Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval, igaz csak 10 éves, én még csak 19:)

De egyszerűen bosszant. Szinte testvérek vagyunk, egy házban lakunk.

Lényeg, h mindig segítettem neki, ott voltam mellette, ha szarban volt, veszekedés volt, akkor vigasztaltam, tehát tényleg kialltam mellette.

És azt kell látnom, hogy olyan paraszt velem h az valami hihetetlen.

Egyik nap pl ültem a kinti kanapén és szerencsétlenségemre a macska is feljárhat rá, elkezdi, vidd onnan a pcsádat mert nem fér oda a macska.

Ha főzök valamit magamnak, akkor megint mit főzöl, büdös van. Befütök, mivel a mama itthon van és mivel hideg van nem akarom h megfázon, illetve most volt műtéte is)), akkor ki az az idióta aki befűtött. Igen tudja, h én voltam. A legjobb, amikor azt mondja h kva, hülye és társai.

Ma adtam oda a húsvéti ajándékot. Könyvet kért, és erre csak ezt kapom? Mi ez az olcsó szar, ilyen nem kell. Majd leszakadt a képem...

Akkor utána a nagynénénk unszolására (hallottam h mondja neki) oda hány menet közben egy bocs-t. Hát mondom így nem kell. Miután, amikor a barátnőjével összeveszett neki ajándékot vett bocsánat kérés képpen. Tőlem pedig eszébe sem jut, h talán bocsánatot kéne kérni vagy h ez így nem oké.

Amit pedig egyszerűen utálok, h igénytelen... Kimegy kutyázni, a puncijaba turkál, a fenekébe és nem mos kezet... Akkor valamit lever/kiönt, azt ott is hagyja.

Akkor ha bent van a mama szobájába felteszi az asztalra a lábát ezerszer szépen el van neki mondva h vegye le és nem. Ennél jobb amikor a laptopot is lökködi, és akkor mi a válasz ha szólva van neki? Kit érdekel. Nem a tiéd. (Miközben egyébként de csak már a mama használja)


Tudom, h gyerek de én ezt nem bírom... De tényleg nem. Mit csináljak? Hiába nézem levegőnek, ha közben herótom van már tőle.


2021. ápr. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az a kategória, amit nagyon nem tolerálnék. Egy bunkó beszólás és repülne a pofon, majd kedvesen figyelmeztetném, hogy ha bőgni mer, vagy árulkodni akkor jön a párja is. Ennek a gyereknek senki nem állított fel korlátokat, rosszul van szeretve, fogalma sincs mi helyes. Még lenne rá remény életkorából fakadóan, mert 2-3 év múlva nagyon megszívjátok mindannyian.
2021. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem vagyok a híve. El lett rontva már teljesen, szóval a verés nem hiszem h segítene.

Plusz engem se ütött meg a mama sosem, jó talán egyszer de az olyan is volt:D és még is jó ember lettem.

2021. ápr. 4. 10:02
 43/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem a veréstöl lesz valaki jobb ember, hanem amit a verés ki vált. Magába néz egy kicsit tőle. Talán elgondolkodik, és élsz súlya a viselkedésének.
2021. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
Lesz*
2021. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
100%
Elkapod aztán pofán vágod. Utána meg letagadod.
2021. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:

Nem fogok magamnak lelkiismeret furdalást okozni.


De tudjátok mi a legelszomorítóbb? Hogy egy cseppnyi megbánást sem látok rajta.

2021. ápr. 4. 11:52
 47/75 Savlekotő ***** válasza:
100%
Miért bánná meg? 17 évesen majd agyon ver titeket,mi szóltunk. Ideje lenne végre kihúzni a fejeteket a homokból és legalább az orvosával őszintének lenni. Mert pár év és komoly gondjaitok lesznek.
2021. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:

Most nem azért, de ha 17 éves lesz én már eleve nem leszek itt. Sőt szerintem már a mama sem sajnos.

Úgyhogy eleve nem érdekel. Másrészt attól hogy kap egy pár nyakast szart sem ér, mert már az anyjától kapott, felkapott hév volt és Minden folytatódott.

Én eleve nem járok vele pszihohoz és úgy gondolom nem az én dolgom őszintének lenni vele...

2021. ápr. 4. 12:30
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 11-es leírta, hogy mit kell tenned. Határozottan és következetesen, minden egyes alkalommal. Mert rettentő bunkó kiskamasz ez a gyerek és valóban mit képzel magáról. Te meg ne legyél már ilyen tesze-tosza anyámasszonykatonája, mert elég gáz, hogy becsicskít egy 10 éves, te meg szétmész rajta lelkileg. Majd a sajátod is úgy terrorizál, ahogy akar, mert gyenge vagy kiállni magadért egy gyerekkel szemben? Szerinted erre jár neked tisztelet? Szedd össze magad!
2021. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
75%

Elkapod a két csuklójánál, a testéhez szorítod (nem kell durván, de érezze a törődést) - így nem tud elmenekülni -, és a képébe sziszeged a mondanivalódat.

"Ennyi volt kislány, és nincs tovább". Vagy valami ilyesmi.

Hangosan, erélyesen.

2021. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!