Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval, igaz csak 10 éves, én még csak 19:)

De egyszerűen bosszant. Szinte testvérek vagyunk, egy házban lakunk.

Lényeg, h mindig segítettem neki, ott voltam mellette, ha szarban volt, veszekedés volt, akkor vigasztaltam, tehát tényleg kialltam mellette.

És azt kell látnom, hogy olyan paraszt velem h az valami hihetetlen.

Egyik nap pl ültem a kinti kanapén és szerencsétlenségemre a macska is feljárhat rá, elkezdi, vidd onnan a pcsádat mert nem fér oda a macska.

Ha főzök valamit magamnak, akkor megint mit főzöl, büdös van. Befütök, mivel a mama itthon van és mivel hideg van nem akarom h megfázon, illetve most volt műtéte is)), akkor ki az az idióta aki befűtött. Igen tudja, h én voltam. A legjobb, amikor azt mondja h kva, hülye és társai.

Ma adtam oda a húsvéti ajándékot. Könyvet kért, és erre csak ezt kapom? Mi ez az olcsó szar, ilyen nem kell. Majd leszakadt a képem...

Akkor utána a nagynénénk unszolására (hallottam h mondja neki) oda hány menet közben egy bocs-t. Hát mondom így nem kell. Miután, amikor a barátnőjével összeveszett neki ajándékot vett bocsánat kérés képpen. Tőlem pedig eszébe sem jut, h talán bocsánatot kéne kérni vagy h ez így nem oké.

Amit pedig egyszerűen utálok, h igénytelen... Kimegy kutyázni, a puncijaba turkál, a fenekébe és nem mos kezet... Akkor valamit lever/kiönt, azt ott is hagyja.

Akkor ha bent van a mama szobájába felteszi az asztalra a lábát ezerszer szépen el van neki mondva h vegye le és nem. Ennél jobb amikor a laptopot is lökködi, és akkor mi a válasz ha szólva van neki? Kit érdekel. Nem a tiéd. (Miközben egyébként de csak már a mama használja)


Tudom, h gyerek de én ezt nem bírom... De tényleg nem. Mit csináljak? Hiába nézem levegőnek, ha közben herótom van már tőle.


2021. ápr. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 Savlekotő ***** válasza:
100%
Úgyhogy eleve nem érdekel. Akkor a kérdésed is tárgytalan, azt hittem bárkit is érdekel nálatok a másik,a gyerek azért ilyen mert a családja tré nem törődöm önző stb stb,nem család hanem szarkupac,összeömlesztett valami,ahol egy normális felnőtt nincs,nincs apakép,normális háttér.. Lépj le majd valaki bajlódik vele vagy drogos börtön töltelék lesz ami fix ha ilyen közegben marad. Nem 10 évesen kell fel ébredni hogy a gyerekkel baj van,eddig látom senkit se érdekelt,ezután se fog,zavaró tényező de azért oda kellett szaporítani ..
2021. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:

Mi ez? Valami film?

Az hogy nem verem agyon nem azt jelenti h becsicskit. Akkor csicskítana be, ha utána azt csinàlnàm amit mond, továbbra is szépen beszélnék vele. Legalább a fogalmakkal legyetek tisztába légyszíves.

Azt nem hallottátok h az erőszak nem megoldás? Én váljak erőszakossá miatta? Nyilván idegesít mert ennyire ritkán tud akárki is fel idegesíteni a pofátlansággal és a bunkósággal, de ez nem lesz ok h fenyítsem, amikor egyébként nem én vagyok az anyja. Nem nekem kell megnevelni, főleg nem pofozni.

Akkor arra tudtok válaszolni, hogy már lett meg ütve (az anyja mint már írtam) és utána ugyanúgy viselkedett vele? Öt is elmondja mindennek, neki is ment már. Akkor szerintetek ha én meg ütöm akkor lesz változás ha az anyja sem tudta ütéssel elérni? Max nekem is nekem jönne. Esetleg ennyi lenne a változás.

2021. ápr. 4. 12:40
 53/75 A kérdező kommentje:

Hidd el már rég elmentem volna, még ha úgy kéne meghuznom is magam valahol, de a mamámat nem fogom itt hagyni, amikor rám számíthat a legjobban. Én látom el, én törődök vele.

Ez ronda leírás volt, nem érzem magam szarnak, főleg nem a mama. Ő meg végképp nem az. Ő meg pont nem ezt érdemelné ennyi idősen. Na mindegy.

Sajnos az összeömlesztett illik. Nekem sem volt apám, legalábbis nem együtt éltünk, szóval az apa figura miatt ilyen nyilván.

2021. ápr. 4. 12:43
 54/75 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy be vagy csicskítva. Mert be vagy. Tisztában vagyok azzal, hogy mit jelent. Egy szóval sem mondtam, hogy emelj rá kezet. De 19 éves létedre egy 10 éves kis takony így beszél veled. Azzal, hogy a neten sírsz, hogy kiidegel egy kis hlyegyerek, még nem lesz megoldás, de jól le is járatod magad. Ne legyél már tényleg ilyen nyomi. Komolyan ennyire nem tudsz kiállni magadért? Ennyire nem bírod megvédeni a saját határaidat? Nem neked kell megnevelni, de az a minimum, hogy a helyére tenni, hogy veled meddig mehet el. Mert most bármeddig. Egy 10 éves kisgyerek. Nem gáz ez neked?
2021. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

Jézusom ne Húzz már fel te is!!

Ki a nem létező tököm mondta hogy nem állok ki magamert? Látom mennyire vagy tisztába a fogalmával. Vissza lehet neki beszélni, mondtam mindent nem változik. Mit nem lehet ezen felfogni de most komolyan?

Elmondtam neki mit gondolok róla és hogy undorítónak találom a viselkedését. Ennél többet nem tudok tenni ellene. Mondtam már neki azt is hogy innentől engem hagyjon békên és nem vagyok neki senkije. Nem érdekel mit mond. Ha le hülyéz megkérdezem tőle hogy mert te okos vagy? Vagy amikor olyan kedvemben vagyok akkor hogy te mégjobban.

De igazán kíváncsi vagyok hogy neked van e gyereked. Vagy mi a szart gondolsz h mit csinàljak vele? Neked mit jelent h kiállsz magadért. Azt hittem lenyugodok, vagy hasznos válaszok lesznek, de lassan a válaszok jobban fel húznak mint ez.

Egyébként akkor aki itt ezen a nyamvadt oldalon leírja a problémáját az neked gáz? Meg nyavajgós? Nagyon jó felfogás.

2021. ápr. 4. 13:03
 56/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitázni kell egy taknyos kölyökkel, ahogy te csinálod. Te keállsz vele. Nem fogja fel, mert most ő kamaszodik. Nem vagytok partnerek, nem tudsz hatni rá, nem érsz el nála semmit. Mert most épp egy nagyképű kis görcs. De igenis felé kell állni, és leosztani, hogy állítson a viselkedésén. Komolyan, egy ekkora gyereknek, mint te, meg kell ezeket magyarázni. Az osztálytársaid is beléd törölhetik a lábukat, vagy őket el tudod rendezni? Hát ne idegesíts már! Ezt el se lehet magyarázni, hogy nem lehet érteni. Úristen.
2021. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
Ki áll le vele? Pont hogy nem állok le vele ugyanis elmondom neki hogy mi van és utána nem szólok hozzá, ez pont h nem leállás. Akkor lenne leállás ha párbeszéd lenne, vitatkozás. De nem az. Úgy látszik nem én nem értek hanem te:)
2021. ápr. 4. 13:17
 58/75 anonim ***** válasza:
72%

A "nem szólok hozzá" mögött egy rohadt nagy agresszió van - csak szólok - és pont azt mutatja, hogy eszköztelen vagy. Csenddel verésnek is nevezik.

Jobban járnál, ha elkapnád a grabancát, megrángatnád alaposan - nem kell megverni! -, azt megértené. A sértett pofavágást nem érti, a jelek szerint.

2021. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:

Lássuk már át egy kicsit logikusan a helyzetet...

A neveletlen 10 évest eddig sem sikerült a szüleinek megnevelni, engedik neki, hogy kedve szerint hisztizzen. Vajon ha a 19 éves nagylány nekimenne a kicsinek, ki lenne megbüntetve? Senki nem fogja azt mondani a kérdezőnek, hogy ügyes vagy, jól tetted, hogy elbántál vele, hanem még ő jön ki rosszul belőle...

2021. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm 59-es.
2021. ápr. 4. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!