***** válasza:
100%

Legalább az orvosaival lennétek őszinték,talán segíthetne.. Persze könnyű a gyerekre rá hárítani h hülye gyerek vagy, miközben körülötte nincs rendszer figyelem normális családi háttér,stb stb.. Vajon miért ilyen 10 évesen,mert eddig dudva ként nőtt..

70F

2021. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:

Ez mind rendben?! van. Viszont nem én járok vele pszihologushoz, nem én vagyok az anyja h neveljem. Amikor olyan volt én elmondtam neki hogy ez így n3m oké, ezt így nem szabad. Nem igy kell csinálni.

De mivel nem én vagyok az anyja, nyilván hogy nem rám fog hallgatni. A másik pedig tudom h a nevelés miatt ilyen, de ettől függetlenül én nem tudom ezt a stílust tőle elviselni. Bosszant, idegesít és a többi.

Az apja sem jobb, mert neki meg ott van a másik nő, akitől ugyanúgy gyereke van. De az a nő meg utálja az itteni gyereket ugye. Szóval ja. Nem egyszerű. Illetve az apjának bele szólása sem lehetne. Nem nevelte. Hébe hóba támogatta, szóval egy nagy 0.

2021. ápr. 4. 00:21
 24/75 Savlekotő ***** válasza:
100%
Tipikus senkinek se kell mozaik gyerek, anya letojja befut érte a családi apa inkább nőzik letojja,tesót csak idegesíti,naná h elvadult..
2021. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:
Hát őő a családi az nem sokra elég. Engem idegesít és én unokatesó vagyok. Meghát már mindenkit is idegesít. Mondjuk a többiek sem szentek az tény. Csak mint már írtam engem az idegesít hogy én tök jó voltam hozzá és úgy ilyen velem. Oké h a többiekkel ilyen mert úgy is bántak vele, de én??????????????????
2021. ápr. 4. 00:30
 26/75 Savlekotő ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen össze ömlesztve létezni?
2021. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h arra gondolsz e h ennyien élünk egy családba. De én ezt úgy szoktam mondani h a két lány lemaradt és itt maradt. Kérdeztem a mamát miért nem sürgette meg őket:)))
2021. ápr. 4. 00:36
 28/75 Argloss ***** válasza:
100%

Ha a családra nem számíthatsz és semmilyen függési viszonyban nincsen tőled, illetve a kapcsolatot sem tudod megszakítani vele, akkor az egyetlen eszköz a kezedben az, ha ilyen esetekben elég erősen belegázolsz a lelkébe, tudtára adva, hogy ez a viselkedése miatt történt és újra és újra meg fog történni, ha ezt a viselkedést megint megengedi magának. Ha megüt, bár nem pártolom az erőszakot, de egyértelműen tudtára kell adnod, hogy hol áll a fizikai rangsorban.

Neki az az alapvető, hogy így viselkedhet, ezt tanítottátok neki. A kedvességedet addig nem tudja értékelni, ameddig meg nem tapasztalta, hogy milyen nélküle. Lehet neki kedveskedni, meg ápolgatni a kis lelkét, de jelen helyzetben kihasználni fogja, nem viszonozni.

2021. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:
Hát ha olyan, akkor én is olyan vagyok vele. Legalábbis régebben. Most már csak vissza vissza szólogatok neki és ennyi. Csak bánt... Ez is, meg az is hogy tényleg utálkozás van és évek után már sok ez az egész Historia.
2021. ápr. 4. 00:57
 30/75 Argloss ***** válasza:
100%

Félreérted. Nem egy szimpla visszaszólás kell neki, vagy pár percnyi undokság, hanem az, hogy olyan szinten megrázza a dolog, hogy ne akarja többet átélni.

Szerinted a barátnőjénél miért esedezik bocsánatért? Azért, mert rossz esetben az egész osztály ellene fordul és akkor onnantól pokollá válik az iskolai élete.

Nálad mi a helyzet? Kis visszaszólás, morgás, aztán fél óra múlva azt csinálod amit kér tőled? Miért törné magát?

2021. ápr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!