Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval, igaz csak 10 éves, én még csak 19:)

De egyszerűen bosszant. Szinte testvérek vagyunk, egy házban lakunk.

Lényeg, h mindig segítettem neki, ott voltam mellette, ha szarban volt, veszekedés volt, akkor vigasztaltam, tehát tényleg kialltam mellette.

És azt kell látnom, hogy olyan paraszt velem h az valami hihetetlen.

Egyik nap pl ültem a kinti kanapén és szerencsétlenségemre a macska is feljárhat rá, elkezdi, vidd onnan a pcsádat mert nem fér oda a macska.

Ha főzök valamit magamnak, akkor megint mit főzöl, büdös van. Befütök, mivel a mama itthon van és mivel hideg van nem akarom h megfázon, illetve most volt műtéte is)), akkor ki az az idióta aki befűtött. Igen tudja, h én voltam. A legjobb, amikor azt mondja h kva, hülye és társai.

Ma adtam oda a húsvéti ajándékot. Könyvet kért, és erre csak ezt kapom? Mi ez az olcsó szar, ilyen nem kell. Majd leszakadt a képem...

Akkor utána a nagynénénk unszolására (hallottam h mondja neki) oda hány menet közben egy bocs-t. Hát mondom így nem kell. Miután, amikor a barátnőjével összeveszett neki ajándékot vett bocsánat kérés képpen. Tőlem pedig eszébe sem jut, h talán bocsánatot kéne kérni vagy h ez így nem oké.

Amit pedig egyszerűen utálok, h igénytelen... Kimegy kutyázni, a puncijaba turkál, a fenekébe és nem mos kezet... Akkor valamit lever/kiönt, azt ott is hagyja.

Akkor ha bent van a mama szobájába felteszi az asztalra a lábát ezerszer szépen el van neki mondva h vegye le és nem. Ennél jobb amikor a laptopot is lökködi, és akkor mi a válasz ha szólva van neki? Kit érdekel. Nem a tiéd. (Miközben egyébként de csak már a mama használja)


Tudom, h gyerek de én ezt nem bírom... De tényleg nem. Mit csináljak? Hiába nézem levegőnek, ha közben herótom van már tőle.


2021. ápr. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyja nem neveli akkor ilyen lesz.

Én biztos nem hagynám. Aki bunkó az nem kap ajándékot. Se bocsánatot. Majd ha bír viselkedni és emberként bánni másokkal.

Én mondjuk meg is mondanám neki ha beszól hogy válogassa meg a szavait különben megnézheti magát. Aztán ha mégis csinálja, biztos megcibálnám a csúnya beszédért a mamával szemben, vagy kapna egy nyaklevest minimum. Nem körülötte forog a világ.

Nem a te feladatod volna, nem is fogsz vele élni később.

2021. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:

Nem csinálom azt amit kér. A kedvességet pedig azért próbáltam, mert sokszor az jobb megoldás mint az undokság, csak a sokadik után már...

Egyébként most már kemény két napja nem beszélek vele. Amióta ilyen:D bár szerintem így se veszi észre. Csak ugye ő undokoskodik.

A barátnője nem az osztálytársa, ilyenről nincs szó.

2021. ápr. 4. 01:11
 33/75 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem hogy ezt nem veszed komolyan. Pont itt a baj. Ha nevetsz az egészen, azt hiszi jó amit csinálsz.
2021. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 Savlekotő ***** válasza:
100%
Persze hogy nem veszi komolyan hogy venné az egész család ilyen bele szarunk fejetlen lovasság semmi rendszer nincs a csóró gyerek életébe se biztos pont még a pszichológusnak kis hazudnak mert tuti elvennék a gyereket,egy biztos felnőtt nincs itt,de gyereket nekik is kellett vállalni ebbe a katyvaszba.. :(
2021. ápr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
Sajnálatos :/
2021. ápr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen kid neked ő? (ezt írod: "De egyszerűen bosszant. Szinte testvérek vagyunk, egy házban lakunk.".

Keményen rá kell szólni.

A környezetében (ha nem is családban, kortársaknál) látja e stílust, lenézést, bunkózást, csúnya beszédet stb...

2021. ápr. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
#36 A kérdező a 25-ös válaszában írta hogy unokatestvére. Pontosabban az anyja testvérének a lánya
2021. ápr. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
Én mondjuk adnék neki két egyformát. Ilyen volt az öcsém. Úgy kell csinálni, hogy senki ne tudja meg, és el van intézve. Elég ezt egyszer, aztán megtanulja.
2021. ápr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nevelés hiánya illetve ezt viselkedést valakitől tanulta ,látta.

És ez nem kamaszodás simán csak bunkó ez gyerek.rá kell szólni erélyesen hogy így nem viselkedünk senkivel és hozzá sem szólni.de ha ez sem hatna akkor lehet haját meg rángatni kicsit.hátha észhez térne.

Vagy ha tudsz költözz el .

2021. ápr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagy, jogod van ilyenkor egy tockost adni neki, legalábbis én biztosan nem tűrném ezt a viselkedést. Lehet itt jönni az erőszakmentességgel, de érdekes régebben nem voltak ennyire tiszteletlenek a gyerekek. Soha nem mondhattam olyat anyámnak vagy más felnőttnek, hogy hülye vagy krva. Egyszer csúszott ki a számon a hülye vagy, kaptam egy pofont és soha többet nem fordult elő, nem lett belőlem lelki sérült... Annyira szarrá vannak ezek a mai gyerekek kényeztetve, hogy nem tudják mi az a tisztelet. Ha szép szóval nem tudod kiérdemelni, se szeretetmegvonással, akkor igenis belefér néha a pofon/tockos. Ha az anyja nem engedi, akkor meg akkor csináld, amikor nincs ott.

Most cselekedj, mert hamarosan erősebb lesz nálad és vissza is üthet, addig tanulja meg, hogy 'hol a helye'. Persze a sok vérmami le fog pontozni, akinek egy vadállat a gyereke, de ne foglalkozz velük, itt már mást nem lehet tenni.

2021. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!